Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Master champion (Победи еден шампионат во Мастер група)
(Раритетна придобивка: 1 од 1655.51 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Jean-françois CharbinatEliteСезона 90, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benedetto CampobelloEliteСезона 90, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brice MeyerEliteСезона 90, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jenne BreugelmansEliteСезона 89, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilia LilovMaster - 1Сезона 89, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geoff AtkinMaster - 1Сезона 88, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilya VedenikovEliteСезона 88, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio AsencioMaster - 1Сезона 87, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pieterjan StaessenEliteСезона 87, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony CullenMaster - 2Сезона 87, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz WłodarczykRetiredСезона 87, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aigars VitolinsMaster - 1Сезона 86, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michel VandecatellePro - 4Сезона 86, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre CostaPro - 25Сезона 86, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimonds UrtānsMaster - 1Сезона 86, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kuba SzajbelEliteСезона 85, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel WoodhouseAmateur - 34Сезона 85, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joscha BüllesbachMaster - 5Сезона 85, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominiek Van WestEliteСезона 85, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Diego MilánMaster - 2Сезона 84, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio CorioPro - 25Сезона 84, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vadim ShapovalovPro - 15Сезона 84, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio FanelliMaster - 3Сезона 84, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matej MatrtajRetiredСезона 83, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rei FrostEliteСезона 83, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GattulliMaster - 3Сезона 82, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kai Wen ChewEliteСезона 82, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad Marshall1Master - 2Сезона 82, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jay De SnooPro - 14Сезона 82, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Twig FahajiPro - 14Сезона 81, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julien PradoPro - 8Сезона 81, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MouraMaster - 1Сезона 80, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno Caseiro1EliteСезона 80, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos EsparzaPro - 15Сезона 80, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick UrlingsAmateur - 42Сезона 80, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo ReisRetiredСезона 79, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominique JeanPro - 18Сезона 79, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert Huylebroeck1Master - 3Сезона 79, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro CasagrandePro - 25Сезона 78, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wouter KirsteinRetiredСезона 78, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ania PiekarskaPro - 8Сезона 78, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh ClarkEliteСезона 78, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikael BrostromMaster - 3Сезона 78, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter BothMaster - 2Сезона 77, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laurent QuinetPro - 15Сезона 77, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frank MaasdijkPro - 7Сезона 77, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-marc BoissinotEliteСезона 76, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ethan LittlejohnsAmateur - 8Сезона 76, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Klas BritseRetiredСезона 76, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo Fernandez1Pro - 24Сезона 76, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harsh ShethMaster - 2Сезона 75, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florencia CaroAmateur - 58Сезона 75, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul WilliamsAmateur - 36Сезона 75, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joachim Rang2RetiredСезона 74, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim EgorovRetiredСезона 74, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrique Hughes PauneroMaster - 2Сезона 74, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey ShinkevichRetiredСезона 73, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robin GoodeyRetiredСезона 73, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas RamannMaster - 4Сезона 73, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alix MartinRetiredСезона 72, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joel ViitikkoMaster - 3Сезона 72, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emmanuel ManfrePro - 22Сезона 72, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabien MassardPro - 24Сезона 71, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oliver RadnaRetiredСезона 71, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran SlunjskiPro - 14Сезона 71, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George Slater1EliteСезона 71, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamal NaouiEliteСезона 70, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan StivaPro - 19Сезона 70, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Farcy GénelPro - 8Сезона 70, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas AndreouAmateur - 19Сезона 70, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István FarkasAmateur - 3Сезона 69, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry NechitailoPro - 21Сезона 69, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David Jones-WinkleyRetiredСезона 68, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose DevassyAmateur - 48Сезона 68, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea Squizzato1Master - 1Сезона 68, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wouter TeuwenEliteСезона 68, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nevzat KasapogluAmateur - 14Сезона 67, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jérôme DuluardPro - 23Сезона 67, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joss GiraudPro - 22Сезона 67, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas BertolinoPro - 16Сезона 67, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomek KiełpińskiPro - 9Сезона 66, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan SilvaEliteСезона 66, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yug Desai3Rookie - 56Сезона 66, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jens FrostrupAmateur - 25Сезона 66, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viktor DyankovMaster - 3Сезона 65, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nastia MikulenakRetiredСезона 65, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joan CentellasPro - 3Сезона 65, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro CorreiaPro - 6Сезона 64, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikołaj PrzybylskiRetiredСезона 64, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rui SilvaRetiredСезона 63, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juha KorhonenAmateur - 19Сезона 63, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan Velske3RetiredСезона 63, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin BritainMaster - 1Сезона 63, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz OleśRetiredСезона 62, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael MonacoPro - 5Сезона 62, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo SchwinnEliteСезона 62, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miel SoeterbroekAmateur - 9Сезона 62, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gyuri SzékelyMaster - 5Сезона 62, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lázsló MizseMaster - 5Сезона 61, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bráulio MonteiroRetiredСезона 61, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 » Брзо оди на страница: