Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Better than sex (Се натпреварува најмлку еднаш како ГПРО поддржувач)
(Раритетна придобивка: 1 од 6.31 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 701 702 703 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Norbert ZinauerAmateur - 23Сезона 91, Трка 13, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lance CorbettRookie - 136Сезона 91, Трка 11, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gediminas JuškevičiusPro - 15Сезона 91, Трка 11, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eividas MološčiakasRookie - 57Сезона 91, Трка 10, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philip McclemensRookie - 119Сезона 91, Трка 9, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kalin HristovAmateur - 7Сезона 91, Трка 8, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fuan KnomadAmateur - 72Сезона 91, Трка 8, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arunas SamenasAmateur - 13Сезона 91, Трка 7, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul SchillingRookie - 107Сезона 91, Трка 6, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro BarrosAmateur - 48Сезона 91, Трка 6, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roy AntonsenRookie - 13Сезона 91, Трка 6, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo SilvaRookie - 109Сезона 91, Трка 6, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joonas VastamäkiAmateur - 24Сезона 91, Трка 5, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erik TrinowitzAmateur - 67Сезона 91, Трка 5, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luciano SimouraRookie - 82Сезона 91, Трка 5, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carsten VejleaaRookie - 87Сезона 91, Трка 4, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sean RickettsRookie - 60Сезона 91, Трка 4, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel DuarteRookie - 33Сезона 91, Трка 3, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 François ParmentierMaster - 3Сезона 91, Трка 3, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shannon WatsonRookie - 5Сезона 91, Трка 1, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacob ThomsonAmateur - 17Сезона 91, Трка 1, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ryan AndersonRookie - 37Сезона 91, Трка 1, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jack FujimotoAmateur - 78Сезона 91, Трка 1, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Navaneeth KrishnaAmateur - 15Сезона 91, Трка 1, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Livijus KievišasAmateur - 18Сезона 91, Трка 1, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 El Chapa GonzalezRookie - 89Сезона 91, Трка 1, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo EmilioAmateur - 58Сезона 91, Трка 1, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Duncan ClarkeRookie - 140Сезона 91, Трка 1, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel HurlockRookie - 88Сезона 91, Трка 1, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof WoźniakPro - 8Сезона 91, Трка 1, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary HutchinsonAmateur - 9Сезона 91, Трка 1, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom RowanRookie - 61Сезона 90, Трка 17, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio Gabriel OlmosAmateur - 72Сезона 90, Трка 16, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cedric MoMaster - 4Сезона 90, Трка 16, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bill MenotAmateur - 46Сезона 90, Трка 14, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael MeitzAmateur - 13Сезона 90, Трка 14, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo Furlani JrRookie - 138Сезона 90, Трка 14, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario HoyosAmateur - 64Сезона 90, Трка 14, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin CamposAmateur - 57Сезона 90, Трка 14, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eddy JeromeRookie - 54Сезона 90, Трка 13, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio ZambettaAmateur - 63Сезона 90, Трка 12, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel SutilRetiredСезона 90, Трка 11, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulinho KostaRookie - 86Сезона 90, Трка 11, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marc DevrièreAmateur - 66Сезона 90, Трка 11, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco PellegriniRookie - 5Сезона 90, Трка 11, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tikhon BardinAmateur - 27Сезона 90, Трка 11, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vittorio TimpanaroPro - 6Сезона 90, Трка 11, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Janne NieminenAmateur - 61Сезона 90, Трка 11, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael PaivaRookie - 53Сезона 90, Трка 9, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lee NguyenRookie - 46Сезона 90, Трка 8, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ashok VijayAmateur - 64Сезона 90, Трка 8, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francois Dos SantosRookie - 21Сезона 90, Трка 7, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomer TabakmanRookie - 75Сезона 90, Трка 6, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mustafa İğcioğluAmateur - 22Сезона 90, Трка 6, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massy GariboldiAmateur - 40Сезона 90, Трка 4, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Justin ZamoraAmateur - 13Сезона 90, Трка 4, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tommi LambergRookie - 28Сезона 90, Трка 4, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josef GruberAmateur - 54Сезона 90, Трка 3, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis IvanovRookie - 30Сезона 90, Трка 3, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin DrakeRookie - 74Сезона 90, Трка 3, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael MaghercaRookie - 12Сезона 90, Трка 3, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matt ParkerAmateur - 56Сезона 90, Трка 3, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benson BellAmateur - 36Сезона 90, Трка 3, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filipe MaiaAmateur - 31Сезона 90, Трка 3, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lutendo TharageAmateur - 74Сезона 90, Трка 3, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shae LivingstonAmateur - 8Сезона 90, Трка 3, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laurynas SabaliauskasRookie - 19Сезона 90, Трка 2, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott ChadwickAmateur - 12Сезона 90, Трка 1, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Inigo MontoyaRookie - 30Сезона 90, Трка 1, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Larry YusufAmateur - 9Сезона 90, Трка 1, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilmantas IždūnasAmateur - 21Сезона 90, Трка 1, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris BoshoffAmateur - 31Сезона 90, Трка 1, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksander PesjakAmateur - 77Сезона 90, Трка 1, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zé Pedro PaulaAmateur - 60Сезона 90, Трка 1, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alf WiklundAmateur - 20Сезона 90, Трка 1, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joan AguilarAmateur - 18Сезона 90, Трка 1, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iuri RolhoAmateur - 22Сезона 89, Трка 17, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allen HaleyRookie - 13Сезона 89, Трка 16, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max RamazzottiAmateur - 66Сезона 89, Трка 14, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johan BettravessenRetiredСезона 89, Трка 14, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tommaso PetriPro - 2Сезона 89, Трка 14, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kahiro JiroenjiAmateur - 35Сезона 89, Трка 13, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew CarrollRookie - 99Сезона 89, Трка 12, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio GonzálezAmateur - 40Сезона 89, Трка 12, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo CostaRookie - 27Сезона 89, Трка 11, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert EwingAmateur - 48Сезона 89, Трка 11, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris WilkesRetiredСезона 89, Трка 10, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jamie KlingerRookie - 98Сезона 89, Трка 10, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gaby PelleritiPro - 20Сезона 89, Трка 10, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laureano LazzatiAmateur - 22Сезона 89, Трка 10, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacqueline StarRetiredСезона 89, Трка 9, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edward DoyleAmateur - 47Сезона 89, Трка 9, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hector PereiraRookie - 40Сезона 89, Трка 9, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando AmilibiaRookie - 128Сезона 89, Трка 8, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Armando BritoAmateur - 76Сезона 89, Трка 8, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo GariboldiAmateur - 76Сезона 89, Трка 7, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szymon ChmuraAmateur - 55Сезона 89, Трка 7, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrej FülöpPro - 21Сезона 89, Трка 6, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal NemethAmateur - 78Сезона 89, Трка 5, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom RandallRetiredСезона 89, Трка 5, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 701 702 703 » Брзо оди на страница: