Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Valencia (Победа на една трка во Valencia)
(Раритетна придобивка: 1 од 60.79 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 70 71 72 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Jeroen MichielRookie - 67Сезона 89, Трка 6, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ken O NealRookie - 73Сезона 89, Трка 6, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandru CristescuRookie - 3Сезона 89, Трка 6, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pires CardosoRookie - 119Сезона 89, Трка 6, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arunas SakalisRookie - 71Сезона 89, Трка 6, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Theodosis VogiatzisAmateur - 73Сезона 89, Трка 6, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johan NilssonRookie - 28Сезона 89, Трка 6, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Caíke KaulingAmateur - 9Сезона 89, Трка 6, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristiano FreitasAmateur - 62Сезона 89, Трка 6, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciej RabińskiAmateur - 26Сезона 89, Трка 6, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 António RebeloRookie - 90Сезона 89, Трка 6, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony GonzalezRookie - 20Сезона 89, Трка 6, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven TindleRookie - 126Сезона 89, Трка 6, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel ValentiniRookie - 52Сезона 89, Трка 6, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos Vinicius SilvaAmateur - 74Сезона 89, Трка 6, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin StasiakAmateur - 3Сезона 89, Трка 6, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomi NopriRookie - 127Сезона 89, Трка 6, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre MagueijoRookie - 37Сезона 89, Трка 6, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas NolanRookie - 114Сезона 89, Трка 6, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan StankovicRookie - 136Сезона 89, Трка 6, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aidan KeranenRookie - 122Сезона 89, Трка 6, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dawid JanczakRookie - 79Сезона 89, Трка 6, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bob QueRookie - 40Сезона 89, Трка 6, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abhishek KankonkarAmateur - 56Сезона 89, Трка 6, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vít KuncPro - 3Сезона 89, Трка 6, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick LibarosAmateur - 61Сезона 89, Трка 6, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Király ÁdámRookie - 69Сезона 89, Трка 6, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kryspin SłomińskiRookie - 30Сезона 89, Трка 6, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Deniss DanilovsRookie - 137Сезона 89, Трка 6, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Germán PlumedRookie - 72Сезона 89, Трка 6, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikola BrojakAmateur - 18Сезона 89, Трка 6, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonathan Filippe WahldrichRookie - 19Сезона 89, Трка 6, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo VelascoPro - 15Сезона 89, Трка 6, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Plamen IlievPro - 4Сезона 89, Трка 6, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jansen SantosRookie - 150Сезона 89, Трка 6, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael JonesRookie - 149Сезона 89, Трка 6, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nando NetoAmateur - 49Сезона 89, Трка 6, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stiven PerazaRookie - 23Сезона 89, Трка 6, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas HolmesRookie - 16Сезона 89, Трка 6, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kai Wen ChewMaster - 3Сезона 89, Трка 6, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MolinaRookie - 76Сезона 89, Трка 6, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dan AnthonyAmateur - 8Сезона 89, Трка 6, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian KerperRookie - 8Сезона 89, Трка 6, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen RawsonAmateur - 75Сезона 89, Трка 6, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba CsarankóRookie - 82Сезона 89, Трка 6, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Jose BustosAmateur - 67Сезона 89, Трка 6, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jack LevesqueRookie - 75Сезона 89, Трка 6, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harsh ShethMaster - 2Сезона 89, Трка 6, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joseph JonesAmateur - 31Сезона 89, Трка 6, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo GuerraAmateur - 36Сезона 89, Трка 6, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo CajueiroRookie - 118Сезона 89, Трка 6, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier RechePro - 6Сезона 89, Трка 6, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eric DegeorgesAmateur - 48Сезона 89, Трка 6, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jamma SoutheeRookie - 27Сезона 89, Трка 6, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geoffrey StanislawskiPro - 21Сезона 89, Трка 6, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin FreethAmateur - 19Сезона 89, Трка 6, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre FariaAmateur - 76Сезона 89, Трка 6, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Margo KõrnasRookie - 84Сезона 89, Трка 6, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos GarcíaAmateur - 16Сезона 89, Трка 6, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joel RutterRookie - 132Сезона 89, Трка 6, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edward CoulmanAmateur - 54Сезона 89, Трка 6, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gunoslav ŠtajnerovićRookie - 34Сезона 89, Трка 6, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vishnu MohanPro - 10Сезона 89, Трка 6, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valery DovgopoliiRookie - 123Сезона 89, Трка 6, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabiano SponchioniRookie - 32Сезона 89, Трка 6, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo PintoRookie - 104Сезона 89, Трка 6, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy GoodallAmateur - 72Сезона 89, Трка 6, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eddie GoodallAmateur - 24Сезона 89, Трка 6, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jez BanksAmateur - 47Сезона 89, Трка 6, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MarsfeldRookie - 115Сезона 89, Трка 6, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John WardRookie - 106Сезона 89, Трка 6, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba KálmánRookie - 143Сезона 89, Трка 6, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zeljko FilipovicPro - 23Сезона 89, Трка 6, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco AvermaeteRookie - 66Сезона 89, Трка 6, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksander SilvaRookie - 103Сезона 89, Трка 6, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor GarciaRookie - 31Сезона 89, Трка 6, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás SzányiRookie - 85Сезона 89, Трка 6, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cornel BrotacelRookie - 124Сезона 89, Трка 6, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin FreiAmateur - 55Сезона 89, Трка 6, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yann AlbertRookie - 117Сезона 89, Трка 6, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy GuyRookie - 18Сезона 89, Трка 6, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas KuuselaRookie - 17Сезона 89, Трка 6, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yosif PetkovRookie - 2Сезона 89, Трка 6, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hélder VieiraRookie - 62Сезона 89, Трка 6, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto PettaRookie - 29Сезона 89, Трка 6, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago AlmeidaAmateur - 42Сезона 89, Трка 6, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Odisseas ManiatisRookie - 139Сезона 89, Трка 6, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jamie GainsfordAmateur - 33Сезона 89, Трка 6, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carmine EspositoAmateur - 69Сезона 89, Трка 6, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro KohnAmateur - 2Сезона 89, Трка 6, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo BertoAmateur - 53Сезона 89, Трка 6, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel Tufft-LeachRookie - 80Сезона 89, Трка 6, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark StewartRookie - 131Сезона 89, Трка 6, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viktor SavinovRookie - 39Сезона 89, Трка 6, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rebecca GlaamPro - 2Сезона 89, Трка 6, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei HarnicuPro - 18Сезона 89, Трка 6, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nestor VicentePro - 9Сезона 89, Трка 6, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert PezziRookie - 45Сезона 89, Трка 6, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eric HallRookie - 134Сезона 89, Трка 6, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mael GrosjeanPro - 19Сезона 89, Трка 6, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 70 71 72 » Брзо оди на страница: