Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Wannabe (Старт на една трка од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 9.68 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 443 444 445 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Jeronimo HeuchertRookie - 86Сезона 84, Трка 17, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio SouzaRookie - 44Сезона 84, Трка 17, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel PetrovRookie - 138Сезона 84, Трка 17, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitaly ForllanofRookie - 118Сезона 84, Трка 17, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Константин ВаракутаRookie - 116Сезона 84, Трка 17, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo GranadaAmateur - 49Сезона 84, Трка 17, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrico FondasiAmateur - 6Сезона 84, Трка 17, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz AkwidzyńskiRookie - 80Сезона 84, Трка 17, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silvania Do ValleRookie - 24Сезона 84, Трка 16, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Balázs HargitaiRookie - 130Сезона 84, Трка 16, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose GonzalezRookie - 31Сезона 84, Трка 16, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo CoelhoAmateur - 64Сезона 84, Трка 16, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Keko SalmeRookie - 89Сезона 84, Трка 16, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillermo CristianRookie - 43Сезона 84, Трка 16, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincas LingėRookie - 53Сезона 84, Трка 15, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel FranciscoAmateur - 33Сезона 84, Трка 15, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Till KieferRookie - 147Сезона 84, Трка 15, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bidon VilRookie - 108Сезона 84, Трка 14, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 German MarcuzRookie - 130Сезона 84, Трка 14, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rasvan MiteaRookie - 131Сезона 84, Трка 13, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin SmithRookie - 24Сезона 84, Трка 13, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo JuniorRookie - 71Сезона 84, Трка 13, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario SpinazzolaRookie - 143Сезона 84, Трка 12, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge DelgadoAmateur - 70Сезона 84, Трка 12, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander Van AkkooiPro - 9Сезона 84, Трка 12, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rumen MonovAmateur - 24Сезона 84, Трка 12, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jack ChapmanRookie - 89Сезона 84, Трка 11, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Máté Márk TörökAmateur - 78Сезона 84, Трка 11, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederic ArrigoniRookie - 122Сезона 84, Трка 11, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mert ÇalışkanAmateur - 13Сезона 84, Трка 11, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan KiviniemiAmateur - 10Сезона 84, Трка 11, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erki MülhausenAmateur - 66Сезона 84, Трка 10, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago ZanoniRookie - 143Сезона 84, Трка 10, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakob SkodlerRookie - 36Сезона 84, Трка 10, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Magno OliveiraAmateur - 6Сезона 84, Трка 10, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas BargielaRookie - 38Сезона 84, Трка 10, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John SpartaRookie - 81Сезона 84, Трка 10, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Santiago Sánchez ChiappeRookie - 72Сезона 84, Трка 10, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro EnriqueRookie - 59Сезона 84, Трка 9, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László OlláriRookie - 58Сезона 84, Трка 9, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan PerezRookie - 111Сезона 84, Трка 9, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vinícius FariaRookie - 139Сезона 84, Трка 9, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergo SzendiRookie - 111Сезона 84, Трка 8, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edith Graciela MigliaroRookie - 93Сезона 84, Трка 8, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca Di FilippoRookie - 85Сезона 84, Трка 8, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kecyo AguiarAmateur - 34Сезона 84, Трка 8, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eszter KáliPro - 15Сезона 84, Трка 8, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Márton KallóPro - 13Сезона 84, Трка 8, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele PolettiRookie - 16Сезона 84, Трка 8, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr BalikRookie - 138Сезона 84, Трка 7, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julius LeščiauskasAmateur - 32Сезона 84, Трка 7, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David NudelmanAmateur - 49Сезона 84, Трка 7, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo TavaresPro - 7Сезона 84, Трка 7, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erik KoósRookie - 131Сезона 84, Трка 7, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam ZeroRookie - 108Сезона 84, Трка 6, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Deej FairRookie - 78Сезона 84, Трка 6, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven DeathAmateur - 77Сезона 84, Трка 6, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago PalmaRookie - 22Сезона 84, Трка 6, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pacho SalcedoRookie - 14Сезона 84, Трка 6, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ícaro SantosPro - 17Сезона 84, Трка 6, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato RamoneAmateur - 72Сезона 84, Трка 6, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jörgen BlomRookie - 75Сезона 84, Трка 6, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo MasetelleRookie - 63Сезона 84, Трка 6, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tyler BussonRookie - 104Сезона 84, Трка 5, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ses FreshRookie - 8Сезона 84, Трка 5, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Svetoslav KostovRookie - 25Сезона 84, Трка 5, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro SantosAmateur - 48Сезона 84, Трка 5, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando AmilibiaPro - 24Сезона 84, Трка 5, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele BaldacciniPro - 7Сезона 84, Трка 5, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex SchörkiRookie - 125Сезона 84, Трка 5, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo BeatoAmateur - 76Сезона 84, Трка 5, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar BrusinRookie - 147Сезона 84, Трка 5, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yann PepRookie - 102Сезона 84, Трка 4, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vander CardosoAmateur - 73Сезона 84, Трка 4, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Duarte CegoAmateur - 60Сезона 84, Трка 4, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João Gabriel OliveiraAmateur - 48Сезона 84, Трка 4, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julien PontetAmateur - 56Сезона 84, Трка 4, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos ApelhanAmateur - 80Сезона 84, Трка 4, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ka Hing WongRookie - 18Сезона 84, Трка 4, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szilvia MolnárAmateur - 38Сезона 84, Трка 4, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jucar ContRookie - 5Сезона 84, Трка 4, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luciano CartaxoPro - 15Сезона 84, Трка 4, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel RaméAmateur - 27Сезона 84, Трка 4, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nathan KahanAmateur - 63Сезона 84, Трка 4, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolaj BarzijskiAmateur - 15Сезона 84, Трка 4, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kai Van HooffRookie - 7Сезона 84, Трка 4, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul MurtaAmateur - 51Сезона 84, Трка 4, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimityr PetrovRookie - 89Сезона 84, Трка 4, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grgo ŽivaljićAmateur - 40Сезона 84, Трка 3, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antoine MusialAmateur - 76Сезона 84, Трка 3, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lincoln KenyonRookie - 55Сезона 84, Трка 3, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos David Rondon MarquezRookie - 106Сезона 84, Трка 3, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex GoesAmateur - 31Сезона 84, Трка 3, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz BekierzRookie - 12Сезона 84, Трка 3, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stratos FilalithisPro - 7Сезона 84, Трка 3, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey LitvintsevRookie - 87Сезона 84, Трка 3, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartek TonakRookie - 90Сезона 84, Трка 3, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Prashant RaulAmateur - 48Сезона 84, Трка 3, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz ZalewskiRookie - 18Сезона 84, Трка 2, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viacheslav VasilievRookie - 84Сезона 84, Трка 2, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 443 444 445 » Брзо оди на страница: