Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Berserk Pro (Победа во 5 последователни реки во една сезона во Про групата)
(Раритетна придобивка: 1 од 2655.93 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Gyuri SzékelyPro - 11Сезона 88, Трка 16, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitrij SoldatenkovPro - 20Сезона 88, Трка 5, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristina DemeoMaster - 3Сезона 87, Трка 14, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro CarvalhoPro - 16Сезона 86, Трка 9, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen BrooksPro - 23Сезона 86, Трка 8, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rich NichollsMaster - 5Сезона 86, Трка 6, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz GłuszakPro - 13Сезона 85, Трка 15, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mika PekkarinenMaster - 5Сезона 85, Трка 8, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail MorozovEliteСезона 85, Трка 7, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-marc BoissinotEliteСезона 85, Трка 5, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor PerervaMaster - 5Сезона 85, Трка 5, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valentino ReceputiMaster - 3Сезона 84, Трка 17, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane VerlyAmateur - 5Сезона 84, Трка 15, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joscha BüllesbachMaster - 3Сезона 83, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillaume DelamarreMaster - 2Сезона 83, Трка 15, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martino ColomboEliteСезона 82, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy GoodallAmateur - 72Сезона 82, Трка 9, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michel VandecatelleEliteСезона 81, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme FrancoAmateur - 79Сезона 81, Трка 14, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matej MatrtajRetiredСезона 81, Трка 14, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christoph SeifriedsbergerPro - 15Сезона 80, Трка 10, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason ClaydonAmateur - 70Сезона 80, Трка 5, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jay De SnooAmateur - 19Сезона 79, Трка 12, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mehdi El FathyMaster - 2Сезона 79, Трка 8, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafal CelejewskiEliteСезона 78, Трка 14, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo ReisRookie - 86Сезона 78, Трка 6, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ania PiekarskaEliteСезона 76, Трка 5, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam WainwrightRetiredСезона 75, Трка 11, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey OdegovRetiredСезона 75, Трка 5, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olver HernándezPro - 21Сезона 74, Трка 16, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz OgarekRetiredСезона 74, Трка 15, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary MullinsMaster - 2Сезона 73, Трка 5, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel ComaladaPro - 1Сезона 72, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miel SoeterbroekEliteСезона 72, Трка 14, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan LeinsingerPro - 18Сезона 72, Трка 12, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niels WoltersRetiredСезона 71, Трка 15, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shaun ThorntonMaster - 4Сезона 71, Трка 8, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele MagnaniAmateur - 23Сезона 71, Трка 7, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alix MartinRetiredСезона 69, Трка 15, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao BarbosaRetiredСезона 69, Трка 13, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo VidalAmateur - 47Сезона 68, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gareth LoveRookie - 38Сезона 68, Трка 15, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cédrick FlamentPro - 2Сезона 67, Трка 5, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal MatloňAmateur - 44Сезона 66, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio PortaAmateur - 14Сезона 66, Трка 8, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco LupoRetiredСезона 65, Трка 15, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian RicciutoRetiredСезона 65, Трка 15, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laurent QuinetAmateur - 33Сезона 64, Трка 10, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo MerlinRetiredСезона 64, Трка 7, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao CarlosPro - 15Сезона 64, Трка 7, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julien PradoAmateur - 25Сезона 64, Трка 5, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael ArmbrusterAmateur - 12Сезона 64, Трка 5, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim Kotov2Master - 3Сезона 63, Трка 5, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leon BaltusRetiredСезона 63, Трка 5, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ugnius SagatasRetiredСезона 62, Трка 13, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kyle MorrisPro - 17Сезона 62, Трка 7, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geoff AtkinMaster - 5Сезона 62, Трка 5, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ľubomír ŠtecRetiredСезона 59, Трка 17, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sylvain ElsassRookie - 42Сезона 59, Трка 14, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Riaan Van Der MerweMaster - 3Сезона 59, Трка 10, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lázsló MizsePro - 11Сезона 58, Трка 15, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin SeppamRetiredСезона 58, Трка 14, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro NazaréAmateur - 75Сезона 58, Трка 9, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolay BorzenkovRetiredСезона 57, Трка 13, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo FrancoPro - 3Сезона 57, Трка 9, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabien MassardMaster - 2Сезона 57, Трка 7, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo BorgesPro - 18Сезона 57, Трка 6, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatas PaplauskasRetiredСезона 57, Трка 5, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas HosryAmateur - 42Сезона 56, Трка 12, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin PospíšilPro - 7Сезона 54, Трка 15, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivo IvanovAmateur - 49Сезона 54, Трка 12, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin FreethAmateur - 19Сезона 54, Трка 11, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karl-Martin MüürPro - 1Сезона 54, Трка 9, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander KunzePro - 2Сезона 54, Трка 9, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim StroganoffRetiredСезона 53, Трка 13, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin BuisAmateur - 38Сезона 52, Трка 15, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał WilczyńskiRookie - 93Сезона 52, Трка 12, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oliver RadnaRetiredСезона 52, Трка 10, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Todor MitevPro - 8Сезона 52, Трка 6, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan AndjelicPro - 6Сезона 52, Трка 5, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose FilipeRookie - 54Сезона 49, Трка 16, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilkka MoisioRetiredСезона 49, Трка 15, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor BesenyiAmateur - 56Сезона 49, Трка 9, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman LizogubPro - 13Сезона 49, Трка 7, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fran BetancortRetiredСезона 48, Трка 12, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luiz SouzaRetiredСезона 48, Трка 10, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marc De JongRetiredСезона 48, Трка 8, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ioannis Dimitroglou4Master - 3Сезона 46, Трка 12, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tianhao ChenPro - 7Сезона 46, Трка 5, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Choves CorreaRetiredСезона 44, Трка 15, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark EadiePro - 6Сезона 44, Трка 5, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emil KwiatkowskiAmateur - 22Сезона 43, Трка 12, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Junior AlmeidaRetiredСезона 43, Трка 11, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim TitkovPro - 16Сезона 42, Трка 13, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eero TarvainenRetiredСезона 42, Трка 10, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darek KolodziejskiAmateur - 18Сезона 42, Трка 7, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel NikolovRetiredСезона 42, Трка 5, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey LyogkyRetiredСезона 41, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan KudreshovRookie - 70Сезона 41, Трка 12, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kirill SikachyovRetiredСезона 41, Трка 10, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 » Брзо оди на страница: