Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Amateur champion (Победи еден шампионат во Аматер група)
(Раритетна придобивка: 1 од 93.98 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 45 46 47 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Jiří KopeckýPro - 24Сезона 88, Трка 17, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge BustamantePro - 13Сезона 88, Трка 17, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwan Le CaillPro - 11Сезона 88, Трка 17, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ali İhsan UmutluPro - 12Сезона 88, Трка 17, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin JandaPro - 7Сезона 88, Трка 17, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariel FernandezPro - 10Сезона 88, Трка 17, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ray MurrayPro - 10Сезона 88, Трка 17, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo GarbinPro - 25Сезона 88, Трка 17, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei MalagaPro - 9Сезона 88, Трка 17, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo AntunesPro - 2Сезона 88, Трка 17, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard SawkinsPro - 10Сезона 88, Трка 17, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan AntolPro - 18Сезона 88, Трка 17, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis SantosPro - 1Сезона 88, Трка 17, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yakup PaçacıPro - 20Сезона 88, Трка 17, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giacomo James DevilmanPro - 21Сезона 88, Трка 17, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christophe DumontPro - 23Сезона 88, Трка 17, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Calum MacKinnonPro - 6Сезона 88, Трка 17, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Trevor PagePro - 20Сезона 88, Трка 17, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio MachadoPro - 8Сезона 88, Трка 17, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vytautas LesciauskasPro - 3Сезона 88, Трка 17, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco PomesPro - 3Сезона 88, Трка 17, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gerardo BerissoPro - 6Сезона 88, Трка 17, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert MeeusPro - 11Сезона 88, Трка 17, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Natalia PerezPro - 12Сезона 88, Трка 17, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fredrik WallPro - 2Сезона 88, Трка 17, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krešo BrzovićPro - 14Сезона 88, Трка 17, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose GonzalezPro - 6Сезона 88, Трка 17, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry ChambersPro - 9Сезона 88, Трка 17, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vander CardosoPro - 10Сезона 88, Трка 17, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo AleixoPro - 22Сезона 88, Трка 17, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jessica DoylePro - 9Сезона 88, Трка 17, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno OurivesPro - 19Сезона 87, Трка 17, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leffe PetitAmateur - 38Сезона 87, Трка 17, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mickaël KaiserPro - 8Сезона 87, Трка 17, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nestor VicentePro - 9Сезона 87, Трка 17, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerry Van De BuntPro - 21Сезона 87, Трка 17, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henry HindePro - 10Сезона 87, Трка 17, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafal JurowskiPro - 18Сезона 87, Трка 17, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raivo NurjaPro - 8Сезона 87, Трка 17, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John LambPro - 20Сезона 87, Трка 17, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos CaraballoPro - 23Сезона 87, Трка 17, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivo IvanovPro - 7Сезона 87, Трка 17, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo MansillaPro - 25Сезона 87, Трка 17, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter KollarPro - 25Сезона 87, Трка 17, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filippo LatinoAmateur - 79Сезона 87, Трка 17, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario OliveiraAmateur - 2Сезона 87, Трка 17, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vagelis IakovouAmateur - 25Сезона 87, Трка 17, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ankush GuptaPro - 9Сезона 87, Трка 17, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriele VinciguerraAmateur - 38Сезона 87, Трка 17, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo NietoPro - 2Сезона 87, Трка 17, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry StarostachevPro - 13Сезона 87, Трка 17, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dejan PetrovićPro - 10Сезона 87, Трка 17, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilius LingePro - 24Сезона 87, Трка 17, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo A CenicerosPro - 3Сезона 87, Трка 17, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mattia CasadeiPro - 21Сезона 87, Трка 17, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał PoznańskiAmateur - 28Сезона 87, Трка 17, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesus MisiegoPro - 16Сезона 87, Трка 17, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio ConvitoAmateur - 58Сезона 87, Трка 17, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz SzymczakPro - 13Сезона 87, Трка 17, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo CruzPro - 10Сезона 87, Трка 17, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marisa SimonePro - 13Сезона 87, Трка 17, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor GutierrezAmateur - 2Сезона 87, Трка 17, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin MazariegosAmateur - 4Сезона 86, Трка 17, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei HarnicuPro - 18Сезона 86, Трка 17, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Túlio MouraPro - 7Сезона 86, Трка 17, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yoon Seong HanAmateur - 48Сезона 86, Трка 17, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard WagnerAmateur - 76Сезона 86, Трка 17, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emily JohnsonRookie - 125Сезона 86, Трка 17, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel SztefekPro - 3Сезона 86, Трка 17, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel RodaAmateur - 80Сезона 86, Трка 17, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás HorváthAmateur - 19Сезона 86, Трка 17, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hans Van RansbeeckAmateur - 52Сезона 86, Трка 17, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos AmaralRetiredСезона 86, Трка 17, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin PospíšilPro - 7Сезона 86, Трка 17, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cedric MoPro - 6Сезона 86, Трка 17, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barbara LeePro - 1Сезона 86, Трка 17, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoli MclarenPro - 24Сезона 86, Трка 17, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasanth Ravi KumarRetiredСезона 86, Трка 17, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier ProulxPro - 22Сезона 86, Трка 17, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João JesusAmateur - 31Сезона 86, Трка 17, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Egidijus PocevičiusAmateur - 80Сезона 86, Трка 17, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán KucoraPro - 12Сезона 86, Трка 17, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge GalloPro - 7Сезона 86, Трка 17, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł SzewczykAmateur - 28Сезона 86, Трка 17, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea CasadeiMaster - 1Сезона 86, Трка 17, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eric IngrahamAmateur - 13Сезона 86, Трка 17, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oeste BertaAmateur - 79Сезона 86, Трка 17, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joul WychoPro - 12Сезона 86, Трка 17, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Willian SennaAmateur - 23Сезона 86, Трка 17, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vittorio Saverio SmerdiglioAmateur - 61Сезона 86, Трка 17, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano PratoMaster - 2Сезона 86, Трка 17, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George AlexandruMaster - 5Сезона 86, Трка 17, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 César AndradeMaster - 2Сезона 86, Трка 17, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juliette DominéRookie - 14Сезона 86, Трка 17, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vlad PostolacheAmateur - 61Сезона 86, Трка 17, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emilie GuillotRetiredСезона 86, Трка 17, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Facundo LorenzónPro - 23Сезона 86, Трка 17, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yan Chen CheongAmateur - 18Сезона 86, Трка 17, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesca SabbadiniPro - 9Сезона 85, Трка 17, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago SouzaAmateur - 13Сезона 85, Трка 17, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 45 46 47 » Брзо оди на страница: