Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Max's Top 10 champion (Победа во една сезона на Макс Топ 10)
(Раритетна придобивка: 1 од 5646.09 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Twig FahajiPro - 14Сезона 86, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Diego MilánMaster - 4Сезона 85, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartek NowakAmateur - 29Сезона 84, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MouraMaster - 1Сезона 83, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iñaki BallesterosAmateur - 80Сезона 82, Трка 17, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christer AnderssonPro - 9Сезона 81, Трка 17, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen RawsonAmateur - 75Сезона 80, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert HuylebroeckEliteСезона 78, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George Slater1EliteСезона 76, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ethan LittlejohnsAmateur - 8Сезона 75, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rimantas Sagatas3EliteСезона 74, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz WłodarczykEliteСезона 73, Трка 17, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jay De SnooAmateur - 19Сезона 72, Трка 17, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tianhao ChenPro - 7Сезона 71, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harsh ShethMaster - 2Сезона 70, Трка 17, A-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guido SimonettaPro - 22Сезона 69, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo JorgeAmateur - 39Сезона 67, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio AsencioEliteСезона 65, Трка 17, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Theodosis VogiatzisAmateur - 73Сезона 64, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radek SusRetiredСезона 63, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal VránaRookie - 67Сезона 62, Трка 17, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robin GoodeyRetiredСезона 61, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz Dudek1Master - 1Сезона 58, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe SeolinPro - 16Сезона 57, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ioannis Dimitroglou4Master - 3Сезона 56, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Samara VerdinRetiredСезона 55, Трка 17, R-271Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Duong CuongAmateur - 68Сезона 54, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Veres TamásAmateur - 59Сезона 53, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jukka Sireni2Rookie - 145Сезона 52, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mladen VrbanacAmateur - 2Сезона 51, Трка 17, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonny KatayamaAmateur - 43Сезона 50, Трка 17, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland Postle9Master - 4Сезона 49, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir BlagojevicRetiredСезона 48, Трка 17, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaime ElizondoRetiredСезона 47, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jensen OwensRetiredСезона 46, Трка 17, R-239Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romeo ArenasRetiredСезона 44, Трка 17, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel ComaladaPro - 1Сезона 43, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel DiasRetiredСезона 42, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ayrton PasquiniPro - 7Сезона 40, Трка 17, R-186Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ethan WindwalkerRetiredСезона 39, Трка 17, A-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilya MedvedevRetiredСезона 38, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila-Gyula VaradyPro - 19Сезона 37, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niklas SörénRetiredСезона 36, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evaldas RuseckasRetiredСезона 35, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fábio SchrierPro - 10Сезона 34, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre PavanelliRetiredСезона 33, Трка 17, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vsevolod Demydov2Pro - 22Сезона 32, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Varun DuaRetiredСезона 31, Трка 17, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro Sereno7EliteСезона 30, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris SmithRetiredСезона 29, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz PetrykRetiredСезона 28, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel FranciscoRookie - 63Сезона 27, Трка 17, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 hans-patrick MüürRetiredСезона 26, Трка 17, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Garry WinshipRetiredСезона 25, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Abi JaudiMaster - 4Сезона 24, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 André OliveiraRetiredСезона 23, Трка 17, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamilo CostaRetiredСезона 22, Трка 17, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose LopezRetiredСезона 21, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joan CentellasMaster - 2Сезона 20, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Menno SchipperRetiredСезона 19, Трка 17, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan ZaluskiRetiredСезона 18, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrius SvirduliauskasRetiredСезона 17, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Furkan TürkRookie - 3Сезона 16, Трка 17, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul LynchRetiredСезона 15, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir PetrovPro - 22Сезона 14, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kiwon HanRetiredСезона 13, Трка 17, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daneks BritālsRetiredСезона 11, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jari Aareskoski3RetiredСезона 10, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir Islentiev2Amateur - 49Сезона 9, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valerio FranzèRetiredСезона 8, Трка 17, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Heidi Aareskoski2RetiredСезона 7, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tuomo KorjaRetiredСезона 6, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Conor SwainRetiredСезона 5, Трка 17, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petar Totev3RetiredСезона 4, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim Kotov2Master - 3Сезона 3, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin CzaplickiRetiredСезона 2, Трка 17, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erik ŠindikovRetiredСезона 1, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary