Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Rookie executor (Започна 5 последователни трки од пол-позиција во Руки група)
(Раритетна придобивка: 1 од 62.92 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 68 69 70 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Iván ZumaAmateur - 15Сезона 87, Трка 17, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe SavanelliAmateur - 39Сезона 87, Трка 16, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gladstone CamardelliAmateur - 60Сезона 87, Трка 16, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bugsy LipsonAmateur - 17Сезона 87, Трка 16, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stirling MansellAmateur - 53Сезона 87, Трка 16, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitalij PetrovAmateur - 60Сезона 87, Трка 15, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafał HermanowiczRookie - 105Сезона 87, Трка 15, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksander SilvaAmateur - 4Сезона 87, Трка 15, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ladislav TrakovickyAmateur - 3Сезона 87, Трка 15, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alin UtzuAmateur - 66Сезона 87, Трка 15, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guy DimetAmateur - 33Сезона 87, Трка 15, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto FerriAmateur - 50Сезона 87, Трка 15, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatas MickusAmateur - 65Сезона 87, Трка 15, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel FortierAmateur - 51Сезона 87, Трка 14, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis SinkoAmateur - 26Сезона 87, Трка 14, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Václav TurekAmateur - 11Сезона 87, Трка 14, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aniel CastañedaRookie - 104Сезона 87, Трка 14, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos GarridoAmateur - 73Сезона 87, Трка 13, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh RiversAmateur - 40Сезона 87, Трка 13, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe ScofieldAmateur - 23Сезона 87, Трка 12, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reinaldo BarcelosAmateur - 69Сезона 87, Трка 12, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daley AtkinsonAmateur - 57Сезона 87, Трка 12, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan CuetoAmateur - 41Сезона 87, Трка 12, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jani MannilaAmateur - 56Сезона 87, Трка 12, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico García VillagómezAmateur - 72Сезона 87, Трка 11, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicola BalboRookie - 117Сезона 87, Трка 11, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jörn Von WendtAmateur - 77Сезона 87, Трка 11, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David GarridoAmateur - 63Сезона 87, Трка 10, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philipp WitzmannAmateur - 65Сезона 87, Трка 10, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz RedaRookie - 145Сезона 87, Трка 9, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Salvatore AggiatoAmateur - 21Сезона 87, Трка 8, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iordan NikolovRookie - 64Сезона 87, Трка 8, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aaron LewisAmateur - 35Сезона 87, Трка 8, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam WójcikAmateur - 36Сезона 87, Трка 7, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MolinaAmateur - 11Сезона 87, Трка 7, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel Angel LópezAmateur - 26Сезона 87, Трка 7, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laszlo SzegediAmateur - 64Сезона 87, Трка 7, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Luis Martin VidalAmateur - 14Сезона 87, Трка 7, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis PeralesRookie - 15Сезона 87, Трка 7, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joel Alejandro KaufmanAmateur - 23Сезона 87, Трка 7, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arno BernhagenAmateur - 38Сезона 87, Трка 7, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas PaniAmateur - 63Сезона 87, Трка 7, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jon CampbellAmateur - 72Сезона 87, Трка 7, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marzia TaibbiAmateur - 3Сезона 87, Трка 6, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo RavasiAmateur - 47Сезона 87, Трка 6, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lance DiazAmateur - 47Сезона 87, Трка 5, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gangadhar AbhyankarAmateur - 68Сезона 87, Трка 5, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim VillarsAmateur - 9Сезона 87, Трка 5, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robbie GeertsAmateur - 57Сезона 87, Трка 5, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jo GomonAmateur - 80Сезона 87, Трка 5, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis AgostiniRetiredСезона 86, Трка 17, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allan DonaireAmateur - 78Сезона 86, Трка 17, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio BentivegnaAmateur - 21Сезона 86, Трка 17, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo GennariAmateur - 66Сезона 86, Трка 17, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ceco PenkovRookie - 102Сезона 86, Трка 16, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oliver MartinezAmateur - 57Сезона 86, Трка 16, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erick SilvaAmateur - 50Сезона 86, Трка 15, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio LopezAmateur - 26Сезона 86, Трка 15, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ville KukkonenAmateur - 29Сезона 86, Трка 15, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea AndreossiAmateur - 30Сезона 86, Трка 15, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastien BrettnerAmateur - 11Сезона 86, Трка 15, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew GrahamAmateur - 44Сезона 86, Трка 14, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chicco AltomareAmateur - 46Сезона 86, Трка 14, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David PanovAmateur - 62Сезона 86, Трка 13, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Márk DominekAmateur - 75Сезона 86, Трка 13, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vytautas LesciauskasAmateur - 49Сезона 86, Трка 12, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan SchenkelAmateur - 44Сезона 86, Трка 11, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei MalagaAmateur - 27Сезона 86, Трка 11, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robin BoekAmateur - 79Сезона 86, Трка 11, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julius LeščiauskasAmateur - 32Сезона 86, Трка 11, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Njoba BajićRetiredСезона 86, Трка 11, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof SzymańskiPro - 3Сезона 86, Трка 10, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sean CollinsAmateur - 45Сезона 86, Трка 9, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek DziedzicAmateur - 42Сезона 86, Трка 9, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicola AbateAmateur - 6Сезона 86, Трка 9, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renaldi NarendraAmateur - 66Сезона 86, Трка 8, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Puscas IlieAmateur - 51Сезона 86, Трка 8, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gints BertulisAmateur - 47Сезона 86, Трка 8, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge MendesRookie - 5Сезона 86, Трка 8, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alar Erin-uussaarAmateur - 31Сезона 86, Трка 7, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz RapackiRetiredСезона 86, Трка 7, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ciro ZenoAmateur - 70Сезона 86, Трка 7, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josep MeyerAmateur - 33Сезона 86, Трка 7, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erivelton OliveiraRookie - 134Сезона 86, Трка 7, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto Di SerafinoAmateur - 67Сезона 86, Трка 7, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David JowettAmateur - 30Сезона 86, Трка 7, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reinis LapsinsAmateur - 53Сезона 86, Трка 7, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jessica DoyleAmateur - 77Сезона 86, Трка 7, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Perparim PepiRetiredСезона 86, Трка 7, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo DebritoRookie - 83Сезона 86, Трка 7, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter ColemanAmateur - 20Сезона 86, Трка 6, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandr ŜerbakovRookie - 99Сезона 86, Трка 6, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex MartínezAmateur - 76Сезона 86, Трка 6, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry ChambersAmateur - 71Сезона 86, Трка 5, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio Farias CeronAmateur - 21Сезона 86, Трка 5, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriele LupiAmateur - 35Сезона 86, Трка 5, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andris CerussRookie - 42Сезона 86, Трка 5, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ashok VijayRookie - 125Сезона 86, Трка 5, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Clodoaldo VieiraAmateur - 65Сезона 86, Трка 5, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Firuza MamajanovaAmateur - 5Сезона 86, Трка 5, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 68 69 70 » Брзо оди на страница: