Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Master wannabe (Старт на една трка во Мастер група од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 452.81 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 8 9 10 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Gabriele TumminelloMaster - 4Сезона 88, Трка 2, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BerrimanMaster - 5Сезона 88, Трка 1, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar TotMaster - 5Сезона 87, Трка 5, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin CookEliteСезона 87, Трка 4, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio AsencioEliteСезона 87, Трка 1, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo SilvaMaster - 2Сезона 86, Трка 11, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriano BarbosaMaster - 3Сезона 86, Трка 9, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre JardimMaster - 4Сезона 86, Трка 8, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman IschenkoMaster - 4Сезона 86, Трка 6, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel PérezMaster - 4Сезона 86, Трка 4, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco ContiEliteСезона 86, Трка 2, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre CostaMaster - 2Сезона 86, Трка 1, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro BenghiEliteСезона 85, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea IacoponiPro - 23Сезона 85, Трка 13, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincent DouchezMaster - 3Сезона 85, Трка 13, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joscha BüllesbachMaster - 3Сезона 85, Трка 12, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert LeePro - 16Сезона 85, Трка 9, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel WoodhouseMaster - 1Сезона 85, Трка 8, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phil SymondsAmateur - 1Сезона 85, Трка 8, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir ValisEliteСезона 85, Трка 6, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo AscencioAmateur - 18Сезона 85, Трка 5, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitry KorotunenkoAmateur - 28Сезона 85, Трка 3, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier PortalMaster - 1Сезона 85, Трка 3, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor NekrasovMaster - 5Сезона 85, Трка 2, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick HertachAmateur - 38Сезона 85, Трка 1, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane VerlyAmateur - 5Сезона 85, Трка 1, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca Dal SaccoPro - 13Сезона 84, Трка 16, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Svajūnas MikštaAmateur - 80Сезона 84, Трка 15, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geir PukkAmateur - 38Сезона 84, Трка 12, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge Luiz FilhoPro - 17Сезона 84, Трка 11, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cédrick FlamentPro - 2Сезона 84, Трка 10, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony CullenEliteСезона 84, Трка 7, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio FanelliEliteСезона 84, Трка 4, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio CorioEliteСезона 84, Трка 3, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vadim ShapovalovMaster - 4Сезона 84, Трка 3, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason DaughtyRetiredСезона 84, Трка 2, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen CudmoreMaster - 1Сезона 83, Трка 11, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás TóthPro - 18Сезона 83, Трка 8, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thierry Le DenmatAmateur - 8Сезона 83, Трка 7, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo FrancoPro - 3Сезона 83, Трка 4, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris AdnamsMaster - 1Сезона 83, Трка 4, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew MerkelPro - 25Сезона 83, Трка 2, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauro SchumacherAmateur - 52Сезона 83, Трка 2, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alon MalulPro - 12Сезона 83, Трка 2, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jay De SnooAmateur - 19Сезона 82, Трка 15, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matej MatrtajRetiredСезона 82, Трка 12, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartek NowakAmateur - 29Сезона 82, Трка 11, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni KazanjyanAmateur - 72Сезона 82, Трка 10, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Onur GuardianRookie - 34Сезона 82, Трка 9, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Graham MercerAmateur - 68Сезона 82, Трка 9, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz MalczukPro - 2Сезона 82, Трка 7, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martti KaasikPro - 17Сезона 82, Трка 5, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timo MeyerRetiredСезона 82, Трка 4, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Diego MilánMaster - 4Сезона 82, Трка 4, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michel VandecatelleEliteСезона 82, Трка 2, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca SoraPro - 25Сезона 82, Трка 2, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirco BaldiniPro - 11Сезона 82, Трка 2, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kai Wen ChewMaster - 3Сезона 82, Трка 1, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charles KurzPro - 15Сезона 81, Трка 5, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benedetto CampobelloMaster - 2Сезона 81, Трка 4, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rémy PointetAmateur - 59Сезона 81, Трка 3, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolás MondinoPro - 16Сезона 80, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex TolmarMaster - 5Сезона 80, Трка 7, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mery LissarragueRetiredСезона 80, Трка 6, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad Marshall1EliteСезона 80, Трка 6, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mehdi El FathyMaster - 2Сезона 80, Трка 6, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele BontempoPro - 23Сезона 80, Трка 5, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco RaggioRetiredСезона 80, Трка 5, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CaseiroEliteСезона 80, Трка 5, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MouraMaster - 1Сезона 80, Трка 3, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter WillmorePro - 6Сезона 80, Трка 2, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Imre AntosMaster - 3Сезона 80, Трка 1, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele BalboniAmateur - 8Сезона 79, Трка 15, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jos HaarsmaMaster - 2Сезона 79, Трка 11, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Xavier PortaAmateur - 73Сезона 79, Трка 11, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz WłodarczykEliteСезона 79, Трка 8, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel DouglasRetiredСезона 79, Трка 4, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo ReisRookie - 34Сезона 79, Трка 3, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rei FrostMaster - 5Сезона 78, Трка 16, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano SilettoRetiredСезона 78, Трка 14, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro CasagrandeMaster - 5Сезона 78, Трка 9, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotrek SiekierkaPro - 24Сезона 78, Трка 7, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filipe OliveiraPro - 12Сезона 78, Трка 6, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikael BrostromMaster - 1Сезона 78, Трка 5, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Etienne KestelynAmateur - 28Сезона 78, Трка 4, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benedetto Di VicoRetiredСезона 78, Трка 2, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfredo JoséRetiredСезона 78, Трка 2, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide Del CoreRetiredСезона 78, Трка 1, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ania PiekarskaEliteСезона 77, Трка 16, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge PellPro - 3Сезона 77, Трка 10, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radim ZeleznikAmateur - 9Сезона 77, Трка 10, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandr GerassimtsikPro - 6Сезона 77, Трка 10, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frank MaasdijkPro - 7Сезона 77, Трка 9, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał PoznańskiPro - 11Сезона 77, Трка 8, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Helmut HeiterPro - 13Сезона 77, Трка 7, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BennettMaster - 1Сезона 77, Трка 6, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex FuzattoPro - 1Сезона 77, Трка 5, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ignacio BelattiPro - 4Сезона 77, Трка 4, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo FiorottoAmateur - 75Сезона 77, Трка 4, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wouter KirsteinRetiredСезона 77, Трка 3, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 8 9 10 » Брзо оди на страница: