Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Pro executor (Започна 5 последователни трки од пол-позиција во Про група)
(Раритетна придобивка: 1 од 976.48 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 4 5 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Nestor VicentePro - 9Сезона 91, Трка 5, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris ShawPro - 3Сезона 91, Трка 5, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonny KatayamaMaster - 2Сезона 90, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grant CrouchMaster - 4Сезона 90, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geir PukkMaster - 2Сезона 90, Трка 16, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno VicenteMaster - 3Сезона 90, Трка 11, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor SafranyikMaster - 3Сезона 90, Трка 9, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mattia CasadeiMaster - 3Сезона 90, Трка 6, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alin BerescuPro - 21Сезона 89, Трка 16, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo FantinMaster - 1Сезона 89, Трка 15, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen BewersMaster - 2Сезона 89, Трка 11, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bora JanićMaster - 4Сезона 89, Трка 7, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filip DimitrovAmateur - 37Сезона 89, Трка 6, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikola JancicPro - 21Сезона 89, Трка 5, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dave HawkesRetiredСезона 89, Трка 5, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gyuri SzékelyMaster - 5Сезона 88, Трка 10, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romain LebretonEliteСезона 87, Трка 17, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yiánnis GripárisMaster - 3Сезона 87, Трка 15, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José NunesPro - 25Сезона 87, Трка 14, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vinicio SouzaMaster - 2Сезона 87, Трка 13, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toto SoaveAmateur - 78Сезона 86, Трка 16, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilia LilovMaster - 1Сезона 86, Трка 16, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick GonzalesPro - 18Сезона 86, Трка 15, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco RanghettiPro - 25Сезона 86, Трка 15, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BerrimanMaster - 5Сезона 86, Трка 14, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shaun ThorntonPro - 18Сезона 86, Трка 9, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BennettMaster - 1Сезона 86, Трка 9, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandru IonutPro - 25Сезона 86, Трка 9, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul SouzaMaster - 3Сезона 86, Трка 9, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen BrooksPro - 21Сезона 86, Трка 9, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwan JulienRookie - 126Сезона 86, Трка 8, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David Antonio BovolonPro - 4Сезона 86, Трка 7, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mika PekkarinenMaster - 5Сезона 85, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor PerervaPro - 1Сезона 85, Трка 16, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail MorozovEliteСезона 85, Трка 15, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cezary SkoniecznyMaster - 5Сезона 85, Трка 9, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dex ViciRetiredСезона 85, Трка 5, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo SchwinnEliteСезона 84, Трка 7, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pieterjan StaessenEliteСезона 84, Трка 7, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rogerio MandlerMaster - 4Сезона 84, Трка 5, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valentino ReceputiPro - 19Сезона 84, Трка 5, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel WoodhouseAmateur - 34Сезона 83, Трка 15, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir ValisEliteСезона 83, Трка 14, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał SułekAmateur - 44Сезона 83, Трка 7, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikola BrojakAmateur - 18Сезона 83, Трка 6, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 György CsillagAmateur - 61Сезона 82, Трка 16, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gino ZernaniPro - 15Сезона 82, Трка 14, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy GoodallPro - 17Сезона 82, Трка 10, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Svetlana ShapovalovaAmateur - 3Сезона 82, Трка 6, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando SosaPro - 7Сезона 81, Трка 16, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel OmañaAmateur - 80Сезона 81, Трка 16, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme FrancoAmateur - 79Сезона 81, Трка 14, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Diego MilánMaster - 2Сезона 81, Трка 5, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeffrey DecoopmanPro - 8Сезона 80, Трка 11, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason ClaydonRetiredСезона 80, Трка 5, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele BontempoAmateur - 19Сезона 79, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joscha BüllesbachMaster - 5Сезона 79, Трка 14, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad Marshall1Master - 2Сезона 79, Трка 14, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jiří RousekPro - 18Сезона 79, Трка 7, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo NevesAmateur - 35Сезона 78, Трка 14, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco MerteMaster - 5Сезона 78, Трка 7, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter AlanRetiredСезона 78, Трка 5, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide LorenziniAmateur - 38Сезона 77, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ernesto RocasAmateur - 6Сезона 77, Трка 14, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benedetto CampobelloEliteСезона 77, Трка 11, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominiek Van WestEliteСезона 77, Трка 10, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tekin MustafaAmateur - 14Сезона 77, Трка 8, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio ManiscalcoAmateur - 26Сезона 76, Трка 16, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir JelicicPro - 9Сезона 76, Трка 16, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim VillarsPro - 2Сезона 76, Трка 15, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominique JeanPro - 18Сезона 76, Трка 14, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brice MeyerEliteСезона 76, Трка 10, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco RaggioRetiredСезона 76, Трка 10, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wolfgang HaasPro - 3Сезона 76, Трка 9, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ania PiekarskaPro - 8Сезона 76, Трка 7, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimonds UrtānsMaster - 1Сезона 76, Трка 5, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mato NikicPro - 5Сезона 75, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam WainwrightRetiredСезона 75, Трка 15, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco GianniPro - 5Сезона 75, Трка 14, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominik KardaAmateur - 74Сезона 75, Трка 13, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valerio CirriMaster - 2Сезона 75, Трка 9, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard MolyneauxAmateur - 50Сезона 75, Трка 6, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kuba SzajbelEliteСезона 74, Трка 16, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas UvynPro - 20Сезона 74, Трка 16, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane VerlyPro - 8Сезона 74, Трка 9, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olver HernándezAmateur - 71Сезона 74, Трка 6, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jussi MäenpääRetiredСезона 73, Трка 15, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Klas BritseRetiredСезона 73, Трка 14, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary MullinsMaster - 2Сезона 73, Трка 6, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig McLeanRetiredСезона 73, Трка 5, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabor CsizmadiaPro - 15Сезона 72, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eoin FarrellyPro - 8Сезона 72, Трка 15, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GattulliMaster - 3Сезона 72, Трка 13, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harsh ShethMaster - 2Сезона 72, Трка 12, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joachim Rang2RetiredСезона 72, Трка 6, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim EgorovRetiredСезона 71, Трка 16, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos AlonsoPro - 20Сезона 71, Трка 15, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonel ReyAmateur - 45Сезона 71, Трка 14, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo Sanchez CarenzoPro - 20Сезона 71, Трка 13, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominik KrowiakPro - 23Сезона 71, Трка 7, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 4 5 » Брзо оди на страница: