Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Amateur wannabe (Старт на една трка во Аматер група од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 39.84 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 108 109 110 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Víctor AntoniAmateur - 69Сезона 88, Трка 15, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Otto HietalahtiAmateur - 19Сезона 88, Трка 14, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven LowreyAmateur - 45Сезона 88, Трка 14, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo CarpiAmateur - 1Сезона 88, Трка 14, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roy DouglassAmateur - 25Сезона 88, Трка 14, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom GriessmannAmateur - 45Сезона 88, Трка 13, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artūras MartinkusAmateur - 48Сезона 88, Трка 13, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo AleixoAmateur - 74Сезона 88, Трка 12, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David JowettAmateur - 30Сезона 88, Трка 12, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gints EihmansAmateur - 24Сезона 88, Трка 12, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos DarchukAmateur - 45Сезона 88, Трка 11, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Irmantas UrbonasAmateur - 41Сезона 88, Трка 11, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nando NetoAmateur - 49Сезона 88, Трка 10, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bálint GaricsAmateur - 52Сезона 88, Трка 10, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel PistoreAmateur - 37Сезона 88, Трка 9, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil WojciechowskiAmateur - 8Сезона 88, Трка 9, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan AntolAmateur - 31Сезона 88, Трка 8, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven KoningAmateur - 44Сезона 88, Трка 8, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Justus ChristinckAmateur - 30Сезона 88, Трка 8, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael BaryckiAmateur - 21Сезона 88, Трка 8, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrián CastillaAmateur - 16Сезона 88, Трка 8, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea GarassinoAmateur - 5Сезона 88, Трка 7, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfonz LukácsAmateur - 60Сезона 88, Трка 7, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig BeckAmateur - 12Сезона 88, Трка 7, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio RamosAmateur - 14Сезона 88, Трка 7, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeronimo HeuchertAmateur - 27Сезона 88, Трка 7, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geraldas JurkevičiusAmateur - 4Сезона 88, Трка 6, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian KrzykałaAmateur - 64Сезона 88, Трка 5, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolai ProkschAmateur - 18Сезона 88, Трка 5, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel HuertaAmateur - 55Сезона 88, Трка 5, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mārtiņš MurīssAmateur - 45Сезона 88, Трка 4, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andres PalacioAmateur - 26Сезона 88, Трка 4, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johannes HaaparantaAmateur - 16Сезона 88, Трка 4, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ján HužvárAmateur - 7Сезона 88, Трка 4, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose GonzalezAmateur - 66Сезона 88, Трка 4, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando AntonioAmateur - 9Сезона 88, Трка 3, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos VillasmilAmateur - 50Сезона 88, Трка 3, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge BustamanteAmateur - 6Сезона 88, Трка 3, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João BoscoAmateur - 13Сезона 88, Трка 3, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio SouzaAmateur - 72Сезона 88, Трка 3, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin GranovskiyAmateur - 53Сезона 88, Трка 3, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz AkwidzyńskiAmateur - 74Сезона 88, Трка 2, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robertas JasnauskasAmateur - 6Сезона 88, Трка 2, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo HoffmannAmateur - 31Сезона 88, Трка 2, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dawid KudłaczAmateur - 13Сезона 88, Трка 2, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nemanja DjurdjevicAmateur - 22Сезона 88, Трка 2, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József IllésAmateur - 20Сезона 88, Трка 2, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio Osvaldo VicicontiAmateur - 61Сезона 88, Трка 2, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael RinoAmateur - 30Сезона 88, Трка 2, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wolf RoiterAmateur - 35Сезона 88, Трка 2, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry ChambersAmateur - 71Сезона 88, Трка 1, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vytautas LesciauskasAmateur - 49Сезона 88, Трка 1, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos OlmosAmateur - 14Сезона 88, Трка 1, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Germano ComodiniAmateur - 10Сезона 88, Трка 1, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro FranciaAmateur - 26Сезона 88, Трка 1, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert MeeusAmateur - 57Сезона 88, Трка 1, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland FilepAmateur - 36Сезона 88, Трка 1, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João Paulo AlvesAmateur - 23Сезона 88, Трка 1, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wendell AndradeAmateur - 42Сезона 88, Трка 1, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vander CardosoAmateur - 73Сезона 88, Трка 1, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julius LeščiauskasAmateur - 32Сезона 88, Трка 1, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone BevacquaAmateur - 8Сезона 88, Трка 1, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jessica DoyleAmateur - 77Сезона 88, Трка 1, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vagelis IakovouPro - 9Сезона 87, Трка 17, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius MorkunasPro - 12Сезона 87, Трка 17, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lene MayerAmateur - 21Сезона 87, Трка 17, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Klaus KostnerPro - 6Сезона 87, Трка 16, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafal JurowskiPro - 18Сезона 87, Трка 15, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Semiha TürkyılmazAmateur - 52Сезона 87, Трка 15, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barry ChavesPro - 16Сезона 87, Трка 15, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giordano CozziAmateur - 39Сезона 87, Трка 14, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johann JordaanPro - 3Сезона 87, Трка 14, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco HerreroPro - 8Сезона 87, Трка 11, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre SilvaPro - 16Сезона 87, Трка 10, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Schumacher CardosoAmateur - 36Сезона 87, Трка 10, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo TorresPro - 11Сезона 87, Трка 10, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabian CirillanoPro - 16Сезона 87, Трка 10, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof SzymańskiPro - 3Сезона 87, Трка 10, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bayram Fatih DeveciPro - 23Сезона 87, Трка 9, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrique AdamePro - 12Сезона 87, Трка 9, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erki MullamaaPro - 23Сезона 87, Трка 9, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago GassenPro - 9Сезона 87, Трка 9, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jefferson DiuAmateur - 80Сезона 87, Трка 8, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre AndradePro - 13Сезона 87, Трка 7, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laszlo ZoltanPro - 20Сезона 87, Трка 7, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Predrag KantorPro - 25Сезона 87, Трка 7, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas MilanPro - 12Сезона 87, Трка 6, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert FasbinderPro - 21Сезона 87, Трка 6, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edson JuniorPro - 18Сезона 87, Трка 5, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elia LenzuAmateur - 32Сезона 87, Трка 5, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angie ZormanPro - 21Сезона 87, Трка 5, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerry Van De BuntPro - 21Сезона 87, Трка 5, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jon LiowRookie - 24Сезона 87, Трка 4, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eimantas VerseckasAmateur - 30Сезона 87, Трка 4, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darren BrownPro - 19Сезона 87, Трка 4, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin SynolekAmateur - 12Сезона 87, Трка 4, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anyo G.Amateur - 58Сезона 87, Трка 4, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szilvia MolnárAmateur - 38Сезона 87, Трка 4, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GarcíaPro - 25Сезона 87, Трка 4, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kerem ArslanliPro - 1Сезона 87, Трка 3, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 108 109 110 » Брзо оди на страница: