Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Team effort (Помогнување на тимот да ја освои шампионската титула освојувајќи поени за тимот)
(Раритетна придобивка: 1 од 1704.8 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Dmitry NechitailoAmateur - 64Сезона 85, Трка 17, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail MorozovEliteСезона 85, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike OsintsevMaster - 2Сезона 85, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex IlushenkoPro - 17Сезона 85, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin SobolevPro - 13Сезона 85, Трка 17, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aigars VitolinsEliteСезона 83, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikael BrostromMaster - 1Сезона 83, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kuba SzajbelEliteСезона 82, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro CasagrandeMaster - 5Сезона 82, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul WilliamsAmateur - 36Сезона 82, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea Squizzato1Master - 5Сезона 82, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MouraMaster - 1Сезона 82, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo SchwinnMaster - 2Сезона 82, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan Velske3RetiredСезона 82, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas RamannPro - 5Сезона 82, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yug Desai3Rookie - 56Сезона 82, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GattulliEliteСезона 82, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emmanuel ManfreAmateur - 5Сезона 81, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Farcy GénelPro - 8Сезона 81, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo Fernandez1Master - 3Сезона 80, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João AntónioRetiredСезона 79, Трка 17, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel MateusAmateur - 73Сезона 79, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo ReisRookie - 34Сезона 79, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo BellottoMaster - 1Сезона 78, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko SuhonenPro - 24Сезона 77, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesús PérezMaster - 4Сезона 77, Трка 17, A-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark PhilipsAmateur - 70Сезона 77, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geoff AtkinMaster - 5Сезона 77, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego MahechaRetiredСезона 77, Трка 17, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos EsparzaAmateur - 69Сезона 77, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edwin SilvaMaster - 5Сезона 77, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nevzat KasapogluAmateur - 14Сезона 77, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ania PiekarskaEliteСезона 77, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christoph SeifriedsbergerPro - 15Сезона 77, Трка 17, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaud de MarneffeMaster - 3Сезона 76, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaud FerrarisPro - 4Сезона 76, Трка 17, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frédéric PierretPro - 6Сезона 76, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamal NaouiMaster - 1Сезона 76, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-marc BoissinotEliteСезона 76, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillaume DelamarreMaster - 2Сезона 76, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-françois CharbinatPro - 8Сезона 76, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Quentin GonzalezPro - 4Сезона 76, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brice MeyerPro - 16Сезона 76, Трка 17, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philippe LaudeAmateur - 15Сезона 76, Трка 17, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wouter TeuwenMaster - 4Сезона 75, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harsh ShethMaster - 2Сезона 75, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joaquín QuintanaAmateur - 48Сезона 70, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robin GoodeyRetiredСезона 70, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael KeeneyRetiredСезона 70, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam WainwrightRetiredСезона 70, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hans MörtsjöPro - 6Сезона 70, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander KunzePro - 2Сезона 70, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viktor DyankovPro - 17Сезона 70, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo Di BuonoPro - 12Сезона 70, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmet SonverdiPro - 2Сезона 68, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Theodosis VogiatzisAmateur - 73Сезона 68, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rémy PointetAmateur - 59Сезона 67, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas BertolinoAmateur - 41Сезона 67, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Collin ClémentAmateur - 29Сезона 67, Трка 17, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christophe DumontAmateur - 36Сезона 67, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laurent QuinetAmateur - 33Сезона 67, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joss GiraudAmateur - 55Сезона 67, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julien PradoAmateur - 25Сезона 67, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam Le MeurAmateur - 4Сезона 67, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrice EtcheverryRetiredСезона 67, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jérôme DuluardAmateur - 61Сезона 67, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radek SusRetiredСезона 66, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radek Czech2Amateur - 64Сезона 66, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin ŻakAmateur - 49Сезона 66, Трка 17, A-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomek KiełpińskiAmateur - 80Сезона 66, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek HajnrychRetiredСезона 66, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin KosiórRetiredСезона 66, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jarosław NowackiRetiredСезона 66, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Waldemar MorawiecRetiredСезона 66, Трка 17, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz Dudek1Master - 1Сезона 66, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz OleśRetiredСезона 66, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao CarlosPro - 15Сезона 64, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rui MoraisPro - 9Сезона 64, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro NazaréAmateur - 75Сезона 64, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao BarbosaRetiredСезона 64, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo AntunesRetiredСезона 64, Трка 17, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro CorreiaAmateur - 33Сезона 64, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo NevesAmateur - 67Сезона 64, Трка 17, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo MerlinRookie - 147Сезона 64, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel JoãoPro - 18Сезона 64, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario SendimAmateur - 60Сезона 64, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alpo Kaakinen1RetiredСезона 61, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jens FrostrupAmateur - 25Сезона 61, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ignacio BelattiPro - 4Сезона 61, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter AlanRetiredСезона 59, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr WechterowiczRetiredСезона 59, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir JelicicPro - 24Сезона 59, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niels WoltersRetiredСезона 59, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miel SoeterbroekEliteСезона 59, Трка 17, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł ZaburskiEliteСезона 59, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno VicentePro - 17Сезона 58, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João Monteiro2RetiredСезона 58, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo VidalAmateur - 47Сезона 58, Трка 17, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Armenio SantosAmateur - 34Сезона 58, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 António PereiraRetiredСезона 58, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 » Брзо оди на страница: