Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Amateur hitchhiker (Промоција во Аматер групата)
(Раритетна придобивка: 1 од 11 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 390 391 392 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Barry ChavesAmateur - 9Сезона 84, Трка 17, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz UrbańskiAmateur - 9Сезона 84, Трка 17, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos ApelhanAmateur - 80Сезона 84, Трка 17, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas MilanAmateur - 8Сезона 84, Трка 17, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leila ZittoAmateur - 79Сезона 84, Трка 17, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Serge VilleminAmateur - 79Сезона 84, Трка 17, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor GutierrezAmateur - 79Сезона 84, Трка 17, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Máté Márk TörökAmateur - 78Сезона 84, Трка 17, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony DudAmateur - 78Сезона 84, Трка 17, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven DeathAmateur - 77Сезона 84, Трка 17, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antoine MusialAmateur - 76Сезона 84, Трка 17, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MirandaAmateur - 75Сезона 84, Трка 17, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo AndradeAmateur - 74Сезона 84, Трка 17, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vander CardosoAmateur - 73Сезона 84, Трка 17, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jozimon SilvaAmateur - 72Сезона 84, Трка 17, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey VasilevichAmateur - 71Сезона 84, Трка 17, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge DelgadoAmateur - 70Сезона 84, Трка 17, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rul KaratsuAmateur - 7Сезона 84, Трка 17, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Víctor AntoniAmateur - 69Сезона 84, Трка 17, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim MillerAmateur - 69Сезона 84, Трка 17, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey GupalovAmateur - 69Сезона 84, Трка 17, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hernán BonavotaAmateur - 68Сезона 84, Трка 17, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Otto FritzlerAmateur - 67Сезона 84, Трка 17, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erki MülhausenAmateur - 66Сезона 84, Трка 17, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig GaffneyAmateur - 66Сезона 84, Трка 17, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mattia CasadeiAmateur - 65Сезона 84, Трка 17, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo CoelhoAmateur - 64Сезона 84, Трка 17, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro RomeroAmateur - 64Сезона 84, Трка 17, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dyana FalcaoAmateur - 63Сезона 84, Трка 17, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nathan KahanAmateur - 63Сезона 84, Трка 17, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arunas BrasasAmateur - 63Сезона 84, Трка 17, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Samuel FreyAmateur - 62Сезона 84, Трка 17, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo NobreAmateur - 61Сезона 84, Трка 17, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Duarte CegoAmateur - 60Сезона 84, Трка 17, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franck PorteAmateur - 60Сезона 84, Трка 17, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Magno OliveiraAmateur - 6Сезона 84, Трка 17, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrico FondasiAmateur - 6Сезона 84, Трка 17, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristhian EngemannAmateur - 6Сезона 84, Трка 17, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lachie BeverlyAmateur - 59Сезона 84, Трка 17, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrzej MarkiefkaAmateur - 58Сезона 84, Трка 17, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea CasadeiAmateur - 57Сезона 84, Трка 17, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saša BrezoAmateur - 57Сезона 84, Трка 17, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Preston BaileyAmateur - 57Сезона 84, Трка 17, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo ReyesAmateur - 57Сезона 84, Трка 17, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julien PontetAmateur - 56Сезона 84, Трка 17, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julian BrouwerAmateur - 55Сезона 84, Трка 17, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gaston Del RioAmateur - 54Сезона 84, Трка 17, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe WatsonAmateur - 53Сезона 84, Трка 17, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Quintus VanghaeleAmateur - 52Сезона 84, Трка 17, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz GórkaAmateur - 52Сезона 84, Трка 17, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro CoelhoAmateur - 52Сезона 84, Трка 17, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zalán TóthAmateur - 52Сезона 84, Трка 17, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan LizaolaAmateur - 51Сезона 84, Трка 17, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander AkutovAmateur - 50Сезона 84, Трка 17, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide IeradiAmateur - 5Сезона 84, Трка 17, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastien BrettnerAmateur - 49Сезона 84, Трка 17, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David NudelmanAmateur - 49Сезона 84, Трка 17, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João Gabriel OliveiraAmateur - 48Сезона 84, Трка 17, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro SantosAmateur - 48Сезона 84, Трка 17, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Prashant RaulAmateur - 48Сезона 84, Трка 17, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László KolozsváriAmateur - 47Сезона 84, Трка 17, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Albeto BernardiAmateur - 46Сезона 84, Трка 17, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ziv TalerAmateur - 46Сезона 84, Трка 17, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filipe M M DuarteAmateur - 45Сезона 84, Трка 17, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yasuo YamajiAmateur - 45Сезона 84, Трка 17, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel WierzbickiAmateur - 45Сезона 84, Трка 17, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ludovic DabeeAmateur - 44Сезона 84, Трка 17, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven KoningAmateur - 44Сезона 84, Трка 17, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandru-daniel CazacuAmateur - 43Сезона 84, Трка 17, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wendell AndradeAmateur - 42Сезона 84, Трка 17, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grgo ŽivaljićAmateur - 40Сезона 84, Трка 17, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jami SuikkiAmateur - 40Сезона 84, Трка 17, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateo CharrahAmateur - 4Сезона 84, Трка 17, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Çağdaş İncesuAmateur - 39Сезона 84, Трка 17, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szilvia MolnárAmateur - 38Сезона 84, Трка 17, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan OlechAmateur - 38Сезона 84, Трка 17, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo RibeiroAmateur - 38Сезона 84, Трка 17, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bina BenedettiAmateur - 37Сезона 84, Трка 17, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltan BotragyiAmateur - 37Сезона 84, Трка 17, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ryuu HasegawaAmateur - 36Сезона 84, Трка 17, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme CarvalhoAmateur - 35Сезона 84, Трка 17, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kecyo AguiarAmateur - 34Сезона 84, Трка 17, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel FranciscoAmateur - 33Сезона 84, Трка 17, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julius LeščiauskasAmateur - 32Сезона 84, Трка 17, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aurora Villarreal GarcíaAmateur - 31Сезона 84, Трка 17, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex GoesAmateur - 31Сезона 84, Трка 17, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos SantosAmateur - 31Сезона 84, Трка 17, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael RinoAmateur - 30Сезона 84, Трка 17, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincenzo ScelsiAmateur - 3Сезона 84, Трка 17, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary WoodAmateur - 3Сезона 84, Трка 17, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas AnderssonAmateur - 3Сезона 84, Трка 17, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabricio PetrisAmateur - 3Сезона 84, Трка 17, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Unai AgirreAmateur - 28Сезона 84, Трка 17, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan KowalskiAmateur - 27Сезона 84, Трка 17, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kyle NelsonAmateur - 26Сезона 84, Трка 17, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauro ZironiAmateur - 25Сезона 84, Трка 17, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mac JohnAmateur - 24Сезона 84, Трка 17, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro De La RosaAmateur - 24Сезона 84, Трка 17, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rumen MonovAmateur - 24Сезона 84, Трка 17, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laszlo ZoltanAmateur - 23Сезона 84, Трка 17, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 390 391 392 » Брзо оди на страница: