Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Hero (Освои најмногу поени за тимот во една сезона)
(Раритетна придобивка: 1 од 26.67 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 160 161 162 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Lucas CasimiroAmateur - 42Сезона 84, Трка 17, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustav VelkyAmateur - 1Сезона 84, Трка 17, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gediminas JuškevičiusPro - 15Сезона 84, Трка 17, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio LópezAmateur - 68Сезона 84, Трка 17, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cenk ŞengelAmateur - 35Сезона 84, Трка 17, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian GhitaRookie - 96Сезона 84, Трка 17, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis PintoRookie - 35Сезона 84, Трка 17, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max MehserAmateur - 35Сезона 84, Трка 17, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephon JacksonRookie - 122Сезона 84, Трка 17, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amílcar GomesPro - 6Сезона 84, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vale RioAmateur - 51Сезона 84, Трка 17, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago BartulihePro - 1Сезона 84, Трка 17, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luiz Carlos Maciel JrAmateur - 43Сезона 84, Трка 17, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johann JordaanPro - 16Сезона 84, Трка 17, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mantas MarcinkeviciusRookie - 41Сезона 84, Трка 17, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kalma HildeRookie - 115Сезона 84, Трка 17, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Santiago GalloPro - 12Сезона 84, Трка 17, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico MauriAmateur - 62Сезона 84, Трка 17, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott BromleyPro - 8Сезона 84, Трка 17, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick FrichittavongAmateur - 40Сезона 84, Трка 17, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven RosePro - 21Сезона 84, Трка 17, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antoine MusialAmateur - 76Сезона 84, Трка 17, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano ScimòAmateur - 48Сезона 84, Трка 17, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gaby PelleritiPro - 14Сезона 84, Трка 17, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jackson TennantPro - 8Сезона 84, Трка 17, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan GoncalvezRookie - 90Сезона 84, Трка 17, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christoph SandhoferRookie - 62Сезона 84, Трка 17, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József GellénAmateur - 31Сезона 84, Трка 17, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carl KeatingAmateur - 17Сезона 84, Трка 17, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leon LabuschagneAmateur - 29Сезона 84, Трка 17, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo RochaAmateur - 6Сезона 84, Трка 17, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pascal ParinAmateur - 77Сезона 84, Трка 17, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilia LilovPro - 2Сезона 84, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Václav TurekRookie - 82Сезона 84, Трка 17, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo AlvesAmateur - 77Сезона 84, Трка 17, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iliyan IlievPro - 4Сезона 84, Трка 17, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patricija OvcharenkoPro - 13Сезона 84, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manolo GadirRookie - 96Сезона 84, Трка 17, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Róbert OroszPro - 16Сезона 84, Трка 17, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonathan SoignatPro - 6Сезона 84, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tobias KrechelPro - 6Сезона 84, Трка 17, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael DelaneyPro - 11Сезона 84, Трка 17, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luc Van HummelenAmateur - 21Сезона 84, Трка 17, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin MazariegosAmateur - 1Сезона 84, Трка 17, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wojciech BekierzAmateur - 68Сезона 84, Трка 17, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk SiekierskiPro - 12Сезона 84, Трка 17, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timur MutsuraevRookie - 116Сезона 84, Трка 17, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas SanchezPro - 3Сезона 84, Трка 17, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Atila KalamicaRookie - 100Сезона 84, Трка 17, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven KoningAmateur - 44Сезона 84, Трка 17, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea CatalanoPro - 12Сезона 84, Трка 17, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven LowreyAmateur - 45Сезона 84, Трка 17, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro LoureiroAmateur - 72Сезона 84, Трка 17, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimondas KalpokasAmateur - 22Сезона 84, Трка 17, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João AntónioAmateur - 79Сезона 84, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João OliveiraPro - 1Сезона 84, Трка 17, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian ZanoliAmateur - 80Сезона 84, Трка 17, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Isak Du PlessisAmateur - 61Сезона 84, Трка 17, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julius LeščiauskasAmateur - 32Сезона 84, Трка 17, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anze BezlajAmateur - 58Сезона 84, Трка 17, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom KaragianPro - 19Сезона 84, Трка 17, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Srdjan StepanovicAmateur - 42Сезона 84, Трка 17, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio PalazzoPro - 10Сезона 84, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giacomo James DevilmanMaster - 5Сезона 84, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas DrazetaAmateur - 66Сезона 84, Трка 17, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo CarneiroPro - 15Сезона 84, Трка 17, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nick Van DeunAmateur - 79Сезона 84, Трка 17, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miroslav MikovRookie - 7Сезона 84, Трка 17, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William VielmaPro - 2Сезона 84, Трка 17, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan OlechAmateur - 38Сезона 84, Трка 17, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fritz DelportAmateur - 66Сезона 84, Трка 17, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukasz SzymanskiPro - 11Сезона 84, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Travis WillamsAmateur - 28Сезона 84, Трка 17, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe FabianoAmateur - 58Сезона 84, Трка 17, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Susan ShimanovskyPro - 7Сезона 84, Трка 17, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angelo Maximo Da SilvaPro - 15Сезона 84, Трка 17, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Preston BaileyAmateur - 57Сезона 84, Трка 17, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ziv TalerAmateur - 46Сезона 84, Трка 17, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David WickensRookie - 144Сезона 84, Трка 17, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Morris DonatiPro - 11Сезона 84, Трка 17, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romualdas SalokPro - 12Сезона 84, Трка 17, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas Mateus De QuadrosAmateur - 21Сезона 84, Трка 17, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan GonzalezPro - 4Сезона 84, Трка 17, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kolozsvári LászlóRookie - 134Сезона 84, Трка 17, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amitesh PatnaikMaster - 2Сезона 84, Трка 17, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian AnelloMaster - 3Сезона 84, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo FinochiettiAmateur - 31Сезона 84, Трка 17, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szilvia MolnárAmateur - 38Сезона 84, Трка 17, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Archana DeviPro - 15Сезона 84, Трка 17, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman IschenkoMaster - 4Сезона 84, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Riccardo AlbanoAmateur - 13Сезона 84, Трка 17, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ji BooRookie - 48Сезона 84, Трка 17, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jim DevineRookie - 71Сезона 84, Трка 17, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mpampis KontisAmateur - 76Сезона 84, Трка 17, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ralfs RozitisAmateur - 72Сезона 84, Трка 17, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario Santos MoraesRookie - 42Сезона 84, Трка 17, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nemanja DjurdjevicAmateur - 22Сезона 83, Трка 17, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adamo SilvaRookie - 128Сезона 83, Трка 17, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zixun LinAmateur - 46Сезона 83, Трка 17, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nilton SchlindweinAmateur - 7Сезона 83, Трка 17, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 160 161 162 » Брзо оди на страница: