Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Rookie storm (Направи 5 последователни најбрзи круга во сезоната во Руки група)
(Раритетна придобивка: 1 од 125.47 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 33 34 35 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Vlad TersenovAmateur - 68Сезона 87, Трка 16, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto FerriAmateur - 50Сезона 87, Трка 15, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pete BramhallAmateur - 51Сезона 87, Трка 13, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro QueirozAmateur - 51Сезона 87, Трка 13, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan DaengAmateur - 56Сезона 87, Трка 12, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone BlasiAmateur - 52Сезона 87, Трка 12, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jörn Von WendtAmateur - 77Сезона 87, Трка 12, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis PeralesRookie - 15Сезона 87, Трка 10, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aaron LewisAmateur - 35Сезона 87, Трка 10, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edward KrajewskiAmateur - 73Сезона 87, Трка 9, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam WójcikAmateur - 36Сезона 87, Трка 9, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim VillarsAmateur - 9Сезона 87, Трка 8, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitalij PetrovAmateur - 60Сезона 87, Трка 7, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gangadhar AbhyankarAmateur - 68Сезона 87, Трка 7, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boldizsár TelekiAmateur - 6Сезона 87, Трка 6, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adonijah KennethAmateur - 31Сезона 87, Трка 6, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe ManifoldAmateur - 47Сезона 87, Трка 5, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ludvík PilzAmateur - 69Сезона 87, Трка 5, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin PariettiAmateur - 10Сезона 87, Трка 5, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter WestermannAmateur - 60Сезона 87, Трка 5, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stirling MansellAmateur - 53Сезона 87, Трка 5, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marzia TaibbiAmateur - 3Сезона 87, Трка 5, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatas MickusAmateur - 65Сезона 87, Трка 5, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matt EveringhamAmateur - 56Сезона 86, Трка 17, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthew DunnRetiredСезона 86, Трка 17, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silvania Do ValleAmateur - 20Сезона 86, Трка 17, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris FlamionAmateur - 59Сезона 86, Трка 16, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grant CrouchAmateur - 80Сезона 86, Трка 16, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jessica DoyleAmateur - 77Сезона 86, Трка 16, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chicco AltomareAmateur - 46Сезона 86, Трка 16, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josep MeyerAmateur - 33Сезона 86, Трка 13, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wolfgang BellAmateur - 68Сезона 86, Трка 13, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tex PalmerAmateur - 77Сезона 86, Трка 11, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wolfgang HaasAmateur - 17Сезона 86, Трка 11, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Firuza MamajanovaAmateur - 5Сезона 86, Трка 11, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose LledoAmateur - 54Сезона 86, Трка 10, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicola AbateAmateur - 6Сезона 86, Трка 10, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David PanovAmateur - 62Сезона 86, Трка 9, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filippo MorgantiAmateur - 62Сезона 86, Трка 9, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Esteban GuardadoAmateur - 60Сезона 86, Трка 9, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gints BertulisAmateur - 47Сезона 86, Трка 8, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno DiasAmateur - 12Сезона 86, Трка 8, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David JowettAmateur - 30Сезона 86, Трка 8, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel FranciscoRookie - 82Сезона 86, Трка 7, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mujo MujkićAmateur - 54Сезона 86, Трка 7, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nando NetoAmateur - 49Сезона 86, Трка 6, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Perparim PepiRetiredСезона 86, Трка 6, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panayiotis BanosRookie - 50Сезона 86, Трка 5, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriele LupiAmateur - 35Сезона 86, Трка 5, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andris CerussRookie - 42Сезона 86, Трка 5, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ashok VijayRookie - 125Сезона 86, Трка 5, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ján ObuchAmateur - 45Сезона 85, Трка 17, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juraj BuksarAmateur - 13Сезона 85, Трка 17, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis PiedraAmateur - 20Сезона 85, Трка 17, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CarvalhoAmateur - 16Сезона 85, Трка 17, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio FreitasAmateur - 79Сезона 85, Трка 17, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro Luis RodríguezRetiredСезона 85, Трка 17, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel PetrovRetiredСезона 85, Трка 17, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomi ValtanenRookie - 149Сезона 85, Трка 16, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kenny Anderson PeresRookie - 98Сезона 85, Трка 16, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Georgii IvanovRetiredСезона 85, Трка 16, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando MendonçaAmateur - 5Сезона 85, Трка 14, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Xara KarantakiAmateur - 11Сезона 85, Трка 14, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Freddy BlueRookie - 127Сезона 85, Трка 14, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul DaltonAmateur - 7Сезона 85, Трка 13, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose VotteroAmateur - 65Сезона 85, Трка 13, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele MagnaniAmateur - 23Сезона 85, Трка 11, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gimbo CatazzaRetiredСезона 85, Трка 11, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius RuţaAmateur - 71Сезона 85, Трка 10, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio SouzaAmateur - 72Сезона 85, Трка 10, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dalibor KrivohlavekPro - 8Сезона 85, Трка 10, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lawrence LittletonAmateur - 62Сезона 85, Трка 8, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian BeaulieuAmateur - 33Сезона 85, Трка 7, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian PiehowiakAmateur - 48Сезона 85, Трка 7, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erikas ErikinhoRookie - 132Сезона 85, Трка 6, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David RossRookie - 86Сезона 85, Трка 5, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ján HužvárAmateur - 7Сезона 85, Трка 5, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renaldi NarendraAmateur - 66Сезона 84, Трка 17, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Furkan TürkRookie - 3Сезона 84, Трка 17, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valter PaoliAmateur - 48Сезона 84, Трка 16, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan KiviniemiRookie - 129Сезона 84, Трка 15, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David BudelliAmateur - 5Сезона 84, Трка 15, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro CoelhoRetiredСезона 84, Трка 15, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca Di FilippoAmateur - 62Сезона 84, Трка 15, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Audrius RutkauskasAmateur - 56Сезона 84, Трка 14, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saša BrezoRetiredСезона 84, Трка 14, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Musa YilmazRookie - 118Сезона 84, Трка 14, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kyle NelsonPro - 15Сезона 84, Трка 14, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barry ChavesPro - 16Сезона 84, Трка 14, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Remco BroekmanAmateur - 14Сезона 84, Трка 13, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David MasonPro - 7Сезона 84, Трка 12, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alvis LočmelisAmateur - 1Сезона 84, Трка 12, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phillip A JefferyRetiredСезона 84, Трка 12, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valentin MoldovanPro - 10Сезона 84, Трка 12, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico CasadeiRetiredСезона 84, Трка 12, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio FavaraRookie - 61Сезона 84, Трка 11, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João Gabriel OliveiraRookie - 6Сезона 84, Трка 11, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dāvis GrundmanisPro - 7Сезона 84, Трка 10, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szabolcs HabóczkiAmateur - 55Сезона 84, Трка 10, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José JuniorAmateur - 70Сезона 84, Трка 10, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 33 34 35 » Брзо оди на страница: