Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за First Rookie taste (Победа на една трка во Руки група)
(Раритетна придобивка: 1 од 8.83 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 485 486 487 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Firuza MamajanovaRookie - 134Сезона 84, Трка 17, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rasvan MiteaRookie - 131Сезона 84, Трка 17, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bina BenedettiAmateur - 37Сезона 84, Трка 17, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel PetrovRookie - 138Сезона 84, Трка 17, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto G.Amateur - 37Сезона 84, Трка 17, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose GonzalezRookie - 31Сезона 84, Трка 16, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario SpinazzolaRookie - 143Сезона 84, Трка 16, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam MartinRookie - 117Сезона 84, Трка 16, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo NobreAmateur - 61Сезона 84, Трка 16, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincas LingėRookie - 53Сезона 84, Трка 15, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesus JimenezRookie - 137Сезона 84, Трка 15, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre WhitlRookie - 124Сезона 84, Трка 14, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valdemaras StankeviciusRookie - 142Сезона 84, Трка 14, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel KrálRookie - 146Сезона 84, Трка 14, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin SmithRookie - 24Сезона 84, Трка 13, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig GaffneyAmateur - 66Сезона 84, Трка 13, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kimmo RäsänenRookie - 78Сезона 84, Трка 13, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József VárszegiRookie - 104Сезона 84, Трка 12, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurizio VillantiRookie - 49Сезона 84, Трка 12, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Máté Márk TörökAmateur - 78Сезона 84, Трка 11, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastien BrettnerAmateur - 49Сезона 84, Трка 11, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ka Hing WongRookie - 18Сезона 84, Трка 11, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filipe M M DuarteAmateur - 45Сезона 84, Трка 10, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mal CarrAmateur - 10Сезона 84, Трка 10, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca Di FilippoRookie - 85Сезона 84, Трка 10, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Çağdaş İncesuAmateur - 39Сезона 84, Трка 10, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrzej MarkiefkaAmateur - 58Сезона 84, Трка 10, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan OlechAmateur - 38Сезона 84, Трка 10, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato GabrielAmateur - 20Сезона 84, Трка 10, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erki MülhausenAmateur - 66Сезона 84, Трка 9, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bidon VilRookie - 108Сезона 84, Трка 9, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mac JohnAmateur - 24Сезона 84, Трка 9, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flaf OwRookie - 42Сезона 84, Трка 9, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea LongobardiRookie - 116Сезона 84, Трка 9, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan KiviniemiAmateur - 10Сезона 84, Трка 9, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julius LeščiauskasAmateur - 32Сезона 84, Трка 8, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grgo ŽivaljićAmateur - 40Сезона 84, Трка 8, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kecyo AguiarAmateur - 34Сезона 84, Трка 8, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gaston Del RioAmateur - 54Сезона 84, Трка 8, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary WoodAmateur - 3Сезона 84, Трка 8, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wojciech PolakRookie - 123Сезона 84, Трка 8, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo ReyesAmateur - 57Сезона 84, Трка 8, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Deej FairRookie - 78Сезона 84, Трка 7, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro GondoloRookie - 145Сезона 84, Трка 7, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakob SkodlerRookie - 36Сезона 84, Трка 7, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julian BrouwerAmateur - 55Сезона 84, Трка 7, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Славиша СимићRookie - 18Сезона 84, Трка 7, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander AkutovAmateur - 50Сезона 84, Трка 7, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sheffeild ConnorRookie - 143Сезона 84, Трка 7, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Otto FritzlerAmateur - 67Сезона 84, Трка 7, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rui MendesRookie - 35Сезона 84, Трка 7, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valendatio SpureneRookie - 136Сезона 84, Трка 7, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Moz KellyRookie - 123Сезона 84, Трка 7, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan PerezRookie - 111Сезона 84, Трка 7, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander SchoerkhuberRookie - 104Сезона 84, Трка 7, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renan FariaRookie - 139Сезона 84, Трка 7, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George PopeAmateur - 8Сезона 84, Трка 7, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo CoelhoAmateur - 64Сезона 84, Трка 6, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dyana FalcaoAmateur - 63Сезона 84, Трка 6, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David JowettAmateur - 11Сезона 84, Трка 6, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donovan VignonAmateur - 72Сезона 84, Трка 6, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rumen MonovAmateur - 24Сезона 84, Трка 5, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz BartkowiakAmateur - 31Сезона 84, Трка 5, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ziv TalerAmateur - 46Сезона 84, Трка 5, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pawel SidorowiczRookie - 44Сезона 84, Трка 4, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iván PerniaRookie - 69Сезона 84, Трка 4, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateo CharrahAmateur - 4Сезона 84, Трка 4, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julien PontetAmateur - 56Сезона 84, Трка 4, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandru-daniel CazacuAmateur - 43Сезона 84, Трка 4, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antoine MusialAmateur - 76Сезона 84, Трка 4, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Herve SimonRookie - 31Сезона 84, Трка 4, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wendell AndradeAmateur - 42Сезона 84, Трка 4, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacob HamAmateur - 17Сезона 84, Трка 4, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge DelgadoAmateur - 70Сезона 84, Трка 4, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gastón HigaAmateur - 15Сезона 84, Трка 4, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz GolatRookie - 112Сезона 84, Трка 4, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanpiero SepeRookie - 100Сезона 84, Трка 4, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maksimilijan TopalovicAmateur - 27Сезона 84, Трка 4, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cezer VarlRookie - 12Сезона 84, Трка 4, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthew RitchieAmateur - 19Сезона 84, Трка 4, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jami SuikkiAmateur - 40Сезона 84, Трка 4, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James GiddyRookie - 38Сезона 84, Трка 4, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor TarabiniRookie - 116Сезона 84, Трка 3, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasily ZmeikinAmateur - 11Сезона 84, Трка 3, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Duarte CegoAmateur - 60Сезона 84, Трка 3, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aurora Villarreal GarcíaAmateur - 31Сезона 84, Трка 3, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre FariaAmateur - 19Сезона 84, Трка 3, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo AllegrettiAmateur - 14Сезона 84, Трка 3, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Magno OliveiraAmateur - 6Сезона 84, Трка 3, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hernán BonavotaAmateur - 68Сезона 84, Трка 3, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian PiehowiakRookie - 77Сезона 84, Трка 3, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz GórkaAmateur - 52Сезона 84, Трка 3, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel WierzbickiAmateur - 45Сезона 84, Трка 3, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vinícius FariaRookie - 139Сезона 84, Трка 3, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal NavrátilRookie - 113Сезона 84, Трка 2, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz ZalewskiRookie - 18Сезона 84, Трка 2, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damian ZalewskiRookie - 128Сезона 84, Трка 2, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Константин ВаракутаRookie - 116Сезона 84, Трка 2, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oscar ZeidlerRookie - 27Сезона 84, Трка 2, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barry ChavesAmateur - 9Сезона 84, Трка 2, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 485 486 487 » Брзо оди на страница: