Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за National hero (Постигна најмногу поени за нацијата при освојувањето на првенството помеѓу нардоите)
(Раритетна придобивка: 1 од 7717.34 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 André de CarvalhoEliteСезона 89, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio AlmeidaMaster - 1Сезона 88, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José NunesPro - 25Сезона 87, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo ZolinMaster - 5Сезона 82, Трка 17, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme FrancoAmateur - 79Сезона 81, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MouraMaster - 1Сезона 80, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele BontempoPro - 1Сезона 79, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter AlanRetiredСезона 78, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MargaridoAmateur - 1Сезона 77, Трка 17, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo AbdallaMaster - 2Сезона 76, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio LagunaAmateur - 46Сезона 75, Трка 17, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo BellottoEliteСезона 73, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul SouzaMaster - 3Сезона 72, Трка 17, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leo LealPro - 23Сезона 71, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo FrancoPro - 3Сезона 70, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wendell KillMaster - 3Сезона 69, Трка 17, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea Squizzato1Master - 1Сезона 68, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valerio CirriMaster - 2Сезона 67, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio SzynkierAmateur - 69Сезона 66, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre LietzRetiredСезона 65, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando BuenoAmateur - 39Сезона 63, Трка 17, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo SchwinnMaster - 1Сезона 62, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo SoaresAmateur - 69Сезона 61, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allecio NagleydsonAmateur - 34Сезона 60, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Samuel CardozoRetiredСезона 59, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio ReisRetiredСезона 58, Трка 17, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ronaldo SerafimRetiredСезона 57, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge Luiz FilhoPro - 4Сезона 56, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edson TirelliRetiredСезона 55, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcio KlausPro - 5Сезона 54, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre ReisMaster - 1Сезона 53, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MantovaniMaster - 4Сезона 52, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charles KurzMaster - 3Сезона 51, Трка 17, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo VelascoAmateur - 44Сезона 49, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonny KatayamaMaster - 2Сезона 42, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Incze SamuelRetiredСезона 41, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián VeinperlAmateur - 36Сезона 40, Трка 17, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zsolt SuputRetiredСезона 39, Трка 17, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nagyházi SándorPro - 2Сезона 38, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 András BozótiPro - 21Сезона 37, Трка 17, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tibor SzuromiPro - 5Сезона 36, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Merse KovácsháziRetiredСезона 35, Трка 17, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro Sereno7Master - 4Сезона 34, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián VolfRetiredСезона 33, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bronek ObarewiczRookie - 41Сезона 31, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacek WieszaczewskiRetiredСезона 30, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz KuczakAmateur - 39Сезона 29, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz KaminskiPro - 11Сезона 27, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maja SorenMaster - 5Сезона 26, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alek SmiataczRetiredСезона 25, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał KubskiRetiredСезона 24, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafal CelejewskiMaster - 2Сезона 23, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris HewittRetiredСезона 21, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz PetrykRetiredСезона 20, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wojciech UzikowskiAmateur - 27Сезона 19, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek MarchewkaAmateur - 19Сезона 18, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz WypychRetiredСезона 17, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael PollardRetiredСезона 16, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steve SmithRetiredСезона 15, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary