Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Monster Pro car (Највисоко ниво на болид на една трка во Про групата)
(Раритетна придобивка: 1 од 116.59 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 36 37 38 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Junior DeodatoPro - 22Сезона 88, Трка 2, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitrij SoldatenkovPro - 20Сезона 88, Трка 1, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme ZahnPro - 22Сезона 88, Трка 1, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandiaan VdkPro - 23Сезона 88, Трка 1, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joshua AbbottPro - 24Сезона 88, Трка 1, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter AbbottPro - 12Сезона 87, Трка 16, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sean AbbottPro - 14Сезона 87, Трка 16, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arkady ShemyakinPro - 10Сезона 87, Трка 14, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Justinas BublysMaster - 5Сезона 87, Трка 14, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristof CollasAmateur - 3Сезона 87, Трка 14, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eric IngrahamAmateur - 13Сезона 87, Трка 13, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neil MulveyPro - 21Сезона 87, Трка 13, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco MerteMaster - 1Сезона 87, Трка 12, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Santiago GalloAmateur - 25Сезона 87, Трка 11, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago SouzaAmateur - 13Сезона 87, Трка 11, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thijs RiekenMaster - 4Сезона 87, Трка 10, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evgenii KozlovskiyPro - 18Сезона 87, Трка 9, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Monika StasiakPro - 12Сезона 87, Трка 6, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher JonesAmateur - 63Сезона 87, Трка 6, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicola ZnidaricPro - 9Сезона 87, Трка 6, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Áron NógrádiPro - 10Сезона 87, Трка 5, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafał JędrzejewskiPro - 17Сезона 87, Трка 5, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor BrezhnevMaster - 4Сезона 87, Трка 5, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil KlakPro - 7Сезона 87, Трка 4, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angel GeorgievPro - 14Сезона 87, Трка 3, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas Floriano De SouzaPro - 17Сезона 87, Трка 1, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petr ŠťastnýMaster - 3Сезона 87, Трка 1, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail SergeevMaster - 4Сезона 87, Трка 1, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander AkutovAmateur - 53Сезона 87, Трка 1, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jon LiowRookie - 24Сезона 86, Трка 16, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gorka BolloMaster - 5Сезона 86, Трка 16, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matías FassiPro - 8Сезона 86, Трка 16, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco RanghettiPro - 25Сезона 86, Трка 15, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey SemenovPro - 1Сезона 86, Трка 14, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel RogersPro - 1Сезона 86, Трка 13, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vyacheslav AndreevichPro - 19Сезона 86, Трка 13, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł KowolikMaster - 2Сезона 86, Трка 13, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco LigiAmateur - 71Сезона 86, Трка 13, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno BritoPro - 16Сезона 86, Трка 12, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor TamayoRetiredСезона 86, Трка 12, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ronald ArciaAmateur - 53Сезона 86, Трка 11, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aytac BiberRetiredСезона 86, Трка 9, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David StowePro - 11Сезона 86, Трка 8, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos PauloRetiredСезона 86, Трка 8, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto MariellaMaster - 1Сезона 86, Трка 7, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Einaras BudreckasPro - 18Сезона 86, Трка 7, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos Alfredo HabeggerAmateur - 67Сезона 86, Трка 7, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Burak AlaydınRookie - 143Сезона 86, Трка 6, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hector Ortega MuñozAmateur - 53Сезона 86, Трка 5, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hom OrtegaRetiredСезона 86, Трка 5, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franco OxterAmateur - 6Сезона 86, Трка 5, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio SimónRetiredСезона 86, Трка 4, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaud ReligieuxAmateur - 28Сезона 86, Трка 3, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivars BērtiņšAmateur - 8Сезона 86, Трка 3, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David FuchsPro - 22Сезона 86, Трка 3, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea CatalanoAmateur - 53Сезона 86, Трка 2, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raphael De MartinPro - 21Сезона 86, Трка 2, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul SouzaMaster - 3Сезона 86, Трка 2, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daryl GeeAmateur - 27Сезона 86, Трка 1, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tihomir VaramezovPro - 13Сезона 86, Трка 1, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George ArhipAmateur - 13Сезона 86, Трка 1, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Luis AlgaraAmateur - 64Сезона 85, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rebecca GlaamPro - 2Сезона 85, Трка 16, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris ShawPro - 3Сезона 85, Трка 16, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Povilas ZukasPro - 11Сезона 85, Трка 15, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 András PacherAmateur - 54Сезона 85, Трка 15, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo CardonePro - 24Сезона 85, Трка 15, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey BogdanovRookie - 14Сезона 85, Трка 15, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gaby PelleritiPro - 14Сезона 85, Трка 13, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jiří KopeckýAmateur - 7Сезона 85, Трка 12, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre CostaMaster - 2Сезона 85, Трка 11, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin ShopovAmateur - 66Сезона 85, Трка 11, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mindaugas MiltinisAmateur - 46Сезона 85, Трка 11, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kshitij SharmaMaster - 1Сезона 85, Трка 10, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jhon Alexander Osorno AlvarezRetiredСезона 85, Трка 10, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni MazzanatiMaster - 5Сезона 85, Трка 10, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksei ChernishyovAmateur - 78Сезона 85, Трка 10, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jackson TennantRookie - 91Сезона 85, Трка 10, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrik DanielssonRetiredСезона 85, Трка 9, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin MulattieriRookie - 86Сезона 85, Трка 9, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abdullah Al FarsiAmateur - 46Сезона 85, Трка 9, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Linas LukoPro - 9Сезона 85, Трка 9, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lisand RuzhdijaRetiredСезона 85, Трка 8, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariano TorregomezRookie - 86Сезона 85, Трка 7, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frank BakkerRookie - 108Сезона 85, Трка 7, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barna TóthPro - 19Сезона 85, Трка 6, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro NishihataRookie - 49Сезона 85, Трка 6, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno Da SilvaAmateur - 64Сезона 85, Трка 6, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike OsintsevMaster - 2Сезона 85, Трка 5, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gresly BlancoAmateur - 50Сезона 85, Трка 5, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz MatusiakRetiredСезона 85, Трка 5, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe JohnsonAmateur - 68Сезона 85, Трка 5, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas SanchezPro - 8Сезона 85, Трка 5, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristoffer JohnssonAmateur - 74Сезона 85, Трка 5, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo AbreuAmateur - 13Сезона 85, Трка 3, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mael GrosjeanPro - 19Сезона 85, Трка 3, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dex ViciRetiredСезона 85, Трка 2, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme FrancoAmateur - 79Сезона 85, Трка 1, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zeljko FilipovicPro - 23Сезона 85, Трка 1, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando FreitasAmateur - 26Сезона 85, Трка 1, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 36 37 38 » Брзо оди на страница: