Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Berserk Amateur (Победа во 5 последователни реки во една сезона во Аматер групата)
(Раритетна придобивка: 1 од 346.41 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 11 12 13 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Waldemar JasińskiPro - 10Сезона 87, Трка 17, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre AndradePro - 14Сезона 87, Трка 17, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hola EvonyPro - 1Сезона 87, Трка 16, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos CaraballoPro - 23Сезона 87, Трка 14, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos TzivasPro - 13Сезона 87, Трка 14, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo A CenicerosPro - 3Сезона 87, Трка 14, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian JóźwiakPro - 20Сезона 87, Трка 13, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raúl DominguezPro - 19Сезона 87, Трка 13, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre ReisPro - 18Сезона 87, Трка 11, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raffaele PiarulliPro - 11Сезона 87, Трка 11, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marisa SimonePro - 13Сезона 87, Трка 9, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilius LingePro - 24Сезона 87, Трка 8, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego AbreuPro - 15Сезона 87, Трка 8, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz SzymczakPro - 13Сезона 87, Трка 7, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mickaël KaiserPro - 8Сезона 87, Трка 7, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas SousaPro - 10Сезона 87, Трка 5, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John LambPro - 20Сезона 87, Трка 5, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter AbbottPro - 12Сезона 86, Трка 17, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brendon AveryPro - 11Сезона 86, Трка 14, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris GilroyPro - 6Сезона 86, Трка 14, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joul WychoPro - 12Сезона 86, Трка 12, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Didier CavePro - 23Сезона 86, Трка 8, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José AlmeidaAmateur - 62Сезона 86, Трка 8, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emily JohnsonAmateur - 47Сезона 86, Трка 8, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 César AndradePro - 2Сезона 86, Трка 7, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steve RosaPro - 10Сезона 86, Трка 7, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eric IngrahamAmateur - 13Сезона 86, Трка 7, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oeste BertaPro - 15Сезона 86, Трка 7, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland GonczelAmateur - 34Сезона 85, Трка 17, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Markus PrommerAmateur - 74Сезона 85, Трка 17, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tihomir VaramezovPro - 13Сезона 85, Трка 17, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jánosné TóthMaster - 5Сезона 85, Трка 14, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto SchumacherMaster - 1Сезона 85, Трка 12, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Coral BertoMaster - 5Сезона 84, Трка 17, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo JorgeAmateur - 39Сезона 84, Трка 16, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan GonzalezPro - 4Сезона 84, Трка 16, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos JimenezMaster - 1Сезона 84, Трка 15, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Athol KayRetiredСезона 84, Трка 15, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco LigiAmateur - 71Сезона 84, Трка 15, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał KaczmarekAmateur - 67Сезона 84, Трка 14, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MargaridoAmateur - 67Сезона 84, Трка 13, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando AmilibiaAmateur - 56Сезона 84, Трка 12, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivanin IvanovPro - 17Сезона 84, Трка 9, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas ZukauskasPro - 1Сезона 83, Трка 17, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea MazzuoliAmateur - 52Сезона 83, Трка 17, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas ValentinoPro - 9Сезона 83, Трка 16, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandros MakosAmateur - 46Сезона 83, Трка 15, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduard IgnatevRetiredСезона 83, Трка 14, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre CostaMaster - 2Сезона 83, Трка 13, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan SzuszkoAmateur - 30Сезона 83, Трка 11, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Corentin OlartAmateur - 58Сезона 83, Трка 11, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo SilvaMaster - 2Сезона 83, Трка 9, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek PopławskiRookie - 74Сезона 83, Трка 8, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vito PapangeloAmateur - 42Сезона 83, Трка 8, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin TajcnárMaster - 3Сезона 83, Трка 6, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mart TremblePro - 23Сезона 83, Трка 6, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian JanczewskiAmateur - 38Сезона 83, Трка 6, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dean FrancisPro - 18Сезона 82, Трка 17, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas GrollierPro - 8Сезона 82, Трка 17, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni MazzanatiMaster - 5Сезона 82, Трка 17, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Samuel KouRetiredСезона 82, Трка 16, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme FrancoAmateur - 79Сезона 82, Трка 14, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Béla OrmosAmateur - 55Сезона 82, Трка 13, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran SlunjskiPro - 14Сезона 82, Трка 13, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel IbarraAmateur - 45Сезона 82, Трка 13, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele MezzabottaAmateur - 61Сезона 82, Трка 12, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo PereiraAmateur - 71Сезона 82, Трка 11, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stéphane RombauxMaster - 3Сезона 82, Трка 10, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz WłodarczykEliteСезона 82, Трка 9, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre JardimMaster - 4Сезона 82, Трка 9, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Luis NavarroAmateur - 47Сезона 82, Трка 5, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio AsencioEliteСезона 82, Трка 5, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo ZolinPro - 10Сезона 82, Трка 5, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaud ReligieuxAmateur - 28Сезона 81, Трка 17, A-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago MendesPro - 8Сезона 81, Трка 15, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David VidovićMaster - 5Сезона 81, Трка 15, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauro PompeyoAmateur - 53Сезона 81, Трка 14, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciej MłynekPro - 22Сезона 81, Трка 14, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge JuryPro - 12Сезона 81, Трка 14, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ive NakiPro - 5Сезона 81, Трка 14, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz WojcikRetiredСезона 81, Трка 12, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerome GodetRetiredСезона 81, Трка 10, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ihor RusnakPro - 17Сезона 81, Трка 9, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cezary SkoniecznyMaster - 4Сезона 81, Трка 7, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo RochaRetiredСезона 81, Трка 7, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio FanelliEliteСезона 81, Трка 6, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos Ribes MateuAmateur - 14Сезона 81, Трка 5, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Augusto CarlosRetiredСезона 80, Трка 17, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter CaballeroAmateur - 74Сезона 80, Трка 16, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David BudelliAmateur - 5Сезона 80, Трка 15, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josep MeyerAmateur - 33Сезона 80, Трка 15, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrik LauterkrantzAmateur - 53Сезона 80, Трка 15, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aswin WitteRetiredСезона 80, Трка 13, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Col BrownRetiredСезона 80, Трка 13, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel TrentiniRetiredСезона 80, Трка 13, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel SaccoPro - 3Сезона 80, Трка 12, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter KandelPro - 25Сезона 80, Трка 11, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silvio BotteriniPro - 24Сезона 80, Трка 11, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lara BartoliniRetiredСезона 80, Трка 11, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laurie GrantRetiredСезона 80, Трка 10, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 11 12 13 » Брзо оди на страница: