Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Knockout Rookie (Освои Куп во Руки група)
(Раритетна придобивка: 1 од 34.1 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 144 145 146 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Julia HerranzAmateur - 80Сезона 95, Трка 17, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vadym PetrovskyiAmateur - 67Сезона 95, Трка 17, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kae Ja-KyungAmateur - 2Сезона 95, Трка 17, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando MarchesanAmateur - 24Сезона 95, Трка 17, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin NikolovAmateur - 4Сезона 95, Трка 17, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimundo BrandãoAmateur - 68Сезона 95, Трка 17, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco RosaRookie - 81Сезона 95, Трка 17, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jarmo EloAmateur - 36Сезона 95, Трка 17, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao OcreisAmateur - 31Сезона 95, Трка 17, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ayrton RosasAmateur - 50Сезона 95, Трка 17, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lasker ReslakAmateur - 71Сезона 95, Трка 17, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aetae A.Amateur - 35Сезона 95, Трка 17, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alle MassaAmateur - 62Сезона 95, Трка 17, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edömér BányaiRookie - 70Сезона 95, Трка 17, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego Ramon OjedaAmateur - 73Сезона 95, Трка 17, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaime Andres Forero FlorezAmateur - 55Сезона 95, Трка 17, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lars LonglöggAmateur - 21Сезона 95, Трка 17, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charles HillAmateur - 8Сезона 95, Трка 17, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert RipplAmateur - 57Сезона 95, Трка 17, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rob ReedAmateur - 39Сезона 95, Трка 17, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emiliano PerezAmateur - 73Сезона 95, Трка 17, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul TempleAmateur - 78Сезона 95, Трка 17, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro ReisRookie - 53Сезона 95, Трка 17, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio SolazziAmateur - 64Сезона 95, Трка 17, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Taco AlbersAmateur - 27Сезона 95, Трка 17, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Santiago NavoneAmateur - 71Сезона 95, Трка 17, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philippe LaudeAmateur - 40Сезона 95, Трка 17, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Engin BakırburçAmateur - 34Сезона 95, Трка 17, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark StocksAmateur - 11Сезона 95, Трка 17, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel VizcainoAmateur - 15Сезона 95, Трка 17, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valentinas SuminasAmateur - 28Сезона 95, Трка 17, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo QuirogaAmateur - 18Сезона 95, Трка 17, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo LavalleAmateur - 45Сезона 95, Трка 17, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry FuchsAmateur - 50Сезона 95, Трка 17, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni FornaciariAmateur - 6Сезона 95, Трка 17, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ernesto PayàAmateur - 54Сезона 95, Трка 17, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lut AngoAmateur - 56Сезона 95, Трка 17, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł JarmuszkiewiczAmateur - 58Сезона 95, Трка 17, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcio SantosAmateur - 50Сезона 95, Трка 17, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwan JulienRookie - 27Сезона 95, Трка 17, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mr CocasgilAmateur - 45Сезона 95, Трка 17, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel ArnallAmateur - 7Сезона 95, Трка 17, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Girts GriestinsAmateur - 71Сезона 95, Трка 17, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimundo BrandãoAmateur - 79Сезона 95, Трка 17, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakob SkodlerAmateur - 19Сезона 95, Трка 17, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Levente KolozsváriAmateur - 43Сезона 95, Трка 17, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Domingo MuciñoAmateur - 61Сезона 95, Трка 17, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 André FrançaAmateur - 42Сезона 95, Трка 17, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cicc OdragAmateur - 28Сезона 95, Трка 17, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin ParkerAmateur - 57Сезона 95, Трка 17, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian BehdezAmateur - 26Сезона 95, Трка 17, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lajos SzentpéteriAmateur - 59Сезона 95, Трка 17, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor RomaRookie - 139Сезона 95, Трка 17, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sara TagliaferriAmateur - 33Сезона 95, Трка 17, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Holger GosseAmateur - 16Сезона 95, Трка 17, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robin WetterlingAmateur - 1Сезона 95, Трка 17, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomáš BendaAmateur - 22Сезона 95, Трка 17, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elisha WoodAmateur - 36Сезона 95, Трка 17, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valentina GrishkoRookie - 132Сезона 95, Трка 17, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto PellizzonAmateur - 70Сезона 95, Трка 17, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fausto FurioRookie - 130Сезона 95, Трка 17, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Monika StasiakAmateur - 39Сезона 95, Трка 17, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro MedeirosRookie - 126Сезона 95, Трка 17, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Estgarri ChorotegaAmateur - 31Сезона 95, Трка 17, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Moz KellyRookie - 123Сезона 95, Трка 17, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian NelsonAmateur - 57Сезона 95, Трка 17, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan VillelaRookie - 120Сезона 95, Трка 17, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian MonzaniAmateur - 73Сезона 95, Трка 17, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roxin TudoracheAmateur - 75Сезона 95, Трка 17, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eva BoonenAmateur - 55Сезона 95, Трка 17, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel SousaAmateur - 58Сезона 95, Трка 17, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wilmot WilskutAmateur - 49Сезона 95, Трка 17, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaydon StrobadobeAmateur - 39Сезона 95, Трка 17, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel SotoAmateur - 20Сезона 95, Трка 17, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aldhair RuizAmateur - 5Сезона 95, Трка 17, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gino MalossiAmateur - 4Сезона 95, Трка 17, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leo RexAmateur - 44Сезона 95, Трка 17, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Béni HegedűsAmateur - 31Сезона 94, Трка 17, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jordan BalderstoneAmateur - 47Сезона 94, Трка 17, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sepp KnuppelAmateur - 80Сезона 94, Трка 17, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bauer ZoltánAmateur - 62Сезона 94, Трка 17, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rik den BraberAmateur - 50Сезона 94, Трка 17, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roger HarveyAmateur - 79Сезона 94, Трка 17, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David RobertsAmateur - 78Сезона 94, Трка 17, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Albert DrzewiczRetiredСезона 94, Трка 17, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose FilipeAmateur - 48Сезона 94, Трка 17, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodolfo PuracaAmateur - 50Сезона 94, Трка 17, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland DomokosRookie - 1Сезона 94, Трка 17, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dean SchmidtAmateur - 51Сезона 94, Трка 17, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fakens NitensAmateur - 19Сезона 94, Трка 17, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter SüßmannRookie - 136Сезона 94, Трка 17, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Muhammad FarhanAmateur - 2Сезона 94, Трка 17, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tommy RayRookie - 81Сезона 94, Трка 17, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo JansenRetiredСезона 94, Трка 17, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philip McclemensAmateur - 16Сезона 94, Трка 17, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norbert ZinauerAmateur - 74Сезона 94, Трка 17, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan GomezRetiredСезона 94, Трка 17, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafa CasadoAmateur - 1Сезона 94, Трка 17, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max MangoniRookie - 116Сезона 94, Трка 17, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ben ReasonRetiredСезона 94, Трка 17, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 144 145 146 » Брзо оди на страница: