Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Berserk Rookie (Победа во 5 последователни реки во една сезона во Руки групата)
(Раритетна придобивка: 1 од 109.18 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 38 39 40 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Jose NetoAmateur - 55Сезона 87, Трка 17, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert MašekAmateur - 65Сезона 87, Трка 16, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomi ValtanenRookie - 149Сезона 87, Трка 15, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar MijajlovicAmateur - 14Сезона 87, Трка 13, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan CuetoAmateur - 41Сезона 87, Трка 13, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mathias MeyerRookie - 35Сезона 87, Трка 13, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Markus NiestrojAmateur - 78Сезона 87, Трка 9, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel RaméAmateur - 38Сезона 87, Трка 9, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrwell LourenciniAmateur - 36Сезона 87, Трка 9, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arkadiusz TerleckiAmateur - 54Сезона 87, Трка 8, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim VillarsAmateur - 9Сезона 87, Трка 8, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicholas FrancoRookie - 99Сезона 87, Трка 8, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dirk ReichmannAmateur - 22Сезона 87, Трка 8, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Green JesuzzAmateur - 55Сезона 87, Трка 8, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan ŠaracAmateur - 72Сезона 87, Трка 7, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laszlo SzegediAmateur - 64Сезона 87, Трка 7, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adamir Marum CuryAmateur - 44Сезона 87, Трка 7, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian MurphyAmateur - 66Сезона 87, Трка 7, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matías AlmadaAmateur - 26Сезона 87, Трка 7, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aaron LewisAmateur - 35Сезона 87, Трка 7, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul ShirninAmateur - 29Сезона 87, Трка 6, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Loïc BulinAmateur - 65Сезона 87, Трка 6, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel Angel LópezAmateur - 26Сезона 87, Трка 6, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arno BernhagenAmateur - 38Сезона 87, Трка 6, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Glen LockwoodAmateur - 51Сезона 87, Трка 5, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 António RebeloAmateur - 56Сезона 87, Трка 5, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam WójcikAmateur - 36Сезона 87, Трка 5, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlo RamondiniAmateur - 72Сезона 87, Трка 5, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ladislav TrakovickyAmateur - 3Сезона 87, Трка 5, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter WestermannAmateur - 60Сезона 87, Трка 5, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zlatko VlastaAmateur - 37Сезона 87, Трка 5, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marijn BroodAmateur - 66Сезона 87, Трка 5, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Breno BambitoAmateur - 32Сезона 87, Трка 5, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stirling MansellAmateur - 53Сезона 87, Трка 5, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marzia TaibbiAmateur - 3Сезона 87, Трка 5, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo RavasiAmateur - 47Сезона 87, Трка 5, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joseph VallonRookie - 86Сезона 87, Трка 5, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian MottaAmateur - 32Сезона 86, Трка 17, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bugsy LipsonAmateur - 17Сезона 86, Трка 17, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Williams HenryAmateur - 57Сезона 86, Трка 17, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillermo MilanoRetiredСезона 86, Трка 16, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis AgostiniRetiredСезона 86, Трка 16, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Perparim PepiRetiredСезона 86, Трка 16, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karlo NovakAmateur - 74Сезона 86, Трка 15, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek ŠtecAmateur - 12Сезона 86, Трка 15, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof SzymańskiPro - 3Сезона 86, Трка 15, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silvania Do ValleAmateur - 20Сезона 86, Трка 14, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastien BrettnerAmateur - 11Сезона 86, Трка 13, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio CerqueiraAmateur - 52Сезона 86, Трка 12, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nico SilvaAmateur - 79Сезона 86, Трка 12, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josep MeyerAmateur - 33Сезона 86, Трка 12, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rubén López GómezAmateur - 50Сезона 86, Трка 12, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mantas MarcinkeviciusRetiredСезона 86, Трка 11, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ville KukkonenAmateur - 29Сезона 86, Трка 11, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Njoba BajićRetiredСезона 86, Трка 11, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vytautas LesciauskasAmateur - 49Сезона 86, Трка 10, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter ColemanAmateur - 20Сезона 86, Трка 10, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Esteban GuardadoAmateur - 60Сезона 86, Трка 10, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno SantinRookie - 127Сезона 86, Трка 9, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matt EveringhamAmateur - 56Сезона 86, Трка 8, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mart KranenAmateur - 2Сезона 86, Трка 8, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolay AlexandrovichAmateur - 66Сезона 86, Трка 8, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raúl HernándezAmateur - 71Сезона 86, Трка 8, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz RapackiRetiredСезона 86, Трка 8, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johel RosalesAmateur - 7Сезона 86, Трка 8, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Clodoaldo VieiraAmateur - 65Сезона 86, Трка 8, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sean CollinsAmateur - 45Сезона 86, Трка 8, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Márk DominekAmateur - 75Сезона 86, Трка 7, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ashok VijayRookie - 125Сезона 86, Трка 7, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stavros KoliofoutisRetiredСезона 86, Трка 7, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter QvistAmateur - 6Сезона 86, Трка 7, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mujo MujkićAmateur - 54Сезона 86, Трка 7, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jessica DoyleAmateur - 77Сезона 86, Трка 7, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandr ŜerbakovRookie - 99Сезона 86, Трка 6, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry ChambersAmateur - 71Сезона 86, Трка 5, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasilis KarapialisAmateur - 15Сезона 86, Трка 5, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan SchenkelAmateur - 44Сезона 86, Трка 5, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nando NetoAmateur - 49Сезона 86, Трка 5, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panayiotis BanosRookie - 50Сезона 86, Трка 5, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriele LupiAmateur - 35Сезона 86, Трка 5, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto Di SerafinoAmateur - 67Сезона 86, Трка 5, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David JowettAmateur - 30Сезона 86, Трка 5, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Firuza MamajanovaAmateur - 5Сезона 86, Трка 5, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex MartínezAmateur - 76Сезона 86, Трка 5, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ján ObuchAmateur - 45Сезона 85, Трка 17, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon Van MeegdenburgRetiredСезона 85, Трка 17, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Algirdas ArlauskasPro - 14Сезона 85, Трка 17, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerry Van De BuntPro - 21Сезона 85, Трка 17, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe LazazzeraAmateur - 21Сезона 85, Трка 16, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CarvalhoAmateur - 16Сезона 85, Трка 16, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwan Le CaillAmateur - 8Сезона 85, Трка 16, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeronimo HeuchertAmateur - 27Сезона 85, Трка 16, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ignazio CalabrettaAmateur - 6Сезона 85, Трка 15, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kenneth Bon NielsenAmateur - 64Сезона 85, Трка 15, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin HörAmateur - 62Сезона 85, Трка 14, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago LuizAmateur - 36Сезона 85, Трка 14, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea LongobardiRookie - 33Сезона 85, Трка 14, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Freddy BlueRookie - 127Сезона 85, Трка 14, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose VotteroAmateur - 65Сезона 85, Трка 13, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Predrag KantorPro - 25Сезона 85, Трка 13, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 38 39 40 » Брзо оди на страница: