Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Rookie champion (Победи еден шампионат во Руки група)
(Раритетна придобивка: 1 од 30.86 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 140 141 142 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Pedro CajueiroAmateur - 70Сезона 88, Трка 17, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio RussoAmateur - 80Сезона 88, Трка 17, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Isabelle CorrêaAmateur - 27Сезона 88, Трка 17, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago BartuliheAmateur - 35Сезона 88, Трка 17, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro GarciaAmateur - 2Сезона 88, Трка 17, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bazigh NaveedAmateur - 10Сезона 88, Трка 17, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao DiasAmateur - 19Сезона 88, Трка 17, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giulio MoroAmateur - 16Сезона 88, Трка 17, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo Heitor MirandaAmateur - 64Сезона 88, Трка 17, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daoiz Bonilla CañizaresAmateur - 73Сезона 88, Трка 17, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel DouradoAmateur - 69Сезона 88, Трка 17, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricards DarzinsAmateur - 65Сезона 88, Трка 17, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marina CariolaAmateur - 43Сезона 88, Трка 17, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Armando Martinez PintosAmateur - 75Сезона 88, Трка 17, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peppe BoscoAmateur - 19Сезона 88, Трка 17, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mattia NodariAmateur - 37Сезона 88, Трка 17, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose CuervoAmateur - 53Сезона 88, Трка 17, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego AbdelhalinAmateur - 33Сезона 88, Трка 17, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo NobreAmateur - 45Сезона 88, Трка 17, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele TotaroAmateur - 73Сезона 88, Трка 17, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andris CerussRookie - 42Сезона 88, Трка 17, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benjamín ContrerasAmateur - 64Сезона 88, Трка 17, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matte JohanssonAmateur - 72Сезона 88, Трка 17, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joni SainioAmateur - 53Сезона 88, Трка 17, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hristo NedelevAmateur - 49Сезона 88, Трка 17, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dzmitry AliferAmateur - 4Сезона 88, Трка 17, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federik AznableAmateur - 61Сезона 88, Трка 17, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Migs PotenteAmateur - 26Сезона 88, Трка 17, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pál AkácosAmateur - 16Сезона 88, Трка 17, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tikhon BardinAmateur - 16Сезона 88, Трка 17, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amílcar GomesAmateur - 43Сезона 88, Трка 17, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato Vandersee SchaefferAmateur - 60Сезона 88, Трка 17, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitris SakarelosAmateur - 4Сезона 88, Трка 17, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek PopławskiRookie - 74Сезона 88, Трка 17, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John SpartaRookie - 81Сезона 88, Трка 17, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hubert ZiółekAmateur - 5Сезона 88, Трка 17, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gašper GregorRookie - 83Сезона 88, Трка 17, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johan BettravessenAmateur - 44Сезона 88, Трка 17, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kasper DutkowskiAmateur - 44Сезона 88, Трка 17, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo CarrapiçoAmateur - 66Сезона 88, Трка 17, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey ZhulikovAmateur - 19Сезона 88, Трка 17, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele BandoniAmateur - 55Сезона 88, Трка 17, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane LangloisAmateur - 35Сезона 88, Трка 17, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio Celso ZambelAmateur - 49Сезона 88, Трка 17, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro Francisco MartínRookie - 101Сезона 88, Трка 17, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David FortinAmateur - 28Сезона 88, Трка 17, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robin BeversAmateur - 54Сезона 88, Трка 17, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor GarciaAmateur - 76Сезона 88, Трка 17, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott SharpAmateur - 1Сезона 88, Трка 17, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filipe MaiaAmateur - 31Сезона 88, Трка 17, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo DenerRookie - 112Сезона 88, Трка 17, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas MouraAmateur - 63Сезона 88, Трка 17, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Germain MaltaisAmateur - 26Сезона 88, Трка 17, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tobias RömerAmateur - 50Сезона 88, Трка 17, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier DannAmateur - 72Сезона 88, Трка 17, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom SolheimAmateur - 2Сезона 88, Трка 17, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David DiasAmateur - 32Сезона 88, Трка 17, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reginaldo NunesAmateur - 68Сезона 88, Трка 17, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jami SuikkiRookie - 130Сезона 88, Трка 17, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał DzięciołAmateur - 24Сезона 88, Трка 17, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ondrej KincsesAmateur - 6Сезона 88, Трка 17, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel AvaloniAmateur - 40Сезона 88, Трка 17, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason RobinsonAmateur - 22Сезона 88, Трка 17, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo FinochiettiAmateur - 69Сезона 88, Трка 17, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benjamin CanoAmateur - 21Сезона 88, Трка 17, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos De LunaAmateur - 10Сезона 88, Трка 17, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego MaquieiraAmateur - 73Сезона 88, Трка 17, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László TóthAmateur - 64Сезона 88, Трка 17, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz RedaAmateur - 68Сезона 88, Трка 17, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fiore BossAmateur - 33Сезона 88, Трка 17, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oğuz ÖnelAmateur - 6Сезона 88, Трка 17, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfredo FragaAmateur - 49Сезона 88, Трка 17, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ildiko SzilagyiRookie - 1Сезона 87, Трка 17, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Salvatore AggiatoAmateur - 21Сезона 87, Трка 17, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmed TahmidRookie - 9Сезона 87, Трка 17, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jon CampbellAmateur - 72Сезона 87, Трка 17, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor RamosAmateur - 22Сезона 87, Трка 17, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiziano LapiAmateur - 71Сезона 87, Трка 17, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis PeralesAmateur - 77Сезона 87, Трка 17, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bugsy LipsonAmateur - 17Сезона 87, Трка 17, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge Luis MuñozRookie - 104Сезона 87, Трка 17, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enzo DuréRookie - 96Сезона 87, Трка 17, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad SelkenRetiredСезона 87, Трка 17, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter WestermannAmateur - 60Сезона 87, Трка 17, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zlatko VlastaAmateur - 37Сезона 87, Трка 17, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin DurhamAmateur - 74Сезона 87, Трка 17, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas PaniAmateur - 63Сезона 87, Трка 17, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stirling MansellAmateur - 53Сезона 87, Трка 17, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ovidijus MiliauskasAmateur - 50Сезона 87, Трка 17, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mathias MeyerRookie - 35Сезона 87, Трка 17, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel MassucattiAmateur - 79Сезона 87, Трка 17, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh RiversAmateur - 40Сезона 87, Трка 17, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenz EderRetiredСезона 87, Трка 17, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan De SwardtAmateur - 32Сезона 87, Трка 17, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos GarridoAmateur - 73Сезона 87, Трка 17, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Loïc BulinRookie - 14Сезона 87, Трка 17, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco FacchiniAmateur - 24Сезона 87, Трка 17, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel DonovanRookie - 55Сезона 87, Трка 17, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico García VillagómezRookie - 114Сезона 87, Трка 17, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pete BramhallAmateur - 51Сезона 87, Трка 17, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 140 141 142 » Брзо оди на страница: