Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Pro storm (Направи 5 последователни најбрзи круга во сезоната во Про група)
(Раритетна придобивка: 1 од 3429.72 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Dmitrij SoldatenkovPro - 20Сезона 88, Трка 12, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gyuri SzékelyPro - 11Сезона 88, Трка 10, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Can YıldızMaster - 4Сезона 87, Трка 10, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Volodymyr OnyshchukPro - 19Сезона 86, Трка 7, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen BrooksPro - 23Сезона 86, Трка 7, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesus FernandezMaster - 2Сезона 86, Трка 6, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor PerervaMaster - 5Сезона 85, Трка 5, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane VerlyAmateur - 5Сезона 84, Трка 17, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valentino ReceputiMaster - 3Сезона 84, Трка 16, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luke FrostAmateur - 47Сезона 84, Трка 15, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amitesh PatnaikAmateur - 76Сезона 84, Трка 14, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillaume DelamarreMaster - 2Сезона 83, Трка 15, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Asdrúbal CorralMaster - 4Сезона 83, Трка 14, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joscha BüllesbachMaster - 3Сезона 83, Трка 14, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shaun ThorntonMaster - 4Сезона 82, Трка 13, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christoph SeifriedsbergerPro - 15Сезона 80, Трка 11, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason ClaydonAmateur - 70Сезона 80, Трка 5, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis TitovRetiredСезона 80, Трка 5, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lazar PetkovicMaster - 1Сезона 79, Трка 9, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafal CelejewskiEliteСезона 78, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea Di PietroAmateur - 28Сезона 78, Трка 13, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario SendimAmateur - 60Сезона 78, Трка 11, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo ReisRookie - 86Сезона 78, Трка 6, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel ComaladaPro - 1Сезона 78, Трка 5, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ondrej KočišAmateur - 3Сезона 77, Трка 5, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominik KardaPro - 6Сезона 75, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey OdegovRetiredСезона 75, Трка 14, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor RamirezAmateur - 2Сезона 75, Трка 12, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jônatas PaivaAmateur - 63Сезона 74, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan LeinsingerPro - 18Сезона 72, Трка 14, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Apostolis SakellariouPro - 4Сезона 70, Трка 6, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James HitchenPro - 4Сезона 69, Трка 16, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Terence CarneiroMaster - 5Сезона 69, Трка 15, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alix MartinRetiredСезона 69, Трка 15, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ioannis KalogirouPro - 8Сезона 69, Трка 10, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo VidalAmateur - 47Сезона 68, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George Slater1EliteСезона 68, Трка 13, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ádám JávorAmateur - 75Сезона 67, Трка 16, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh ClarkMaster - 4Сезона 65, Трка 6, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao CarlosPro - 15Сезона 64, Трка 7, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filip CristianPro - 7Сезона 64, Трка 7, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal PresinskyPro - 16Сезона 62, Трка 5, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sylvain ElsassRookie - 42Сезона 59, Трка 16, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro NazaréAmateur - 75Сезона 58, Трка 11, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolay BorzenkovRetiredСезона 57, Трка 13, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko RadakovicPro - 1Сезона 57, Трка 7, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan GommansMaster - 2Сезона 54, Трка 17, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin FreethAmateur - 19Сезона 54, Трка 11, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander KunzePro - 2Сезона 54, Трка 6, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał WilczyńskiRookie - 93Сезона 52, Трка 14, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin BuisAmateur - 38Сезона 52, Трка 13, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norbert LakatosPro - 16Сезона 51, Трка 5, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bane SkakavacRookie - 142Сезона 49, Трка 6, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo VelascoAmateur - 34Сезона 47, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David UribeRetiredСезона 45, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stuart LightenRetiredСезона 45, Трка 12, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario OrsiniRetiredСезона 44, Трка 16, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bojan StojkovicRetiredСезона 44, Трка 14, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose FilipeRookie - 54Сезона 44, Трка 11, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael MeyrickRetiredСезона 43, Трка 15, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emil KwiatkowskiAmateur - 22Сезона 43, Трка 10, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim TitkovPro - 16Сезона 42, Трка 12, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Virgis LyssRetiredСезона 41, Трка 16, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilya VilkovRetiredСезона 41, Трка 13, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kirill SikachyovRetiredСезона 41, Трка 10, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey MochalovRetiredСезона 41, Трка 7, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan BahinovRetiredСезона 41, Трка 7, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael NovikovRookie - 118Сезона 41, Трка 5, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián VeinperlPro - 14Сезона 40, Трка 16, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas WeilemannAmateur - 16Сезона 40, Трка 16, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joshua SchönbergerAmateur - 29Сезона 40, Трка 7, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland Postle9Master - 4Сезона 38, Трка 16, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pauli KäkeläRetiredСезона 37, Трка 15, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max WatsonEliteСезона 37, Трка 8, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivo PeevRetiredСезона 37, Трка 8, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karl-Martin MüürPro - 1Сезона 37, Трка 8, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail GolovanovAmateur - 13Сезона 34, Трка 8, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rogério ArakenRetiredСезона 33, Трка 15, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raymond LimRetiredСезона 33, Трка 7, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni SöyrinkiPro - 2Сезона 32, Трка 11, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Abi JaudiMaster - 4Сезона 32, Трка 6, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex HerbanAmateur - 30Сезона 32, Трка 5, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rui MoraisPro - 9Сезона 31, Трка 14, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry ShevelMaster - 4Сезона 31, Трка 13, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zdenek Hladik3RetiredСезона 30, Трка 16, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihaela BosneagRetiredСезона 29, Трка 12, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Samoeni AlbanalopolisPro - 12Сезона 28, Трка 15, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oleg YakovlevRetiredСезона 28, Трка 5, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey LyogkyRetiredСезона 27, Трка 13, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matt MurrayRetiredСезона 27, Трка 6, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joel ViitikkoMaster - 3Сезона 27, Трка 6, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Heidi Aareskoski2RetiredСезона 25, Трка 5, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aditya WirasanjayaPro - 15Сезона 23, Трка 14, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yannick ViroleRetiredСезона 23, Трка 5, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Otavio PiazzaRetiredСезона 22, Трка 15, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno FernandesRetiredСезона 22, Трка 10, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guy SmetsRetiredСезона 21, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sérgio RodriguesRetiredСезона 21, Трка 5, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris SmallRetiredСезона 20, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evaldas OkriemasRetiredСезона 20, Трка 11, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 » Брзо оди на страница: