Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Amateur storm (Направи 5 последователни најбрзи круга во сезоната во Аматер група)
(Раритетна придобивка: 1 од 407.62 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 9 10 11 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Martin RosinaAmateur - 71Сезона 74, Трка 5, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mairo ToomAmateur - 27Сезона 74, Трка 5, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dawid GacekAmateur - 36Сезона 74, Трка 5, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giacomo ScanaviniAmateur - 32Сезона 74, Трка 5, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo AlvarezPro - 20Сезона 73, Трка 17, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander HoppePro - 22Сезона 73, Трка 16, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano DuoPro - 20Сезона 73, Трка 16, A-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laurent KurzPro - 22Сезона 73, Трка 15, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jérôme DuluardPro - 25Сезона 73, Трка 14, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erik GaitzPro - 24Сезона 73, Трка 14, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila TundikPro - 12Сезона 73, Трка 14, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jay De SnooPro - 1Сезона 73, Трка 13, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franco JaconelliPro - 17Сезона 73, Трка 12, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateus VazPro - 15Сезона 73, Трка 12, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lautaro Quiroga PerezPro - 20Сезона 73, Трка 11, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dusan ZacpalPro - 14Сезона 73, Трка 10, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicky CostelloPro - 15Сезона 73, Трка 10, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wayne FloodPro - 25Сезона 73, Трка 9, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoia PaskoPro - 25Сезона 73, Трка 8, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wilber MoralesPro - 23Сезона 73, Трка 8, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dekster JesusPro - 10Сезона 73, Трка 7, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel Garcia RubioPro - 22Сезона 73, Трка 7, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rico BastiaansePro - 8Сезона 73, Трка 6, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Branko ArsovskiPro - 20Сезона 73, Трка 6, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikołaj DudekPro - 8Сезона 73, Трка 6, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edward CoulmanPro - 25Сезона 73, Трка 5, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iain BartholomewPro - 4Сезона 72, Трка 16, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Imre KeresnyeiPro - 16Сезона 72, Трка 16, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel MatiasPro - 24Сезона 72, Трка 16, A-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vlatko OstrolučaninPro - 18Сезона 72, Трка 14, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iulian BrutaruPro - 6Сезона 72, Трка 14, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris BeresRetiredСезона 72, Трка 13, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ladislav NyiriPro - 8Сезона 72, Трка 12, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martiin DenesAmateur - 32Сезона 72, Трка 12, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor RamirezPro - 1Сезона 72, Трка 11, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás FehérPro - 22Сезона 72, Трка 10, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio ParamoAmateur - 81Сезона 72, Трка 10, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rudy SzafraniecAmateur - 53Сезона 72, Трка 9, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea FraccoPro - 2Сезона 72, Трка 8, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John SlevinAmateur - 61Сезона 72, Трка 8, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phil SymondsPro - 1Сезона 72, Трка 5, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey KarasevAmateur - 54Сезона 72, Трка 5, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Higor TalisonAmateur - 48Сезона 72, Трка 5, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason ClaydonRookie - 160Сезона 72, Трка 5, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emma ChalkleyPro - 19Сезона 72, Трка 5, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio PortaPro - 9Сезона 71, Трка 17, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nilton Garcez FilhoAmateur - 6Сезона 71, Трка 16, A-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo SantosAmateur - 52Сезона 71, Трка 16, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Diego MilánMaster - 2Сезона 71, Трка 13, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin FreethPro - 17Сезона 71, Трка 13, A-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dudley WainwrightPro - 8Сезона 71, Трка 13, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allan SheahenRetiredСезона 71, Трка 12, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason StanleyAmateur - 83Сезона 71, Трка 12, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John MontesPro - 10Сезона 71, Трка 11, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo SolazziMaster - 1Сезона 71, Трка 10, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir PetrovPro - 21Сезона 71, Трка 9, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo AlberghettiMaster - 1Сезона 71, Трка 9, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leon SmithPro - 13Сезона 71, Трка 5, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rolf ToblerPro - 12Сезона 71, Трка 5, A-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Klaus NiesterRetiredСезона 71, Трка 5, A-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabor CsizmadiaMaster - 3Сезона 70, Трка 17, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edvardas SkridailaPro - 14Сезона 70, Трка 15, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shersh KhandelwalMaster - 3Сезона 70, Трка 15, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy ArendsAmateur - 44Сезона 70, Трка 14, A-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artyom SokolanAmateur - 70Сезона 70, Трка 14, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario CavalariPro - 12Сезона 70, Трка 13, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andris CerussPro - 19Сезона 70, Трка 11, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián VeinperlPro - 21Сезона 70, Трка 9, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dirk StiegerAmateur - 41Сезона 70, Трка 9, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven HillAmateur - 32Сезона 70, Трка 7, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan GonzalezPro - 5Сезона 70, Трка 7, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander KatelievMaster - 1Сезона 70, Трка 6, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joachim RangMaster - 5Сезона 70, Трка 6, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane VerlyPro - 2Сезона 70, Трка 5, A-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew KingMaster - 1Сезона 69, Трка 16, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacks ChiwasAmateur - 38Сезона 69, Трка 16, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás MatúzAmateur - 62Сезона 69, Трка 16, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel CoutoPro - 2Сезона 69, Трка 15, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey OdegovPro - 18Сезона 69, Трка 12, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás KonrádAmateur - 11Сезона 69, Трка 12, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joseph JonesAmateur - 90Сезона 69, Трка 12, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allecio NagleydsonAmateur - 85Сезона 69, Трка 11, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam SzaboRookie - 66Сезона 69, Трка 11, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian SokołowskiPro - 5Сезона 69, Трка 11, A-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Móró TamásAmateur - 83Сезона 69, Трка 10, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo HoepersAmateur - 81Сезона 69, Трка 9, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Heversson AmorimPro - 22Сезона 69, Трка 5, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kyle MorrisAmateur - 62Сезона 69, Трка 5, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr WronaMaster - 1Сезона 68, Трка 17, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis GonzálezPro - 17Сезона 68, Трка 17, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio AngelucciMaster - 1Сезона 68, Трка 17, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristoffer JohnssonMaster - 5Сезона 68, Трка 16, A-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GattulliAmateur - 51Сезона 68, Трка 15, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jon DayRookie - 115Сезона 68, Трка 14, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam NorrisMaster - 5Сезона 68, Трка 14, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timur SharafullinPro - 1Сезона 68, Трка 13, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard WaughMaster - 3Сезона 68, Трка 13, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luce RosoAmateur - 9Сезона 68, Трка 13, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge VarandaPro - 18Сезона 68, Трка 8, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hola EvonyPro - 15Сезона 68, Трка 7, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 9 10 11 » Брзо оди на страница: