Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Master hitchhiker (Промоција во Мастер групата)
(Раритетна придобивка: 1 од 154.29 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 26 27 28 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 David AdamMaster - 1Сезона 83, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leanne LoweMaster - 1Сезона 83, Трка 17, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafal LotkowskiMaster - 1Сезона 83, Трка 17, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicoletta DonadoniMaster - 1Сезона 83, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jozef LesayMaster - 2Сезона 83, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnas PeikstenisMaster - 2Сезона 83, Трка 17, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir ValisMaster - 2Сезона 83, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andres DuffeyMaster - 2Сезона 83, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimítris AthinaíosMaster - 2Сезона 83, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mael GrosjeanMaster - 3Сезона 83, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca Dal SaccoMaster - 3Сезона 83, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał SułekMaster - 3Сезона 83, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bill VasilonikolosMaster - 3Сезона 83, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark IversonMaster - 3Сезона 83, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geir PukkMaster - 4Сезона 83, Трка 17, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István VargaMaster - 4Сезона 83, Трка 17, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitry KorotunenkoMaster - 4Сезона 83, Трка 17, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan SchegloaMaster - 4Сезона 83, Трка 17, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael BeltramelliMaster - 4Сезона 83, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge JuryMaster - 4Сезона 83, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 André AhlbergMaster - 4Сезона 83, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick GauthierMaster - 5Сезона 83, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrice Van DammeMaster - 5Сезона 83, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea OclabMaster - 5Сезона 83, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hola EvonyMaster - 1Сезона 82, Трка 17, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BoylanMaster - 1Сезона 82, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lauren EarnestMaster - 1Сезона 82, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alvaro Dantas AronPro - 6Сезона 82, Трка 17, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artur MarczewskiMaster - 1Сезона 82, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damir KalaevMaster - 1Сезона 82, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mantas SestokasMaster - 2Сезона 82, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian BiancuPro - 13Сезона 82, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Đuro PrejcPro - 9Сезона 82, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark PinnickPro - 22Сезона 82, Трка 17, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Svajūnas MikštaMaster - 2Сезона 82, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Micael VinhasMaster - 2Сезона 82, Трка 17, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafale MizerskiPro - 6Сезона 82, Трка 17, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergely PesthyMaster - 3Сезона 82, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sharma VivekMaster - 3Сезона 82, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro CampanellaPro - 9Сезона 82, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaspar Marcus PauksonPro - 6Сезона 82, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł DudzińskiMaster - 4Сезона 82, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmet KirnikMaster - 4Сезона 82, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahoorda LelouPro - 19Сезона 82, Трка 17, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfonso RidolfoPro - 10Сезона 82, Трка 17, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus Senna RamosMaster - 5Сезона 82, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Turan MetinPro - 16Сезона 82, Трка 17, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Predrag MarmutPro - 19Сезона 82, Трка 17, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ewelina PopisMaster - 5Сезона 82, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricky SilvaMaster - 5Сезона 82, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike ZestasAmateur - 47Сезона 81, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel OmañaPro - 19Сезона 81, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacopo AlbertiniPro - 10Сезона 81, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vadim ShapovalovMaster - 3Сезона 81, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni KazanjyanMaster - 3Сезона 81, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guille GarcíaPro - 5Сезона 81, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valeri KrustevPro - 15Сезона 81, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason DaughtyMaster - 3Сезона 81, Трка 17, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ludovic BouvierRetiredСезона 81, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enzo Di MeoPro - 24Сезона 81, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro CarvalhoPro - 9Сезона 81, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul BrandtAmateur - 31Сезона 81, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert RaczkiewiczPro - 9Сезона 81, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zdravko SubakovPro - 19Сезона 81, Трка 17, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gokhan ÖzkanPro - 16Сезона 81, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Herve ImbertAmateur - 65Сезона 81, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matej MatrtajEliteСезона 81, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joshua KingRetiredСезона 81, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlo MarinariPro - 3Сезона 81, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel DonovanRookie - 52Сезона 81, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz SzymczakAmateur - 75Сезона 81, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex PhilAmateur - 49Сезона 81, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lipták RolandAmateur - 44Сезона 80, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kuba GułajewskiMaster - 1Сезона 80, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago CristofoliniAmateur - 77Сезона 80, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel López FanjulAmateur - 73Сезона 80, Трка 17, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan BevanAmateur - 59Сезона 80, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ryan TyrrellPro - 12Сезона 80, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio MalonniPro - 15Сезона 80, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phil LebrasAmateur - 34Сезона 80, Трка 17, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirco BaldiniPro - 7Сезона 80, Трка 17, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Calum MacKinnonPro - 10Сезона 80, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew MerkelPro - 6Сезона 80, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thierry Le DenmatMaster - 2Сезона 80, Трка 17, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kalojan AvramovRookie - 104Сезона 80, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zahid ÖzkaraAmateur - 20Сезона 80, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eryk MaderaAmateur - 36Сезона 80, Трка 17, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pero DaničićAmateur - 8Сезона 80, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dejan PetrovićPro - 14Сезона 80, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe MafraPro - 23Сезона 80, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ufuk YasayanPro - 15Сезона 80, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giannis PatilasAmateur - 56Сезона 80, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CestinoAmateur - 52Сезона 80, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandra SilvaPro - 16Сезона 80, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel OssmannAmateur - 45Сезона 80, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko KoskenlaaksoAmateur - 35Сезона 80, Трка 17, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos JuniorAmateur - 9Сезона 80, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark WitneyAmateur - 1Сезона 80, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sébastien BoulangerAmateur - 39Сезона 80, Трка 17, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fredrik WallAmateur - 63Сезона 80, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 26 27 28 » Брзо оди на страница: