Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Elite hitchhiker (Промоција во Елит групата)
(Раритетна придобивка: 1 од 663.87 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 5 6 7 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Julio AsencioEliteСезона 87, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pieterjan StaessenEliteСезона 87, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier BaptistaEliteСезона 87, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederik BrouxEliteСезона 87, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz WłodarczykEliteСезона 87, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco ContiEliteСезона 87, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin CookEliteСезона 87, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artur TerezanEliteСезона 86, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro BenghiEliteСезона 86, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre JardimMaster - 4Сезона 86, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel PérezMaster - 4Сезона 86, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo SilvaMaster - 2Сезона 86, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre CostaMaster - 2Сезона 86, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Svetlana ShapovalovaMaster - 1Сезона 85, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesús PérezMaster - 4Сезона 85, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir ValisEliteСезона 85, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel WoodhouseMaster - 1Сезона 85, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joscha BüllesbachMaster - 3Сезона 85, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide PanellaMaster - 2Сезона 85, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Branislav MihicEliteСезона 85, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio FanelliEliteСезона 84, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillaume DelamarreMaster - 2Сезона 84, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio CorioEliteСезона 84, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vadim ShapovalovMaster - 4Сезона 84, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco LongoMaster - 1Сезона 84, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony CullenEliteСезона 84, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Diego MilánMaster - 4Сезона 84, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni KazanjyanAmateur - 72Сезона 84, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris AdnamsMaster - 1Сезона 83, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rei FrostMaster - 5Сезона 83, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matej MatrtajRetiredСезона 83, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michel VandecatelleEliteСезона 83, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni OrecchioniMaster - 4Сезона 82, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benedetto CampobelloMaster - 2Сезона 82, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jay De SnooAmateur - 19Сезона 82, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad Marshall1EliteСезона 82, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kai Wen ChewMaster - 3Сезона 82, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele BontempoPro - 23Сезона 81, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rémy PointetAmateur - 59Сезона 81, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark PhilipsAmateur - 70Сезона 81, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam WierzbaRetiredСезона 80, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MouraMaster - 1Сезона 80, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick UrlingsAmateur - 42Сезона 80, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CaseiroEliteСезона 80, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto PérezPro - 17Сезона 80, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo NevesAmateur - 67Сезона 79, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominique JeanAmateur - 14Сезона 79, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo ReisRookie - 86Сезона 79, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandr GerassimtsikPro - 6Сезона 79, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro CasagrandeMaster - 5Сезона 78, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ania PiekarskaEliteСезона 78, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wouter KirsteinRetiredСезона 78, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh ClarkMaster - 4Сезона 78, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano SilettoRetiredСезона 78, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mato NikicMaster - 3Сезона 78, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco GianniAmateur - 32Сезона 78, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikael BrostromMaster - 1Сезона 78, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco RaggioRetiredСезона 77, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni BarzaghiPro - 20Сезона 77, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frank MaasdijkPro - 7Сезона 77, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toto SoaveMaster - 1Сезона 77, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ignacio BelattiPro - 4Сезона 77, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ethan LittlejohnsAmateur - 8Сезона 76, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rowie HalconMaster - 4Сезона 76, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristijan MihovicEliteСезона 76, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo AbdallaMaster - 2Сезона 76, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aigars VitolinsEliteСезона 75, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose FilipeRookie - 54Сезона 75, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michaela KällströmPro - 2Сезона 75, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harsh ShethMaster - 2Сезона 75, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul WilliamsAmateur - 36Сезона 75, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edwin SilvaMaster - 5Сезона 75, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David MichlerMaster - 4Сезона 75, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BrownRetiredСезона 75, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BerrimanMaster - 5Сезона 74, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joachim Rang2RetiredСезона 74, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio MendikovićPro - 20Сезона 74, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar AleksandrovMaster - 2Сезона 74, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrique Hughes PauneroPro - 4Сезона 74, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bora JanićPro - 21Сезона 74, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo BellottoMaster - 1Сезона 74, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nestor VicentePro - 9Сезона 74, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martino ColomboEliteСезона 74, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tan S LakeMaster - 2Сезона 73, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Melando TasosoRetiredСезона 73, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergei GordovRetiredСезона 73, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niels WoltersRetiredСезона 73, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey ShinkevichRetiredСезона 73, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nagyházi SándorPro - 5Сезона 73, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas RamannPro - 5Сезона 73, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kostas LaskaridisAmateur - 24Сезона 73, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert HuylebroeckEliteСезона 73, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jasper Coosemans1EliteСезона 72, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John IbbotsonMaster - 5Сезона 72, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emmanuel ManfreAmateur - 5Сезона 72, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alix MartinRetiredСезона 72, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ross ProudPro - 11Сезона 72, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam NorrisRookie - 77Сезона 72, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilya VedenikovMaster - 2Сезона 72, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-marc BoissinotEliteСезона 72, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 5 6 7 » Брзо оди на страница: