Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Monster Master car (Највисоко ниво на болид на една трка во Мастер групата)
(Раритетна придобивка: 1 од 681.42 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 5 6 7 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Kai Wen ChewMaster - 3Сезона 88, Трка 3, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mehdi El FathyMaster - 2Сезона 88, Трка 3, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz WłodarczykEliteСезона 87, Трка 11, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martino ColomboEliteСезона 87, Трка 10, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo SchwinnMaster - 2Сезона 87, Трка 9, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pieterjan StaessenEliteСезона 87, Трка 6, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shaun ThorntonMaster - 4Сезона 87, Трка 5, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Asdrúbal CorralMaster - 4Сезона 87, Трка 1, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesús TorresMaster - 5Сезона 86, Трка 15, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilya VedenikovMaster - 2Сезона 86, Трка 11, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillaume DelamarreMaster - 2Сезона 86, Трка 5, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michel VandecatelleEliteСезона 86, Трка 3, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony CullenEliteСезона 86, Трка 1, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor BesenyiAmateur - 56Сезона 85, Трка 15, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benedetto CampobelloMaster - 2Сезона 85, Трка 13, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aigars VitolinsEliteСезона 85, Трка 8, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Branislav MihicEliteСезона 85, Трка 5, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane VerlyAmateur - 5Сезона 85, Трка 4, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro CasagrandeMaster - 5Сезона 85, Трка 3, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vadim ShapovalovMaster - 4Сезона 84, Трка 15, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose FilipeRookie - 54Сезона 84, Трка 8, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio FanelliEliteСезона 84, Трка 4, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio CorioEliteСезона 84, Трка 1, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris AdnamsMaster - 1Сезона 83, Трка 12, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone PasqualoniMaster - 2Сезона 83, Трка 11, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sharma VivekPro - 18Сезона 83, Трка 10, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 György CsillagAmateur - 61Сезона 83, Трка 9, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad Marshall1EliteСезона 82, Трка 16, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martti KaasikPro - 17Сезона 82, Трка 4, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Twig FahajiPro - 14Сезона 81, Трка 12, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rémy PointetAmateur - 59Сезона 81, Трка 10, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emmanuel ManfreAmateur - 5Сезона 81, Трка 9, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandr GerassimtsikPro - 6Сезона 81, Трка 7, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Samoeni AlbanalopolisPro - 12Сезона 81, Трка 6, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phil LebrasPro - 16Сезона 81, Трка 5, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joss GiraudAmateur - 55Сезона 80, Трка 14, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolás MondinoPro - 16Сезона 80, Трка 14, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł MorawskiRetiredСезона 80, Трка 12, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joscha BüllesbachMaster - 3Сезона 80, Трка 8, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele BalboniAmateur - 8Сезона 80, Трка 7, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikael BrostromMaster - 1Сезона 80, Трка 1, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rei FrostMaster - 5Сезона 79, Трка 15, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raffaele PiarulliPro - 11Сезона 79, Трка 9, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam DomaszewskiAmateur - 18Сезона 79, Трка 8, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jochen VandenbroeleRetiredСезона 79, Трка 5, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julien PradoAmateur - 25Сезона 79, Трка 4, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco RaggioRetiredСезона 79, Трка 1, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sándor BőrAmateur - 43Сезона 78, Трка 10, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ioannis KalogirouPro - 8Сезона 78, Трка 5, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge PellPro - 3Сезона 78, Трка 4, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerome VovardRetiredСезона 78, Трка 2, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wouter KirsteinRetiredСезона 77, Трка 16, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikołaj DudekRetiredСезона 77, Трка 15, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh ClarkMaster - 4Сезона 77, Трка 14, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frank MaasdijkPro - 7Сезона 77, Трка 12, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominique JeanAmateur - 14Сезона 77, Трка 8, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco GianniAmateur - 32Сезона 77, Трка 7, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni BarzaghiPro - 20Сезона 77, Трка 6, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo FiorottoAmateur - 75Сезона 77, Трка 5, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin FreethAmateur - 19Сезона 77, Трка 4, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ross ProudPro - 11Сезона 77, Трка 3, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary MullinsMaster - 2Сезона 77, Трка 1, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey TitarenkoAmateur - 5Сезона 76, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karol OpokaAmateur - 4Сезона 76, Трка 14, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tan S LakeMaster - 2Сезона 76, Трка 11, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rowie HalconMaster - 4Сезона 76, Трка 8, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gavin AdamPro - 24Сезона 76, Трка 8, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kuba SzajbelEliteСезона 76, Трка 2, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mato NikicMaster - 3Сезона 76, Трка 1, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo BellottoMaster - 1Сезона 76, Трка 1, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phil SymondsAmateur - 1Сезона 75, Трка 9, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristijan MihovicEliteСезона 75, Трка 1, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto PérezPro - 17Сезона 74, Трка 10, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel RosaPro - 23Сезона 74, Трка 6, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jenne BreugelmansMaster - 5Сезона 74, Трка 4, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim EgorovRetiredСезона 73, Трка 14, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio MendikovićPro - 20Сезона 73, Трка 8, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew KingPro - 4Сезона 73, Трка 7, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrique Hughes PauneroPro - 4Сезона 73, Трка 6, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas RamannPro - 5Сезона 73, Трка 4, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yug Desai3Rookie - 56Сезона 73, Трка 4, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando SosaAmateur - 70Сезона 72, Трка 13, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul WilliamsAmateur - 36Сезона 72, Трка 12, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr WronaRetiredСезона 72, Трка 12, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sven BojkowskiRookie - 148Сезона 72, Трка 11, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John IbbotsonMaster - 5Сезона 72, Трка 10, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bora JanićPro - 21Сезона 72, Трка 9, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam SzaboRetiredСезона 72, Трка 7, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jasper Coosemans1EliteСезона 72, Трка 4, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz OtworowskiRookie - 128Сезона 72, Трка 4, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niels WoltersRetiredСезона 72, Трка 1, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan HorsleyMaster - 2Сезона 71, Трка 12, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Witek DzidAmateur - 19Сезона 71, Трка 11, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian JóźwiakPro - 20Сезона 71, Трка 11, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam NorrisRookie - 77Сезона 71, Трка 10, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan LukovkinRetiredСезона 71, Трка 9, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edwin SilvaMaster - 5Сезона 71, Трка 9, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robin GoodeyRetiredСезона 71, Трка 9, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrej FülöpAmateur - 3Сезона 71, Трка 9, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil JózwikRetiredСезона 71, Трка 8, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 5 6 7 » Брзо оди на страница: