Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Drama queen (Победа на трката со претекнување во последниот круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 29.74 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 145 146 147 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Liam DelayAmateur - 6Сезона 88, Трка 16, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolay NaymovRookie - 77Сезона 88, Трка 16, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio RussoRookie - 4Сезона 88, Трка 15, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego MaquieiraRookie - 141Сезона 88, Трка 15, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas AnderssonRookie - 97Сезона 88, Трка 15, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian SiadekRookie - 94Сезона 88, Трка 15, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mārtiņš MurīssAmateur - 45Сезона 88, Трка 15, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Veno DemoRookie - 18Сезона 88, Трка 14, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boris KingRookie - 48Сезона 88, Трка 14, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sonia PavesiAmateur - 33Сезона 88, Трка 14, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Horry PingRookie - 89Сезона 88, Трка 14, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Imre SiketAmateur - 69Сезона 88, Трка 14, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos DarchukAmateur - 45Сезона 88, Трка 14, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko KoivistoRookie - 103Сезона 88, Трка 13, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis SantosAmateur - 32Сезона 88, Трка 13, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julius LeščiauskasAmateur - 32Сезона 88, Трка 12, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matti NousiainenRookie - 53Сезона 88, Трка 12, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MalvidoRookie - 60Сезона 88, Трка 11, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio CirannaRookie - 143Сезона 88, Трка 11, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robin BeversRookie - 105Сезона 88, Трка 10, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco RafuzziRookie - 139Сезона 88, Трка 10, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giordano CozziAmateur - 39Сезона 88, Трка 10, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni BraccoRookie - 67Сезона 88, Трка 10, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damon ClarkeRookie - 120Сезона 88, Трка 9, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo BernardiPro - 16Сезона 88, Трка 9, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ioannis Dimitroglou4Master - 3Сезона 88, Трка 9, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jurgen CloudRookie - 144Сезона 88, Трка 8, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filipe MaiaRookie - 111Сезона 88, Трка 8, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin KasprzykRookie - 34Сезона 88, Трка 8, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason BranchRookie - 8Сезона 88, Трка 8, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin CalzonRookie - 109Сезона 88, Трка 8, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier ProulxPro - 22Сезона 88, Трка 8, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre PollonRookie - 67Сезона 88, Трка 8, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Girts GriestinsRookie - 87Сезона 88, Трка 8, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jon ParedesRookie - 140Сезона 88, Трка 6, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daoiz Bonilla CañizaresRookie - 23Сезона 88, Трка 6, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vander CardosoAmateur - 73Сезона 88, Трка 6, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane KurzRookie - 12Сезона 88, Трка 6, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey ZhulikovRookie - 90Сезона 88, Трка 6, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maikel ZwartRookie - 44Сезона 88, Трка 6, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josep DomenechRookie - 129Сезона 88, Трка 6, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panayiotis BanosRookie - 50Сезона 88, Трка 6, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László SzabóRookie - 15Сезона 88, Трка 6, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dani BarrenoRookie - 71Сезона 88, Трка 5, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel CaeffarroAmateur - 49Сезона 88, Трка 5, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo GeraldesRookie - 109Сезона 88, Трка 4, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo AntunesAmateur - 28Сезона 88, Трка 4, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alain BlardRookie - 143Сезона 88, Трка 3, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian RosasRookie - 138Сезона 88, Трка 2, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brice MeyerPro - 16Сезона 88, Трка 2, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno GuilhermeRookie - 32Сезона 88, Трка 2, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin BarconRookie - 146Сезона 88, Трка 1, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Armando Jozsef MascoloRookie - 1Сезона 88, Трка 1, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mickael WasselinAmateur - 40Сезона 87, Трка 17, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raizel EtramaRookie - 73Сезона 87, Трка 17, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jim BagelAmateur - 12Сезона 87, Трка 17, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lene MayerAmateur - 21Сезона 87, Трка 17, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco PomesAmateur - 51Сезона 87, Трка 17, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vencislav MitevRookie - 60Сезона 87, Трка 17, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo BonettiAmateur - 56Сезона 87, Трка 17, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul SeguroAmateur - 21Сезона 87, Трка 17, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tihomir IvanchevRookie - 29Сезона 87, Трка 17, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo BonattoAmateur - 31Сезона 87, Трка 16, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark QuinnAmateur - 76Сезона 87, Трка 16, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GarcíaPro - 25Сезона 87, Трка 16, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel BenficaRookie - 24Сезона 87, Трка 16, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele LamorettiAmateur - 14Сезона 87, Трка 16, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo Machado PontesAmateur - 50Сезона 87, Трка 16, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juha PykälinenAmateur - 9Сезона 87, Трка 16, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bastiana TorresPro - 15Сезона 87, Трка 16, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam LewisAmateur - 72Сезона 87, Трка 15, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre Lucas MoraisAmateur - 64Сезона 87, Трка 15, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mattia CasadeiPro - 21Сезона 87, Трка 12, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovani BragaPro - 24Сезона 87, Трка 12, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin WeißPro - 4Сезона 87, Трка 12, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko SuhonenPro - 24Сезона 87, Трка 12, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca PennacchiaAmateur - 28Сезона 87, Трка 11, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zdenek VeselýAmateur - 2Сезона 87, Трка 11, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francois GervaisAmateur - 60Сезона 87, Трка 11, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dokic ZoranAmateur - 26Сезона 87, Трка 11, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás MatúzPro - 25Сезона 87, Трка 11, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ladislav TrakovickyAmateur - 3Сезона 87, Трка 11, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert HendricksAmateur - 45Сезона 87, Трка 10, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerry Van De BuntPro - 21Сезона 87, Трка 10, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ben De BeusRookie - 41Сезона 87, Трка 10, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nic BrightRookie - 45Сезона 87, Трка 10, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yiánnis GripárisMaster - 3Сезона 87, Трка 10, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Green JesuzzAmateur - 55Сезона 87, Трка 9, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuela Muñoz RodríguezAmateur - 37Сезона 87, Трка 9, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos CostaRookie - 16Сезона 87, Трка 9, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zakir KarimAmateur - 11Сезона 87, Трка 9, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Virmantas PabrinkisAmateur - 32Сезона 87, Трка 9, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Akos DozsaRookie - 47Сезона 87, Трка 9, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike SarraPro - 10Сезона 87, Трка 9, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Santiago MendicciniRookie - 14Сезона 87, Трка 8, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luigi BrunoldiAmateur - 17Сезона 87, Трка 8, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicholas FrancoRookie - 99Сезона 87, Трка 8, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davis BiksisAmateur - 57Сезона 87, Трка 8, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert BlomPro - 8Сезона 87, Трка 8, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando PalaciosAmateur - 13Сезона 87, Трка 7, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 145 146 147 » Брзо оди на страница: