Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Pro wannabe (Старт на една трка во Про група од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 115.47 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 36 37 38 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Ezequiel Daniel MonteroPro - 3Сезона 88, Трка 3, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Naad LamsuiPro - 22Сезона 88, Трка 3, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonas KaraliusPro - 7Сезона 88, Трка 2, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joshua AbbottPro - 24Сезона 88, Трка 2, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom HewerPro - 18Сезона 88, Трка 2, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio ConvitoPro - 21Сезона 88, Трка 1, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro FuenzalidaPro - 19Сезона 88, Трка 1, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy SillarsPro - 23Сезона 87, Трка 17, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Justinas BublysMaster - 5Сезона 87, Трка 16, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł KowolikMaster - 2Сезона 87, Трка 15, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David LopesPro - 20Сезона 87, Трка 15, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier RechePro - 6Сезона 87, Трка 13, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco FinazziPro - 10Сезона 87, Трка 12, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sonia PavesiAmateur - 33Сезона 87, Трка 12, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krystian SiekierskiMaster - 5Сезона 87, Трка 11, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail SergeevMaster - 4Сезона 87, Трка 10, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno ScarlataPro - 21Сезона 87, Трка 9, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thijs RiekenMaster - 4Сезона 87, Трка 9, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert BlomPro - 8Сезона 87, Трка 8, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico De MarcoPro - 21Сезона 87, Трка 8, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas SantiagoMaster - 4Сезона 87, Трка 6, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcio RamosMaster - 5Сезона 87, Трка 6, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julien PontetPro - 23Сезона 87, Трка 6, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Sebastian TorresMaster - 5Сезона 87, Трка 5, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maik HirschbergPro - 14Сезона 87, Трка 5, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zeljko FilipovicPro - 23Сезона 87, Трка 5, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrik ŠťastnýPro - 9Сезона 87, Трка 5, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raphael De MartinPro - 21Сезона 87, Трка 5, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreea DavidPro - 2Сезона 87, Трка 5, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone PediconePro - 20Сезона 87, Трка 4, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor BrezhnevMaster - 4Сезона 87, Трка 3, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barbara LeePro - 1Сезона 87, Трка 2, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niels Van HeijsterPro - 20Сезона 87, Трка 1, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erick DiazMaster - 5Сезона 87, Трка 1, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey SemenovPro - 1Сезона 87, Трка 1, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio Adolpho PereiraMaster - 1Сезона 87, Трка 1, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartek PiotrPro - 4Сезона 86, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Douglas PachecoMaster - 4Сезона 86, Трка 14, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesca SabbadiniPro - 9Сезона 86, Трка 12, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey OvinkoPro - 22Сезона 86, Трка 12, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago AlmeidaPro - 1Сезона 86, Трка 11, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anubis MonteroPro - 24Сезона 86, Трка 11, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick GonzalesPro - 18Сезона 86, Трка 11, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel GonzalesPro - 10Сезона 86, Трка 11, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitrij SoldatenkovPro - 20Сезона 86, Трка 9, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan VetrakAmateur - 2Сезона 86, Трка 8, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo DinolfoPro - 17Сезона 86, Трка 7, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexei Lavrent'evPro - 1Сезона 86, Трка 7, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marta RibeiroAmateur - 63Сезона 86, Трка 7, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erhan ErdikmenPro - 9Сезона 86, Трка 6, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio SimónRetiredСезона 86, Трка 4, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karolis GibavičiusAmateur - 74Сезона 86, Трка 4, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fers HungaroPro - 2Сезона 86, Трка 4, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Povilas ZukasPro - 11Сезона 86, Трка 4, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allan StockingerPro - 22Сезона 86, Трка 2, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Máximo DolzPro - 16Сезона 86, Трка 2, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Higo CamporezAmateur - 75Сезона 86, Трка 2, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico MurruPro - 14Сезона 86, Трка 2, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz MatusiakRetiredСезона 86, Трка 1, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 André de CarvalhoMaster - 3Сезона 86, Трка 1, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian HeuchertAmateur - 18Сезона 86, Трка 1, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artem CherRetiredСезона 86, Трка 1, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dani SkubsPro - 7Сезона 85, Трка 14, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John DefPro - 7Сезона 85, Трка 13, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jhon Alexander Osorno AlvarezRetiredСезона 85, Трка 12, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bill ShoreRetiredСезона 85, Трка 11, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mussulin JuniorAmateur - 43Сезона 85, Трка 11, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry ArgunovPro - 14Сезона 85, Трка 10, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo SilvaMaster - 2Сезона 85, Трка 10, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kuba DebiecRetiredСезона 85, Трка 9, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas HolmesRookie - 16Сезона 85, Трка 9, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard Robin PauksonAmateur - 16Сезона 85, Трка 9, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barna TóthPro - 19Сезона 85, Трка 9, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert MicheleAmateur - 32Сезона 85, Трка 9, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike ChatzikonstantinouPro - 24Сезона 85, Трка 9, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan HormigonPro - 5Сезона 85, Трка 9, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni RasuloMaster - 3Сезона 85, Трка 8, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco BergoglioAmateur - 2Сезона 85, Трка 7, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaan DagasanPro - 20Сезона 85, Трка 6, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio Humberto MachadoAmateur - 58Сезона 85, Трка 6, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea OclabAmateur - 31Сезона 85, Трка 6, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucio FerreiraPro - 10Сезона 85, Трка 6, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas ValentinoPro - 9Сезона 85, Трка 5, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius Valentin BrutaruMaster - 3Сезона 85, Трка 4, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandros MakosAmateur - 46Сезона 85, Трка 4, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier BaptistaEliteСезона 85, Трка 4, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre CostaMaster - 2Сезона 85, Трка 3, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stratos FilalithisAmateur - 28Сезона 85, Трка 3, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amílcar GomesRookie - 69Сезона 85, Трка 3, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philippe PeyrocheRookie - 22Сезона 85, Трка 2, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David Dasilva DominguezAmateur - 72Сезона 85, Трка 2, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cezary SkoniecznyMaster - 4Сезона 85, Трка 1, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Predrag MarmutAmateur - 61Сезона 85, Трка 1, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dex ViciRetiredСезона 85, Трка 1, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João OliveiraAmateur - 68Сезона 85, Трка 1, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthieu PortalAmateur - 66Сезона 84, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilia LilovMaster - 1Сезона 84, Трка 16, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hélio RomeuMaster - 5Сезона 84, Трка 15, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert LeePro - 16Сезона 84, Трка 15, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denny HoltAmateur - 20Сезона 84, Трка 15, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 36 37 38 » Брзо оди на страница: