Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite team (Тим со најголем број на поени на една трка)
(Раритетна придобивка: 1 од 652.06 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 5 6 7 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Gino ZernaniPro - 15Сезона 88, Трка 8, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thijs RiekenMaster - 4Сезона 88, Трка 8, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel SmithAmateur - 65Сезона 87, Трка 3, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Xavier PortaAmateur - 73Сезона 87, Трка 3, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geir PukkAmateur - 38Сезона 87, Трка 3, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Herve ImbertMaster - 1Сезона 87, Трка 1, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincent DouchezMaster - 3Сезона 87, Трка 1, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio SimónRetiredСезона 86, Трка 4, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amato BatoniPro - 17Сезона 86, Трка 4, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Asdrúbal CorralMaster - 4Сезона 86, Трка 4, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fers HungaroPro - 2Сезона 86, Трка 4, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel PérezMaster - 4Сезона 86, Трка 4, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gorka BolloMaster - 5Сезона 86, Трка 4, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele BrambillaPro - 8Сезона 84, Трка 4, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto BorgatoPro - 6Сезона 84, Трка 4, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele BontempoPro - 23Сезона 84, Трка 4, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio CorioEliteСезона 84, Трка 4, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone PasqualoniMaster - 2Сезона 84, Трка 4, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca SoraPro - 25Сезона 84, Трка 4, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro BenghiEliteСезона 84, Трка 4, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco LongoMaster - 1Сезона 84, Трка 4, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco FinazziPro - 10Сезона 84, Трка 4, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo BongiRetiredСезона 84, Трка 4, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aigars VitolinsEliteСезона 83, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joel ViitikkoMaster - 3Сезона 83, Трка 1, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter PeyperPro - 13Сезона 83, Трка 1, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan SilvaMaster - 5Сезона 83, Трка 1, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christoph SchöningAmateur - 34Сезона 83, Трка 1, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Montes DimemolaPro - 22Сезона 83, Трка 1, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose FilipeRookie - 54Сезона 82, Трка 3, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis FerreiraPro - 24Сезона 82, Трка 3, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge BentoPro - 15Сезона 82, Трка 3, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricky SilvaAmateur - 47Сезона 82, Трка 3, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre ResendeRetiredСезона 82, Трка 3, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro CasagrandeMaster - 5Сезона 82, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MouraMaster - 1Сезона 82, Трка 2, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yug Desai3Rookie - 56Сезона 82, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul WilliamsAmateur - 36Сезона 82, Трка 2, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo SchwinnMaster - 2Сезона 82, Трка 2, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert HuylebroeckEliteСезона 82, Трка 1, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen BrooksPro - 23Сезона 81, Трка 1, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris ShawPro - 3Сезона 81, Трка 1, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme FrancoAmateur - 79Сезона 81, Трка 1, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Xavier PrettPro - 2Сезона 81, Трка 1, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikael BrostromMaster - 1Сезона 80, Трка 5, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo ReisRookie - 86Сезона 78, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel MateusAmateur - 73Сезона 78, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João AntónioRetiredСезона 78, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo Fernandez1Master - 3Сезона 77, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kuba SzajbelEliteСезона 77, Трка 15, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marvin MackenbergAmateur - 63Сезона 77, Трка 15, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan Velske3RetiredСезона 77, Трка 15, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei DarocziRookie - 45Сезона 77, Трка 15, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas RamannPro - 5Сезона 77, Трка 15, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal MatloňAmateur - 44Сезона 77, Трка 15, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rich WeavingRetiredСезона 77, Трка 15, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GattulliEliteСезона 77, Трка 15, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rowie HalconMaster - 4Сезона 77, Трка 6, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo AbdallaMaster - 2Сезона 77, Трка 6, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jamie GainsfordAmateur - 33Сезона 77, Трка 6, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad Marshall1EliteСезона 77, Трка 6, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony CullenEliteСезона 77, Трка 6, A-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George Slater1EliteСезона 77, Трка 6, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Branislav MihicEliteСезона 77, Трка 6, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kasper JægerRetiredСезона 77, Трка 6, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joseph BadaAmateur - 71Сезона 77, Трка 6, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filipe OliveiraPro - 12Сезона 77, Трка 1, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex FuzattoPro - 1Сезона 77, Трка 1, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos JimenezMaster - 1Сезона 74, Трка 15, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco ArcePro - 22Сезона 74, Трка 15, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel Garcia RubioRetiredСезона 74, Трка 15, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesus BreaPro - 12Сезона 74, Трка 15, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco MerteMaster - 1Сезона 74, Трка 15, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harsh ShethMaster - 2Сезона 73, Трка 11, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brice MeyerPro - 16Сезона 72, Трка 2, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James HitchenPro - 4Сезона 71, Трка 7, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Janne VäänänenRookie - 30Сезона 71, Трка 2, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Klas BritseRetiredСезона 71, Трка 2, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alix MartinRetiredСезона 71, Трка 2, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark McTaggartRetiredСезона 71, Трка 2, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James KnutsonRetiredСезона 71, Трка 2, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sean HillierAmateur - 72Сезона 71, Трка 2, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tinie LourensAmateur - 63Сезона 71, Трка 2, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin FreiAmateur - 55Сезона 71, Трка 2, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter BothMaster - 1Сезона 71, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Riaan Van Der MerweMaster - 3Сезона 71, Трка 2, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr NoworytaAmateur - 75Сезона 69, Трка 8, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zdravko SubakovAmateur - 77Сезона 69, Трка 1, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Djordje ArulicAmateur - 19Сезона 69, Трка 1, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark PhilipsAmateur - 70Сезона 68, Трка 17, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petri NissiläAmateur - 38Сезона 68, Трка 16, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Makis KatsoulasAmateur - 72Сезона 68, Трка 16, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivaylo TanevPro - 21Сезона 68, Трка 16, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artur TerezanEliteСезона 68, Трка 16, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim StroganoffRetiredСезона 68, Трка 16, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose Luis Macho PitaMaster - 4Сезона 68, Трка 16, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Orlin PopovPro - 6Сезона 68, Трка 16, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rei FrostMaster - 5Сезона 68, Трка 16, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio LagunaAmateur - 63Сезона 68, Трка 16, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrik OlofssonAmateur - 46Сезона 68, Трка 16, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 5 6 7 » Брзо оди на страница: