Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Pro hitchhiker (Промоција во Про групата)
(Раритетна придобивка: 1 од 39.23 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 110 111 112 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Adrian ParadowskiPro - 11Сезона 87, Трка 17, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrique AdamePro - 12Сезона 87, Трка 17, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius MorkunasPro - 12Сезона 87, Трка 17, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Balázs HorváthPro - 12Сезона 87, Трка 17, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Palomo PollastriPro - 12Сезона 87, Трка 17, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mick JacksonPro - 12Сезона 87, Трка 17, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas MilanPro - 12Сезона 87, Трка 17, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel RibeiroPro - 12Сезона 87, Трка 17, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio LópezPro - 13Сезона 87, Трка 17, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luc Van HummelenPro - 13Сезона 87, Трка 17, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre AndradePro - 13Сезона 87, Трка 17, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Algirdas ArlauskasPro - 14Сезона 87, Трка 17, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni FornaciariPro - 14Сезона 87, Трка 17, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chad HendricksonPro - 15Сезона 87, Трка 17, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Pablo Collantes SolaresPro - 15Сезона 87, Трка 17, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel ValdecantosPro - 16Сезона 87, Трка 17, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barry ChavesPro - 16Сезона 87, Трка 17, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ant CrossPro - 17Сезона 87, Трка 17, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kis IstvanPro - 18Сезона 87, Трка 17, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno FunakiPro - 19Сезона 87, Трка 17, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor GutierrezPro - 2Сезона 87, Трка 17, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rene SchoemakerPro - 2Сезона 87, Трка 17, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom DehnhardtPro - 20Сезона 87, Трка 17, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo Daniel RuffaPro - 20Сезона 87, Трка 17, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio TemerosoPro - 20Сезона 87, Трка 17, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John LambPro - 20Сезона 87, Трка 17, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam HarterPro - 20Сезона 87, Трка 17, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laszlo ZoltanPro - 20Сезона 87, Трка 17, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zeljko LjubotinaPro - 21Сезона 87, Трка 17, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hokshing HoPro - 21Сезона 87, Трка 17, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angie ZormanPro - 21Сезона 87, Трка 17, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert FasbinderPro - 21Сезона 87, Трка 17, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mattia CasadeiPro - 21Сезона 87, Трка 17, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerry Van De BuntPro - 21Сезона 87, Трка 17, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robertas RaišysPro - 22Сезона 87, Трка 17, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bayram Fatih DeveciPro - 23Сезона 87, Трка 17, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Serhan BaşPro - 24Сезона 87, Трка 17, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael EvansPro - 24Сезона 87, Трка 17, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrique Miguel GarciaPro - 24Сезона 87, Трка 17, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mindaugas JancaitisPro - 25Сезона 87, Трка 17, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christophe AlounePro - 25Сезона 87, Трка 17, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul AngeliPro - 25Сезона 87, Трка 17, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro SantosPro - 25Сезона 87, Трка 17, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alena AlatyrtsevaPro - 25Сезона 87, Трка 17, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicola ArlettiPro - 25Сезона 87, Трка 17, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo MansillaPro - 25Сезона 87, Трка 17, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo AllegrettiPro - 25Сезона 87, Трка 17, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Predrag KantorPro - 25Сезона 87, Трка 17, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GarcíaPro - 25Сезона 87, Трка 17, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian FikPro - 3Сезона 87, Трка 17, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo A CenicerosPro - 3Сезона 87, Трка 17, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juanlu LopezPro - 3Сезона 87, Трка 17, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leffe PetitPro - 3Сезона 87, Трка 17, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erminio OttonePro - 3Сезона 87, Трка 17, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos ApontePro - 3Сезона 87, Трка 17, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof SzymańskiPro - 3Сезона 87, Трка 17, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo BinatoPro - 6Сезона 87, Трка 17, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lili PappPro - 7Сезона 87, Трка 17, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karen RamosPro - 7Сезона 87, Трка 17, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge Marcelo SalgadoPro - 8Сезона 87, Трка 17, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dalibor KrivohlavekPro - 8Сезона 87, Трка 17, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario OliveiraPro - 9Сезона 87, Трка 17, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szabó DánielPro - 9Сезона 87, Трка 17, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José BarbosaPro - 9Сезона 87, Трка 17, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oliver AgotaiPro - 9Сезона 87, Трка 17, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago GassenPro - 9Сезона 87, Трка 17, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shannon PetersPro - 1Сезона 86, Трка 17, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele ProstRetiredСезона 86, Трка 17, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erika MorgantiPro - 1Сезона 86, Трка 17, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nacho HermoPro - 1Сезона 86, Трка 17, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barbara LeePro - 1Сезона 86, Трка 17, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steve WadeAmateur - 67Сезона 86, Трка 17, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vlad PostolachePro - 10Сезона 86, Трка 17, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Binaca RodaAmateur - 5Сезона 86, Трка 17, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matias HeuchertPro - 10Сезона 86, Трка 17, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Teagarden WrecksPro - 10Сезона 86, Трка 17, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julian BrouwerAmateur - 34Сезона 86, Трка 17, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arthur MartinelloAmateur - 41Сезона 86, Трка 17, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven ListonAmateur - 59Сезона 86, Трка 17, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen SnyderPro - 12Сезона 86, Трка 17, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco RuizAmateur - 36Сезона 86, Трка 17, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacek MichalskiAmateur - 79Сезона 86, Трка 17, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Srdjan StepanovicAmateur - 46Сезона 86, Трка 17, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joul WychoPro - 12Сезона 86, Трка 17, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 António OliveiraAmateur - 71Сезона 86, Трка 17, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carl KeatingAmateur - 5Сезона 86, Трка 17, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmet ÇevikalpliPro - 12Сезона 86, Трка 17, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolaos NtontisRetiredСезона 86, Трка 17, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin MazariegosAmateur - 4Сезона 86, Трка 17, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher JonesAmateur - 63Сезона 86, Трка 17, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angel GeorgievPro - 14Сезона 86, Трка 17, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario DoidoAmateur - 42Сезона 86, Трка 17, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Antonio MorgadoPro - 14Сезона 86, Трка 17, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardinho Do CarmoAmateur - 65Сезона 86, Трка 17, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stuart HunterAmateur - 69Сезона 86, Трка 17, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladislav ShopovPro - 15Сезона 86, Трка 17, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kyle NelsonPro - 15Сезона 86, Трка 17, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio Del BiancoPro - 15Сезона 86, Трка 17, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor SepsettoAmateur - 2Сезона 86, Трка 17, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea CasadeiPro - 15Сезона 86, Трка 17, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 110 111 112 » Брзо оди на страница: