Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Endurance Rookie (Најбрз менаџер ако сезоната беше една голема тркта во Руки групата)
(Раритетна придобивка: 1 од 7391.38 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Farkhad RakhimzhanovAmateur - 21Сезона 90, Трка 17, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dawid JanczakRookie - 79Сезона 89, Трка 17, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam WójcikRetiredСезона 87, Трка 17, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Firuza MamajanovaAmateur - 5Сезона 86, Трка 17, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dalibor KrivohlavekPro - 7Сезона 85, Трка 17, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio FavaraAmateur - 57Сезона 84, Трка 17, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 François PignonRetiredСезона 83, Трка 17, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike KreiszPro - 8Сезона 82, Трка 17, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan LeinsingerMaster - 3Сезона 81, Трка 17, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juca SantosRookie - 81Сезона 80, Трка 17, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lupo CarlettiRetiredСезона 79, Трка 17, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrik LauterkrantzAmateur - 53Сезона 78, Трка 17, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romain LebretonEliteСезона 76, Трка 17, R-162Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciek ParuchPro - 20Сезона 75, Трка 17, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ondrej KočišPro - 15Сезона 73, Трка 17, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mehdi El FathyMaster - 2Сезона 72, Трка 17, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolás SotoRetiredСезона 71, Трка 17, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sylvain ElsassAmateur - 23Сезона 69, Трка 17, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emanuel Damian DelneriRetiredСезона 66, Трка 17, R-178Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason ClaydonRetiredСезона 64, Трка 17, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco MerteMaster - 5Сезона 63, Трка 17, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Veres TamásPro - 7Сезона 62, Трка 17, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 András BozótiAmateur - 27Сезона 60, Трка 17, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz OtworowskiAmateur - 43Сезона 59, Трка 17, R-165Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yann LebelangerPro - 22Сезона 58, Трка 17, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr LechnaRetiredСезона 57, Трка 17, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laurent KurzAmateur - 73Сезона 56, Трка 17, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emre TiryakiRetiredСезона 55, Трка 17, R-156Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bronek ObarewiczRetiredСезона 54, Трка 17, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hector Ernesto SchumacherRetiredСезона 53, Трка 17, R-302Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filip KvesićRetiredСезона 52, Трка 17, R-156Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolay BorzenkovRetiredСезона 50, Трка 17, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eloi Agostini JrRetiredСезона 49, Трка 17, R-300Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal SemradRetiredСезона 48, Трка 17, R-360Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo AscencioAmateur - 18Сезона 47, Трка 17, R-183Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jake ClarkAmateur - 61Сезона 46, Трка 17, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel SztefekPro - 22Сезона 45, Трка 17, R-400Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julia DubovikRetiredСезона 43, Трка 17, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo BittencourtRetiredСезона 42, Трка 17, R-404Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Putri Alexandra SartikaRetiredСезона 41, Трка 17, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Takis BekrisRetiredСезона 39, Трка 17, R-301Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry KnyazevPro - 11Сезона 36, Трка 17, R-308Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Herry Sebastian PratamaRetiredСезона 35, Трка 17, R-299Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joan CentellasPro - 3Сезона 34, Трка 17, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael McguireRetiredСезона 33, Трка 17, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos CarvalhoRetiredСезона 32, Трка 17, R-273Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William CairnsPro - 17Сезона 31, Трка 17, R-188Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo VelascoPro - 21Сезона 30, Трка 17, R-254Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristina DemeoPro - 20Сезона 29, Трка 17, R-257Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aditya WirasanjayaAmateur - 69Сезона 28, Трка 17, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris BradyRetiredСезона 27, Трка 17, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio SantosPro - 12Сезона 26, Трка 17, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilmārs LīcītisAmateur - 47Сезона 25, Трка 17, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aatu IsosomppiRetiredСезона 24, Трка 17, R-188Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Octavian DidiRetiredСезона 23, Трка 17, R-246Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Heidi Aareskoski2RetiredСезона 22, Трка 17, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gillian RazonRetiredСезона 20, Трка 17, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan RocaRetiredСезона 17, Трка 17, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose AntonioRetiredСезона 16, Трка 17, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius SlavinskasPro - 5Сезона 15, Трка 17, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary