Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Valencia (Направи најбрзи круг во групата во Valencia круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 60.92 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 70 71 72 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 William GomezRookie - 20Сезона 89, Трка 6, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio PereiraRookie - 73Сезона 89, Трка 6, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo VinalsRookie - 76Сезона 89, Трка 6, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo GeraldesRookie - 109Сезона 89, Трка 6, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maximilian SchienerRookie - 46Сезона 89, Трка 6, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof SosinskiRookie - 137Сезона 89, Трка 6, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilmantas IždūnasRookie - 25Сезона 89, Трка 6, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro RodriguesRookie - 62Сезона 89, Трка 6, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark QuinnRookie - 119Сезона 89, Трка 6, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimiliano MorandoAmateur - 58Сезона 89, Трка 6, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James DeardenRookie - 30Сезона 89, Трка 6, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciej RabińskiAmateur - 26Сезона 89, Трка 6, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edu FerreiraRookie - 144Сезона 89, Трка 6, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anderson LimaAmateur - 34Сезона 89, Трка 6, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateo PahatiRookie - 70Сезона 89, Трка 6, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gasper ZavrlRookie - 47Сезона 89, Трка 6, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arunas SakalisRookie - 71Сезона 89, Трка 6, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 António RebeloRookie - 90Сезона 89, Трка 6, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sten Dorian PiirimägiAmateur - 65Сезона 89, Трка 6, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno ScarlataPro - 21Сезона 89, Трка 6, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergejs ScerbakovsRookie - 148Сезона 89, Трка 6, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo MarinoRookie - 128Сезона 89, Трка 6, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max RamazzottiRookie - 85Сезона 89, Трка 6, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek PopławskiRookie - 74Сезона 89, Трка 6, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manni AndreaAmateur - 54Сезона 89, Трка 6, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Caio PereiraRookie - 104Сезона 89, Трка 6, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Corey WaitsRookie - 108Сезона 89, Трка 6, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris BrodieRookie - 23Сезона 89, Трка 6, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardinho Do CarmoRookie - 118Сезона 89, Трка 6, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Serhii ShelestRookie - 45Сезона 89, Трка 6, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Helder SantosRookie - 64Сезона 89, Трка 6, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László OlláriRookie - 58Сезона 89, Трка 6, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yann AlbertRookie - 117Сезона 89, Трка 6, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George AraujoRookie - 99Сезона 89, Трка 6, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enzo DuréRookie - 96Сезона 89, Трка 6, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael JonesRookie - 149Сезона 89, Трка 6, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mara ThomazineRookie - 7Сезона 89, Трка 6, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksander SilvaRookie - 103Сезона 89, Трка 6, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo AbreuRookie - 14Сезона 89, Трка 6, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wes RichardRookie - 102Сезона 89, Трка 6, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał WilczyńskiRookie - 93Сезона 89, Трка 6, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viktor SavinovRookie - 39Сезона 89, Трка 6, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cornel BrotacelRookie - 124Сезона 89, Трка 6, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João OliveiraRookie - 57Сезона 89, Трка 6, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico García VillagómezRookie - 114Сезона 89, Трка 6, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry BrossRookie - 33Сезона 89, Трка 6, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carol VladRookie - 106Сезона 89, Трка 6, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kai Wen ChewMaster - 3Сезона 89, Трка 6, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anthony GonzalezRookie - 91Сезона 89, Трка 6, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian PearsonAmateur - 10Сезона 89, Трка 6, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emi FuertesRookie - 24Сезона 89, Трка 6, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robin FrankenRookie - 13Сезона 89, Трка 6, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mathias BaldoAmateur - 79Сезона 89, Трка 6, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Václav TurekRookie - 115Сезона 89, Трка 6, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre FariaAmateur - 76Сезона 89, Трка 6, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Caíke KaulingAmateur - 9Сезона 89, Трка 6, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Loukos DozkaRookie - 78Сезона 89, Трка 6, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandru AdrianRookie - 69Сезона 89, Трка 6, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Plamen IlievPro - 4Сезона 89, Трка 6, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan KladetzkeAmateur - 41Сезона 89, Трка 6, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viks EronRookie - 77Сезона 89, Трка 6, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukáš RychlíkPro - 14Сезона 89, Трка 6, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno FacundoRookie - 134Сезона 89, Трка 6, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca AndrioloAmateur - 42Сезона 89, Трка 6, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthew ToothRookie - 61Сезона 89, Трка 6, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick LibarosAmateur - 61Сезона 89, Трка 6, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stouf MassAmateur - 56Сезона 89, Трка 6, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard GladasRookie - 110Сезона 89, Трка 6, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin FreethAmateur - 19Сезона 89, Трка 6, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frank WieneckeRookie - 82Сезона 89, Трка 6, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ronny BussonRookie - 126Сезона 89, Трка 6, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martynas SimutisAmateur - 52Сезона 89, Трка 6, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel ValentiniRookie - 52Сезона 89, Трка 6, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel RodaAmateur - 80Сезона 89, Трка 6, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vishnu MohanPro - 10Сезона 89, Трка 6, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sa ThemAmateur - 49Сезона 89, Трка 6, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge MoraisRookie - 56Сезона 89, Трка 6, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo OliveiraRookie - 65Сезона 89, Трка 6, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre MagueijoRookie - 37Сезона 89, Трка 6, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István GubisRookie - 113Сезона 89, Трка 6, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bernardo TronconeAmateur - 71Сезона 89, Трка 6, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Théophile SirjacquesRookie - 41Сезона 89, Трка 6, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo CostaRookie - 127Сезона 89, Трка 6, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Odisseas ManiatisRookie - 139Сезона 89, Трка 6, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Finn Shaw-McIverAmateur - 7Сезона 89, Трка 6, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benson BellRookie - 36Сезона 89, Трка 6, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio MartinezAmateur - 63Сезона 89, Трка 6, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frédéric PierretPro - 6Сезона 89, Трка 6, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vít KuncPro - 3Сезона 89, Трка 6, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Haris HarunRookie - 59Сезона 89, Трка 6, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego Martinez DiazAmateur - 32Сезона 89, Трка 6, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adamo SilvaRookie - 43Сезона 89, Трка 6, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abhishek BhardwajRookie - 122Сезона 89, Трка 6, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Warwick TaylorAmateur - 57Сезона 89, Трка 6, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio JuniorRookie - 116Сезона 89, Трка 6, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre VerdilleRookie - 5Сезона 89, Трка 6, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeroen MichielRookie - 67Сезона 89, Трка 6, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor TrajceskiRookie - 22Сезона 89, Трка 6, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dejan MilurovicRookie - 63Сезона 89, Трка 6, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred FavierRookie - 1Сезона 89, Трка 6, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 70 71 72 » Брзо оди на страница: