Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Knockout Amateur (Освои Куп во Аматер група)
(Раритетна придобивка: 1 од 95.58 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 43 44 45 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Piotr KiszkaPro - 11Сезона 83, Трка 17, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfredo RuggeriPro - 22Сезона 83, Трка 17, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viviane PokowicksPro - 5Сезона 83, Трка 17, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh SimmonsPro - 24Сезона 83, Трка 17, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduard IgnatevPro - 2Сезона 83, Трка 17, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cornel BrotacelPro - 20Сезона 83, Трка 17, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neil MulveyPro - 21Сезона 83, Трка 17, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rifat MujkićPro - 22Сезона 83, Трка 17, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristjan RaamannPro - 4Сезона 83, Трка 17, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abdullah Al FarsiPro - 16Сезона 83, Трка 17, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone ScarpaPro - 12Сезона 83, Трка 17, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benjiko GobinPro - 5Сезона 83, Трка 17, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea MazzuoliPro - 3Сезона 83, Трка 17, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan GregoretAmateur - 33Сезона 83, Трка 17, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romain LebretonPro - 17Сезона 83, Трка 17, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno PicadoPro - 7Сезона 83, Трка 17, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edvinas RačkysPro - 20Сезона 83, Трка 17, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ícaro SantosPro - 17Сезона 83, Трка 17, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Salvatore RaffreddatoPro - 22Сезона 83, Трка 17, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulius PaulenasPro - 5Сезона 83, Трка 17, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sidney LimaAmateur - 45Сезона 83, Трка 17, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk GodowskiPro - 23Сезона 83, Трка 17, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hamd KazimiPro - 15Сезона 83, Трка 17, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro CascantePro - 9Сезона 83, Трка 17, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz GryglickiPro - 7Сезона 83, Трка 17, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fábio BritoPro - 21Сезона 83, Трка 17, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vlad NedobugaPro - 18Сезона 83, Трка 17, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Corentin OlartPro - 22Сезона 83, Трка 17, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian JanczewskiPro - 15Сезона 83, Трка 17, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bidala AyallaPro - 2Сезона 83, Трка 17, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo SilvaPro - 5Сезона 83, Трка 17, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ernesto OmizzoloAmateur - 62Сезона 83, Трка 17, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ezequiel IglesiasPro - 2Сезона 83, Трка 17, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel KrooswijkPro - 15Сезона 83, Трка 17, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrice PinolPro - 6Сезона 83, Трка 17, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marc EstruchPro - 11Сезона 83, Трка 17, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Orlando ParroPro - 5Сезона 83, Трка 17, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián ZarnescuPro - 11Сезона 83, Трка 17, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartek PiotrPro - 4Сезона 83, Трка 17, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro NishihataPro - 20Сезона 83, Трка 17, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Liam DelayPro - 13Сезона 83, Трка 17, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos RoukasPro - 19Сезона 83, Трка 17, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matej MichalovičPro - 23Сезона 82, Трка 17, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro JacquetAmateur - 5Сезона 82, Трка 17, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nathan RibeiroPro - 9Сезона 82, Трка 17, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo CaceresPro - 17Сезона 82, Трка 17, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valter PolsaquePro - 11Сезона 82, Трка 17, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eddy KobayashiAmateur - 14Сезона 82, Трка 17, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni BertoloPro - 16Сезона 82, Трка 17, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anderson LimaPro - 8Сезона 82, Трка 17, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Torge ThorssonRetiredСезона 82, Трка 17, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo VarelaAmateur - 16Сезона 82, Трка 17, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago BentoPro - 13Сезона 82, Трка 17, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stéphane RombauxPro - 14Сезона 82, Трка 17, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard HrmoPro - 19Сезона 82, Трка 17, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose Luis Macho PitaPro - 16Сезона 82, Трка 17, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose Luis CastroPro - 25Сезона 82, Трка 17, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan CuetoAmateur - 36Сезона 82, Трка 17, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geovane RibeiroAmateur - 64Сезона 82, Трка 17, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail SokolikPro - 3Сезона 82, Трка 17, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dion StaalPro - 1Сезона 82, Трка 17, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan SchegloaMaster - 4Сезона 82, Трка 17, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato RibeiroPro - 10Сезона 82, Трка 17, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba CsarankóPro - 19Сезона 82, Трка 17, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barna TóthPro - 11Сезона 82, Трка 17, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jim PanoushsPro - 25Сезона 82, Трка 17, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jim PansePro - 8Сезона 82, Трка 17, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán ZsifkóPro - 21Сезона 82, Трка 17, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel IbarraAmateur - 45Сезона 82, Трка 17, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amílcar GomesPro - 6Сезона 82, Трка 17, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo CarbaPro - 5Сезона 82, Трка 17, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Béla OrmosPro - 17Сезона 82, Трка 17, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Samuel KouAmateur - 42Сезона 82, Трка 17, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin IrlaPro - 1Сезона 82, Трка 17, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro HernandezAmateur - 72Сезона 82, Трка 17, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan OlofssonPro - 17Сезона 82, Трка 17, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolaï SamarinePro - 8Сезона 82, Трка 17, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Luis NavarroAmateur - 33Сезона 82, Трка 17, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonas ŽaldokasAmateur - 49Сезона 82, Трка 17, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel QueirozAmateur - 22Сезона 82, Трка 17, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philippe PeyrochePro - 21Сезона 82, Трка 17, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni MazzanatiPro - 21Сезона 82, Трка 17, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman IschenkoPro - 16Сезона 82, Трка 17, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vsevolod Demydov2Pro - 17Сезона 82, Трка 17, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denny HoltPro - 10Сезона 82, Трка 17, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert LeePro - 17Сезона 81, Трка 17, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreea DavidAmateur - 47Сезона 81, Трка 17, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luke FrostPro - 20Сезона 81, Трка 17, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sean StorteboomAmateur - 32Сезона 81, Трка 17, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincent BaguetPro - 4Сезона 81, Трка 17, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicoletta DonadoniMaster - 1Сезона 81, Трка 17, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artur TerezanMaster - 3Сезона 81, Трка 17, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David VidovićPro - 18Сезона 81, Трка 17, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago VieiraAmateur - 56Сезона 81, Трка 17, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre CherkasoffPro - 10Сезона 81, Трка 17, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dirk SperlingPro - 9Сезона 81, Трка 17, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł GrabowskiRetiredСезона 81, Трка 17, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick GauthierMaster - 5Сезона 81, Трка 17, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ramon RochaPro - 16Сезона 81, Трка 17, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giannis KiriakidisPro - 21Сезона 81, Трка 17, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 43 44 45 » Брзо оди на страница: