Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Pro champion (Победи еден шампионат во Про група)
(Раритетна придобивка: 1 од 384.06 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 10 11 12 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Vincent DouchezMaster - 3Сезона 84, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcello PinheiroMaster - 5Сезона 84, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Santiago ChaherMaster - 2Сезона 84, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco ContiMaster - 1Сезона 84, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MarquesMaster - 2Сезона 84, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darek KrawczukRookie - 68Сезона 84, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silvio BotteriniMaster - 2Сезона 84, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio AsencioMaster - 3Сезона 84, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eddie GoodallMaster - 3Сезона 84, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago BentoMaster - 2Сезона 84, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago MendesMaster - 5Сезона 84, Трка 17, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luke FrostMaster - 5Сезона 84, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Col BrownMaster - 5Сезона 84, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amitesh PatnaikMaster - 2Сезона 84, Трка 17, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig TemplemanMaster - 4Сезона 84, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan SilvaMaster - 5Сезона 83, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea IacoponiMaster - 5Сезона 83, Трка 17, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel WoodhouseMaster - 1Сезона 83, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 André AhlbergMaster - 4Сезона 83, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Branislav MihicMaster - 1Сезона 83, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Asdrúbal CorralMaster - 4Сезона 83, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe AguiarPro - 17Сезона 83, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir ValisMaster - 2Сезона 83, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał SułekMaster - 3Сезона 83, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan SchegloaPro - 15Сезона 83, Трка 17, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jovan MilicPro - 9Сезона 82, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter KandelAmateur - 18Сезона 82, Трка 17, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 György CsillagMaster - 1Сезона 82, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alon MalulPro - 3Сезона 82, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sharma VivekMaster - 3Сезона 82, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BoylanMaster - 1Сезона 82, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Svajūnas MikštaMaster - 2Сезона 82, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BastonPro - 1Сезона 82, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artur MarczewskiPro - 24Сезона 82, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark PinnickPro - 22Сезона 82, Трка 17, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shaun ThorntonPro - 25Сезона 82, Трка 17, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bogdan HutanuMaster - 3Сезона 82, Трка 17, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricky SilvaMaster - 5Сезона 82, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide PanellaMaster - 4Сезона 82, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme FrancoPro - 20Сезона 81, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacopo AlbertiniAmateur - 70Сезона 81, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel OmañaAmateur - 80Сезона 81, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando SosaPro - 7Сезона 81, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valeri KrustevAmateur - 49Сезона 81, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dejan SvajnerAmateur - 41Сезона 81, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartek NowakMaster - 1Сезона 81, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris AdnamsEliteСезона 81, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neil ColeAmateur - 50Сезона 81, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilya VedenikovMaster - 2Сезона 81, Трка 17, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio LagunaAmateur - 56Сезона 81, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matej MatrtajEliteСезона 81, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Onur GuardianMaster - 2Сезона 81, Трка 17, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sverri JohansenRookie - 59Сезона 81, Трка 17, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz SzymczakAmateur - 75Сезона 81, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Calum MacKinnonPro - 10Сезона 80, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christoph SeifriedsbergerMaster - 4Сезона 80, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe MafraAmateur - 7Сезона 80, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason ClaydonAmateur - 70Сезона 80, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni OrecchioniMaster - 4Сезона 80, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwan JulienAmateur - 35Сезона 80, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pero DaničićAmateur - 8Сезона 80, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dejan PetrovićAmateur - 52Сезона 80, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel LópezRetiredСезона 80, Трка 17, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila RadványiRookie - 96Сезона 80, Трка 17, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zahid ÖzkaraPro - 8Сезона 80, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thierry Le DenmatPro - 14Сезона 80, Трка 17, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pekka KumpulaAmateur - 7Сезона 80, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilmārs LīcītisRookie - 54Сезона 79, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ger GommansRetiredСезона 79, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dejan DenkovićAmateur - 14Сезона 79, Трка 17, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad MarshallEliteСезона 79, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter WillmoreAmateur - 29Сезона 79, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yura MurashkoPro - 18Сезона 79, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni HajderRookie - 7Сезона 79, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolás MondinoAmateur - 68Сезона 79, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitor NovoPro - 7Сезона 79, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timo SuvikunnasAmateur - 52Сезона 79, Трка 17, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joscha BüllesbachMaster - 2Сезона 79, Трка 17, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chew Kai WenEliteСезона 79, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivica PaunovicAmateur - 3Сезона 79, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca BiniAmateur - 18Сезона 79, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy GoodallMaster - 2Сезона 79, Трка 17, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George KavathasAmateur - 80Сезона 79, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mery LissarragueMaster - 3Сезона 78, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel MateusPro - 9Сезона 78, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo ReisRetiredСезона 78, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel BainPro - 13Сезона 78, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario SendimAmateur - 60Сезона 78, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin GlassenburyAmateur - 76Сезона 78, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MouraEliteСезона 78, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João AntónioAmateur - 79Сезона 78, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filippo LatinoAmateur - 33Сезона 78, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel DouglasRetiredСезона 78, Трка 17, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dirk StiegerPro - 3Сезона 77, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark PhilipsAmateur - 70Сезона 77, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David AndrewarthaPro - 12Сезона 77, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CaseiroMaster - 4Сезона 77, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raffaele PiarulliAmateur - 63Сезона 77, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergei SiseykinAmateur - 61Сезона 77, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yuriy TimchenkoRetiredСезона 77, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 10 11 12 » Брзо оди на страница: