Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Mr. Whiting (Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
(Раритетна придобивка: 1 од 24.72 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 175 176 177 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Mikkel NielsenRookie - 86Сезона 88, Трка 3, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ortega MelilloRookie - 47Сезона 88, Трка 3, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo NobreRookie - 38Сезона 88, Трка 3, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Morphisor XadiRookie - 57Сезона 88, Трка 3, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daoiz Bonilla CañizaresRookie - 23Сезона 88, Трка 3, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno FacundoRookie - 134Сезона 88, Трка 3, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filipe MaiaRookie - 111Сезона 88, Трка 3, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel DouradoRookie - 25Сезона 88, Трка 3, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bazigh NaveedRookie - 11Сезона 88, Трка 3, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benjamín ContrerasRookie - 44Сезона 88, Трка 3, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane LangloisRookie - 92Сезона 88, Трка 3, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio RussoRookie - 4Сезона 88, Трка 3, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason RobinsonRookie - 135Сезона 88, Трка 3, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oğuz ÖnelRookie - 148Сезона 88, Трка 3, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin BarconRookie - 146Сезона 88, Трка 3, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz RedaRookie - 145Сезона 88, Трка 3, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott SharpRookie - 110Сезона 88, Трка 3, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benjamin CanoRookie - 138Сезона 88, Трка 3, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe Spinelli MonfastailRookie - 71Сезона 88, Трка 3, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wolf RoiterAmateur - 35Сезона 88, Трка 3, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erikas ErikinhoRookie - 132Сезона 88, Трка 3, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lene MayerAmateur - 21Сезона 88, Трка 3, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mattia NodariRookie - 32Сезона 88, Трка 3, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jānis JansonsRookie - 80Сезона 88, Трка 3, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel AvaloniRookie - 133Сезона 88, Трка 3, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damon ClarkeRookie - 120Сезона 88, Трка 3, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele TotaroRookie - 40Сезона 88, Трка 3, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Semiha TürkyılmazAmateur - 52Сезона 88, Трка 3, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mortiis MayhemRookie - 75Сезона 88, Трка 3, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey ZhulikovRookie - 90Сезона 88, Трка 3, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rui DuarteRookie - 78Сезона 88, Трка 3, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicola BalboRookie - 117Сезона 88, Трка 3, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ismael MateosAmateur - 74Сезона 88, Трка 3, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lourenço RibeiroRookie - 48Сезона 88, Трка 3, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge BustamanteAmateur - 6Сезона 88, Трка 3, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hector FernandezRookie - 105Сезона 88, Трка 3, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni BurittiRookie - 150Сезона 88, Трка 3, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Trevor PageAmateur - 43Сезона 88, Трка 3, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Riccardo AlbanoRookie - 27Сезона 88, Трка 3, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco PomesAmateur - 51Сезона 88, Трка 3, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko KoivistoRookie - 103Сезона 88, Трка 3, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico MurruPro - 14Сезона 88, Трка 3, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe Jozsef MascoloRookie - 1Сезона 88, Трка 3, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jarek KarczmarzykRookie - 106Сезона 88, Трка 3, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristof CollasAmateur - 3Сезона 88, Трка 3, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Riccardo NoxRookie - 98Сезона 88, Трка 3, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Natalia PerezAmateur - 58Сезона 88, Трка 3, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Corey NicholsRookie - 144Сезона 88, Трка 3, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josep MeyerAmateur - 33Сезона 88, Трка 3, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Germain MaltaisRookie - 119Сезона 88, Трка 3, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mara ThomazineRookie - 7Сезона 88, Трка 3, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman KadlecRookie - 107Сезона 88, Трка 3, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David PreeceRookie - 72Сезона 88, Трка 3, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joni SainioRookie - 51Сезона 88, Трка 3, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matías BulacioRookie - 41Сезона 88, Трка 3, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego MaquieiraRookie - 141Сезона 88, Трка 3, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo BertoAmateur - 53Сезона 88, Трка 3, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laureano LazzatiRookie - 21Сезона 88, Трка 3, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario ChiesaAmateur - 40Сезона 88, Трка 3, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca SoraPro - 25Сезона 88, Трка 3, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bastien BellierAmateur - 31Сезона 88, Трка 3, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giorgos GangasAmateur - 17Сезона 88, Трка 3, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MarsfeldRookie - 115Сезона 88, Трка 3, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vicente MirandaRookie - 69Сезона 88, Трка 3, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter BraunRookie - 6Сезона 88, Трка 3, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose CuervoRookie - 33Сезона 88, Трка 3, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José SerranoAmateur - 79Сезона 88, Трка 3, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis BragaRookie - 10Сезона 88, Трка 3, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei MalagaAmateur - 27Сезона 88, Трка 3, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel PobirovskiAmateur - 38Сезона 88, Трка 3, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eric DasRookie - 14Сезона 88, Трка 3, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian HorvathRookie - 73Сезона 88, Трка 3, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Isaac LordeRookie - 89Сезона 88, Трка 3, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander LatoninRookie - 56Сезона 88, Трка 3, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał DzięciołRookie - 131Сезона 88, Трка 3, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aaron ReedRookie - 13Сезона 88, Трка 3, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio RennaRookie - 65Сезона 88, Трка 3, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno AyresRookie - 53Сезона 88, Трка 3, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof MosiejRookie - 62Сезона 88, Трка 3, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cosmin PostolacheRookie - 42Сезона 88, Трка 3, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin HörAmateur - 62Сезона 88, Трка 3, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mack CottonAmateur - 1Сезона 88, Трка 3, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo FinochiettiRookie - 137Сезона 88, Трка 3, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto AbadRookie - 50Сезона 88, Трка 3, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fermin AlderguerRetiredСезона 87, Трка 9, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mickael WasselinAmateur - 40Сезона 87, Трка 9, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcus JonesAmateur - 36Сезона 87, Трка 9, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriano GaruziAmateur - 41Сезона 87, Трка 9, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dariusz BialeckiRookie - 137Сезона 87, Трка 9, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán KamarásRookie - 69Сезона 87, Трка 9, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oliver AgotaiPro - 9Сезона 87, Трка 9, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alf DicradenzaAmateur - 47Сезона 87, Трка 9, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eyot SeniorAmateur - 45Сезона 87, Трка 9, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zahid ÖzkaraMaster - 1Сезона 87, Трка 9, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ankush GuptaPro - 9Сезона 87, Трка 9, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew MerkelPro - 25Сезона 87, Трка 9, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marijn BroodAmateur - 66Сезона 87, Трка 9, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis SantosAmateur - 32Сезона 87, Трка 9, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christo BothaAmateur - 7Сезона 87, Трка 9, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan GarciaAmateur - 27Сезона 87, Трка 9, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 175 176 177 » Брзо оди на страница: