Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Amateur executor (Започна 5 последователни трки од пол-позиција во Аматер група)
(Раритетна придобивка: 1 од 184.43 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 27 28 29 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Kylian GendreauAmateur - 15Сезона 98, Трка 11, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laszlo KosaAmateur - 37Сезона 98, Трка 11, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego Martinez DiazAmateur - 22Сезона 98, Трка 10, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dennis MenearAmateur - 79Сезона 98, Трка 9, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexis AdamsAmateur - 41Сезона 98, Трка 8, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cesare LiaciAmateur - 4Сезона 98, Трка 8, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmed SamyAmateur - 48Сезона 98, Трка 8, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maverick RobertsonAmateur - 33Сезона 98, Трка 8, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vittorio TimpanaroAmateur - 7Сезона 98, Трка 7, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paola BelloccoAmateur - 50Сезона 98, Трка 6, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jack GiordmainaAmateur - 13Сезона 98, Трка 5, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Veres TamásAmateur - 75Сезона 98, Трка 5, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rumen KolevAmateur - 39Сезона 98, Трка 5, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio GalloAmateur - 12Сезона 98, Трка 5, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Deni SajaAmateur - 53Сезона 98, Трка 5, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Želimir KučinaAmateur - 80Сезона 98, Трка 5, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zhenya RomanovAmateur - 51Сезона 98, Трка 5, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nelson SimaoPro - 3Сезона 97, Трка 17, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Finn Shaw-McIverPro - 22Сезона 97, Трка 15, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco SalauAmateur - 64Сезона 97, Трка 15, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ayrton PasquiniPro - 20Сезона 97, Трка 15, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatas MickusPro - 1Сезона 97, Трка 14, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christer AnderssonPro - 25Сезона 97, Трка 13, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim DrobyshPro - 21Сезона 97, Трка 13, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos GarridoPro - 9Сезона 97, Трка 13, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darran LopezPro - 14Сезона 97, Трка 11, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Predrag KantorPro - 2Сезона 97, Трка 10, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shannon PetersPro - 19Сезона 97, Трка 8, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikola AndrićPro - 21Сезона 97, Трка 8, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David PrietoPro - 18Сезона 97, Трка 8, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paco SimarroPro - 14Сезона 97, Трка 8, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland KozmaPro - 2Сезона 97, Трка 7, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven RosePro - 9Сезона 97, Трка 7, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcio RamosPro - 11Сезона 97, Трка 7, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan KořínekPro - 3Сезона 97, Трка 6, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jukka HäyhäPro - 5Сезона 97, Трка 5, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele SantilliPro - 5Сезона 97, Трка 5, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viviane PokowicksPro - 24Сезона 97, Трка 5, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dima ZorinAmateur - 72Сезона 96, Трка 17, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vivek SharmaPro - 20Сезона 96, Трка 17, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł KowolikPro - 13Сезона 96, Трка 16, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea SilviPro - 16Сезона 96, Трка 16, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rubén López GómezPro - 11Сезона 96, Трка 15, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltan HorvathPro - 1Сезона 96, Трка 14, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David SmithAmateur - 55Сезона 96, Трка 10, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giulio TarquiniPro - 12Сезона 96, Трка 10, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitrios MitsosAmateur - 24Сезона 96, Трка 10, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio Del BiancoRetiredСезона 96, Трка 10, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cezary SkoniecznyPro - 18Сезона 96, Трка 9, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radek PustinaAmateur - 75Сезона 96, Трка 9, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike ChatzikonstantinouPro - 9Сезона 96, Трка 8, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artur GolebiewskiAmateur - 58Сезона 96, Трка 7, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ovidijus MiliauskasAmateur - 16Сезона 96, Трка 6, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel ReyesPro - 12Сезона 96, Трка 6, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filippo FrigerioPro - 22Сезона 96, Трка 5, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan RadovanacPro - 22Сезона 96, Трка 5, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MolinaAmateur - 34Сезона 96, Трка 5, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro PinhoAmateur - 8Сезона 96, Трка 5, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele TommasiAmateur - 67Сезона 96, Трка 5, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro GonzálezAmateur - 1Сезона 95, Трка 17, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David DiasRookie - 146Сезона 95, Трка 16, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Momo GhanemPro - 10Сезона 95, Трка 13, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonios GiannakoudakisMaster - 3Сезона 95, Трка 13, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maria Milagros TecheraRookie - 121Сезона 95, Трка 12, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hiteshwar JindalRookie - 30Сезона 95, Трка 11, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni MazzanatiMaster - 5Сезона 95, Трка 10, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geoffrey NovaisAmateur - 66Сезона 95, Трка 10, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio RuizPro - 16Сезона 95, Трка 9, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gints EihmansAmateur - 7Сезона 95, Трка 9, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thijs RiekenPro - 11Сезона 95, Трка 8, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cláudio BortolottiPro - 17Сезона 95, Трка 6, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz WłodarczykMaster - 5Сезона 95, Трка 5, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy GoodallMaster - 5Сезона 95, Трка 5, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vakaris SutkusPro - 9Сезона 95, Трка 5, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Don Juan Vel SkanerPro - 21Сезона 95, Трка 5, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amelia BoscoPro - 13Сезона 95, Трка 5, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacek MichalskiRookie - 85Сезона 94, Трка 17, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damien CoppinAmateur - 25Сезона 94, Трка 16, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesse WismanPro - 1Сезона 94, Трка 16, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin BarconRetiredСезона 94, Трка 15, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman FerjakRetiredСезона 94, Трка 13, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Glenn SciberrasPro - 21Сезона 94, Трка 13, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abdullah Al FarsiPro - 13Сезона 94, Трка 13, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksander PesjakRookie - 77Сезона 94, Трка 12, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Farkhad RakhimzhanovMaster - 4Сезона 94, Трка 12, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martijn HuismanPro - 2Сезона 94, Трка 12, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolett CsikMaster - 1Сезона 94, Трка 11, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian Demian-GrozaAmateur - 10Сезона 94, Трка 10, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gavin BushellRetiredСезона 94, Трка 10, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István FarkasMaster - 5Сезона 94, Трка 9, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sébastien BoulangerAmateur - 23Сезона 94, Трка 9, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabian FerreyraAmateur - 48Сезона 94, Трка 8, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo HoepersMaster - 3Сезона 94, Трка 8, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timotej AndonovskiAmateur - 48Сезона 94, Трка 8, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dino BosanacPro - 9Сезона 94, Трка 5, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pawel DyrkaRetiredСезона 94, Трка 5, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edgaras IgnataviciusAmateur - 78Сезона 94, Трка 5, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł NowakRookie - 59Сезона 94, Трка 5, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kévin ValléeAmateur - 70Сезона 94, Трка 5, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwan Le CaillPro - 24Сезона 94, Трка 5, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 27 28 29 » Брзо оди на страница: