Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Loyalty (Остана со еден тим најмалку 5 сезони)
(Раритетна придобивка: 1 од 24.71 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 173 174 175 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Želimir KučinaRookie - 57Сезона 85, Трка 1, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio Adolpho PereiraPro - 4Сезона 85, Трка 1, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alvin ToledoAmateur - 73Сезона 85, Трка 1, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Çağrı KaraağaçRookie - 25Сезона 85, Трка 1, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian WonischAmateur - 54Сезона 85, Трка 1, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan JohanssonAmateur - 66Сезона 85, Трка 1, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantinos OuzounisAmateur - 45Сезона 85, Трка 1, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian ZanoliAmateur - 80Сезона 85, Трка 1, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christer MalmgrenAmateur - 19Сезона 85, Трка 1, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ícaro SantosPro - 17Сезона 85, Трка 1, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Čeněk UrvalfiltrAmateur - 15Сезона 85, Трка 1, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oriol PardoAmateur - 65Сезона 85, Трка 1, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea ThernyPro - 13Сезона 85, Трка 1, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo Roberto SeverinoAmateur - 32Сезона 85, Трка 1, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dion StaalPro - 1Сезона 85, Трка 1, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Márton KallóPro - 13Сезона 85, Трка 1, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cenk ŞengelAmateur - 35Сезона 85, Трка 1, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen SnyderAmateur - 49Сезона 85, Трка 1, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luke MasonRookie - 35Сезона 85, Трка 1, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher DelehantyAmateur - 79Сезона 85, Трка 1, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Burak AlaydınPro - 16Сезона 85, Трка 1, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ralph Araújo FaustinoRookie - 64Сезона 85, Трка 1, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrice PinolPro - 6Сезона 85, Трка 1, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfredo RuggeriPro - 22Сезона 85, Трка 1, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduard AlcobeAmateur - 30Сезона 85, Трка 1, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean Marie MartinRookie - 87Сезона 85, Трка 1, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin MazariegosAmateur - 1Сезона 85, Трка 1, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter BittighoferAmateur - 71Сезона 85, Трка 1, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bayram Fatih DeveciAmateur - 4Сезона 85, Трка 1, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitor SallesPro - 17Сезона 85, Трка 1, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco PapucciAmateur - 61Сезона 85, Трка 1, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abdulah Çi̇lAmateur - 56Сезона 85, Трка 1, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ismael SoaresAmateur - 38Сезона 85, Трка 1, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elvis AgassiAmateur - 16Сезона 85, Трка 1, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mert ÇalışkanAmateur - 13Сезона 85, Трка 1, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillermo RoccaRookie - 114Сезона 85, Трка 1, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Corentin OlartPro - 22Сезона 85, Трка 1, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anselmo FollmerAmateur - 53Сезона 85, Трка 1, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cosimo SalatinoAmateur - 57Сезона 85, Трка 1, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Recai KutmayanAmateur - 36Сезона 85, Трка 1, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philippe PeyrochePro - 21Сезона 85, Трка 1, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hadi RezaeiAmateur - 80Сезона 85, Трка 1, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexei Lavrent'evPro - 8Сезона 84, Трка 17, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henri SvenssonAmateur - 23Сезона 84, Трка 16, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel CarlosAmateur - 21Сезона 84, Трка 16, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter QvistRookie - 28Сезона 84, Трка 16, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel RaméAmateur - 27Сезона 84, Трка 16, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Luis Saravia MoralesRookie - 85Сезона 84, Трка 15, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jiří TomešRookie - 66Сезона 84, Трка 15, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex SallesPro - 18Сезона 84, Трка 14, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denny HoltPro - 10Сезона 84, Трка 14, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo FernándezAmateur - 6Сезона 84, Трка 14, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaime SinclairRookie - 94Сезона 84, Трка 14, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz MatusiakPro - 15Сезона 84, Трка 13, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabricio LuckezieRookie - 62Сезона 84, Трка 13, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel SotoRookie - 110Сезона 84, Трка 13, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila BakosAmateur - 19Сезона 84, Трка 12, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas KylerudAmateur - 68Сезона 84, Трка 12, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jim BeckerAmateur - 24Сезона 84, Трка 11, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo RochaAmateur - 12Сезона 84, Трка 11, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silas VanselowAmateur - 38Сезона 84, Трка 10, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillaume DavidAmateur - 9Сезона 84, Трка 10, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko NõlvakAmateur - 68Сезона 84, Трка 10, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert Mctarsney Jr.Rookie - 4Сезона 84, Трка 9, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail MihaylovPro - 13Сезона 84, Трка 8, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ronald ArciaAmateur - 25Сезона 84, Трка 8, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco SalazarPro - 14Сезона 84, Трка 7, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard GlanmarkRetiredСезона 84, Трка 7, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno DiasAmateur - 42Сезона 84, Трка 7, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian MetaxasPro - 18Сезона 84, Трка 6, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Berkay KahramanAmateur - 8Сезона 84, Трка 6, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander RowlandsAmateur - 73Сезона 84, Трка 6, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Riccardo BaldonAmateur - 26Сезона 84, Трка 6, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolai ProkschAmateur - 18Сезона 84, Трка 5, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matías FassiAmateur - 47Сезона 84, Трка 5, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roy De VroedAmateur - 1Сезона 84, Трка 5, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek JodkoAmateur - 8Сезона 84, Трка 5, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anett NémethRookie - 26Сезона 84, Трка 4, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre WadouxAmateur - 56Сезона 84, Трка 4, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Santiago GonzálezRookie - 100Сезона 84, Трка 4, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukasz PapisAmateur - 44Сезона 84, Трка 4, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo GranadaAmateur - 49Сезона 84, Трка 4, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro LopesAmateur - 2Сезона 84, Трка 4, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Constantin DiaconuAmateur - 11Сезона 84, Трка 3, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando AmilibiaPro - 24Сезона 84, Трка 3, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donato PolosaAmateur - 26Сезона 84, Трка 3, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Camelia CobeanuAmateur - 76Сезона 84, Трка 3, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre TimonPro - 7Сезона 84, Трка 3, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damián AlmadaAmateur - 76Сезона 84, Трка 3, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel PérezMaster - 3Сезона 84, Трка 2, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrés MoraAmateur - 66Сезона 84, Трка 2, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Duarte MadrugoPro - 10Сезона 84, Трка 2, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio RodriguesRookie - 94Сезона 84, Трка 2, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amílcar GomesPro - 6Сезона 84, Трка 2, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erika MorgantiAmateur - 34Сезона 84, Трка 2, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruce RerginRookie - 150Сезона 84, Трка 2, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ildiko SzilagyiRookie - 1Сезона 84, Трка 2, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland UdovičićRookie - 108Сезона 84, Трка 2, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ney SilvaRookie - 65Сезона 84, Трка 2, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio ConvitoAmateur - 74Сезона 84, Трка 2, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 173 174 175 » Брзо оди на страница: