Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Knockout Master (Освои Куп во Мастер група)
(Раритетна придобивка: 1 од 1713.33 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Sergio FanelliEliteСезона 84, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vadim ShapovalovEliteСезона 84, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio CorioEliteСезона 84, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme FrancoPro - 20Сезона 84, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matej MatrtajEliteСезона 83, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rei FrostMaster - 4Сезона 83, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MouraEliteСезона 83, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chew Kai WenEliteСезона 82, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz MalczukMaster - 5Сезона 82, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benedetto CampobelloMaster - 3Сезона 82, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad MarshallEliteСезона 82, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David Rolleston1EliteСезона 82, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark PhilipsAmateur - 70Сезона 81, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimonds UrtānsMaster - 1Сезона 81, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Twig FahajiEliteСезона 81, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick UrlingsAmateur - 42Сезона 80, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos EsparzaAmateur - 69Сезона 80, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry ShevelMaster - 1Сезона 80, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonny KatayamaAmateur - 1Сезона 80, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert HuylebroeckEliteСезона 79, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miel SoeterbroekEliteСезона 79, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul WilliamsMaster - 1Сезона 79, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wouter TeuwenMaster - 3Сезона 78, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wouter KirsteinRetiredСезона 78, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ania PiekarskaEliteСезона 78, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh ClarkMaster - 4Сезона 78, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikael BrostromEliteСезона 78, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vsevolod Demydov2Pro - 17Сезона 77, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ignacio BelattiMaster - 1Сезона 77, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laurent QuinetAmateur - 33Сезона 77, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter BothMaster - 1Сезона 77, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamal NaouiEliteСезона 76, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristijan MihovicEliteСезона 76, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rowie HalconMaster - 4Сезона 76, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey TitarenkoAmateur - 42Сезона 76, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David MichlerMaster - 4Сезона 75, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edwin SilvaMaster - 2Сезона 75, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex IlushenkoMaster - 2Сезона 75, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joachim Rang2RetiredСезона 74, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto PérezMaster - 3Сезона 74, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrique Hughes PauneroAmateur - 35Сезона 74, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nagyházi SándorAmateur - 80Сезона 73, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robin GoodeyRetiredСезона 73, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas RamannPro - 6Сезона 73, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jasper Coosemans1EliteСезона 72, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ross ProudMaster - 1Сезона 72, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lee HardingEliteСезона 72, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emmanuel ManfreAmateur - 5Сезона 72, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabien MassardPro - 13Сезона 71, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James HitchenPro - 4Сезона 71, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Božidar TopčićAmateur - 10Сезона 71, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-marc BoissinotPro - 9Сезона 71, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kreisz BálintRookie - 30Сезона 70, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo VidalAmateur - 47Сезона 70, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillaume DelamarreEliteСезона 70, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Farcy GénelMaster - 3Сезона 70, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco TriulziMaster - 3Сезона 70, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ayman DaherAmateur - 65Сезона 69, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Auke HaarsmaAmateur - 48Сезона 69, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mindaugas BaužaMaster - 2Сезона 69, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo Di BuonoAmateur - 67Сезона 68, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim StroganoffRetiredСезона 68, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose DevassyRetiredСезона 68, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea Squizzato1EliteСезона 68, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo AlvarezAmateur - 49Сезона 67, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr NoworytaAmateur - 75Сезона 67, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł ZaburskiMaster - 5Сезона 67, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joss GiraudRookie - 42Сезона 67, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail MorozovPro - 14Сезона 67, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomek KiełpińskiAmateur - 80Сезона 66, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan SilvaMaster - 5Сезона 66, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yug Desai3Master - 1Сезона 66, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jens FrostrupMaster - 4Сезона 66, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Janne VäänänenRookie - 30Сезона 65, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nastia MikulenakRetiredСезона 65, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vaggelis MpallasRetiredСезона 65, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joan CentellasPro - 8Сезона 65, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof MalikRetiredСезона 64, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ville PohjanenAmateur - 69Сезона 64, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikołaj PrzybylskiRetiredСезона 64, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin BritainMaster - 4Сезона 63, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan Velske3RetiredСезона 63, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato ChichiAmateur - 23Сезона 63, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesus FernandezPro - 19Сезона 63, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz OleśRetiredСезона 62, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Níkos MpalkámosPro - 15Сезона 62, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo SchwinnMaster - 2Сезона 62, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor PerervaPro - 3Сезона 62, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martynas BražėnasRookie - 64Сезона 62, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek HajnrychRetiredСезона 61, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GattulliEliteСезона 61, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bráulio MonteiroRetiredСезона 61, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Domien LutsAmateur - 21Сезона 60, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matt BryanRetiredСезона 60, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatas PaplauskasRetiredСезона 60, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olver HernándezMaster - 2Сезона 60, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergő CsernátoniPro - 15Сезона 60, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel NikolovRetiredСезона 59, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio MantelloRetiredСезона 59, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex HollandMaster - 5Сезона 59, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 » Брзо оди на страница: