Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Yas Marina (Победа на една трка во Yas Marina)
(Раритетна придобивка: 1 од 41.38 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 102 103 104 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Tomas RamoskaAmateur - 41Сезона 83, Трка 16, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos VillacastinAmateur - 63Сезона 83, Трка 16, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James KeeblePro - 16Сезона 83, Трка 16, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jani KaipainenAmateur - 7Сезона 83, Трка 16, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier FagilAmateur - 65Сезона 83, Трка 16, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael MonacoMaster - 3Сезона 83, Трка 16, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo RibeiroRookie - 11Сезона 83, Трка 16, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andris LaskinsAmateur - 4Сезона 83, Трка 16, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter Dalla VecchiaAmateur - 7Сезона 83, Трка 16, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis FerreiraMaster - 5Сезона 83, Трка 16, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stoian GabrielRookie - 71Сезона 83, Трка 16, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diaconu AdrianAmateur - 41Сезона 83, Трка 16, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emre ArpaAmateur - 17Сезона 83, Трка 16, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland JakobssonMaster - 1Сезона 83, Трка 16, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florin BabutAmateur - 80Сезона 83, Трка 16, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ernesto RocasPro - 23Сезона 83, Трка 16, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shannon PetersAmateur - 3Сезона 83, Трка 16, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme FernandezRookie - 126Сезона 83, Трка 16, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario HoyosAmateur - 21Сезона 83, Трка 16, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luiz LeiteRookie - 148Сезона 83, Трка 16, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alcides Fabian Santa CruzAmateur - 72Сезона 83, Трка 16, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edward CarpioPro - 7Сезона 83, Трка 16, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MouraEliteСезона 83, Трка 16, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sava IvanovAmateur - 23Сезона 83, Трка 16, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nishant SinhaAmateur - 73Сезона 83, Трка 16, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josip KraljićRookie - 132Сезона 83, Трка 16, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Noah SabbaghAmateur - 66Сезона 83, Трка 16, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sébastien MorineauAmateur - 21Сезона 83, Трка 16, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rando MuruPro - 2Сезона 83, Трка 16, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szymon KutPro - 1Сезона 83, Трка 16, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István VargaMaster - 4Сезона 83, Трка 16, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Monika StasiakAmateur - 39Сезона 83, Трка 16, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aki AutiAmateur - 6Сезона 83, Трка 16, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ezequiel IglesiasPro - 2Сезона 83, Трка 16, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis Alberto RamosPro - 24Сезона 83, Трка 16, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joscha BüllesbachMaster - 2Сезона 83, Трка 16, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane BouygeAmateur - 31Сезона 83, Трка 16, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damir MartinjakMaster - 3Сезона 83, Трка 16, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luís FernandesAmateur - 60Сезона 83, Трка 16, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petre IonescuPro - 9Сезона 83, Трка 16, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hristo GatevAmateur - 23Сезона 83, Трка 16, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio MendikovićPro - 20Сезона 83, Трка 16, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose SalasAmateur - 2Сезона 83, Трка 16, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea MazzuoliPro - 3Сезона 83, Трка 16, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabiano ArgentiPro - 23Сезона 83, Трка 16, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dwi KurniawanAmateur - 7Сезона 83, Трка 16, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erik HarkenPro - 21Сезона 83, Трка 16, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mátyás KovácsAmateur - 32Сезона 83, Трка 16, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mart TremblePro - 23Сезона 83, Трка 16, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rytis AstrauskasAmateur - 41Сезона 83, Трка 16, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephan JacquesAmateur - 62Сезона 83, Трка 16, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam DoreAmateur - 42Сезона 83, Трка 16, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amilcare SulcisAmateur - 68Сезона 83, Трка 16, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo ConessaAmateur - 6Сезона 83, Трка 16, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maros SamuelsonAmateur - 51Сезона 83, Трка 16, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitry KorotunenkoMaster - 4Сезона 83, Трка 16, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrius KondratjevasAmateur - 48Сезона 83, Трка 16, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan SchalteggerRookie - 56Сезона 83, Трка 16, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir SimaginAmateur - 57Сезона 83, Трка 16, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro FilipeRookie - 87Сезона 83, Трка 16, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sándor KovácsAmateur - 22Сезона 83, Трка 16, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan GrysikAmateur - 5Сезона 83, Трка 16, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge MoraisAmateur - 75Сезона 83, Трка 16, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antoni VilatjeAmateur - 67Сезона 83, Трка 16, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giordano CozziRookie - 10Сезона 83, Трка 16, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas MüntzerPro - 13Сезона 83, Трка 16, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jamie RobinsonPro - 25Сезона 83, Трка 16, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea ForgioneRookie - 19Сезона 83, Трка 16, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edgar PinhoAmateur - 31Сезона 83, Трка 16, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matt CullenAmateur - 57Сезона 83, Трка 16, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme ZahnAmateur - 2Сезона 83, Трка 16, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John De CourcyAmateur - 49Сезона 83, Трка 16, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dan DelanoAmateur - 24Сезона 83, Трка 16, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan BaumgärtnerAmateur - 53Сезона 83, Трка 16, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filipe PelouroPro - 20Сезона 83, Трка 16, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert DeethAmateur - 45Сезона 83, Трка 16, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandros MakosPro - 15Сезона 83, Трка 16, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niels Van HeijsterPro - 20Сезона 83, Трка 16, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard KaščákPro - 4Сезона 83, Трка 16, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandr ŜerbakovPro - 4Сезона 83, Трка 16, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kurt NelsonRookie - 29Сезона 83, Трка 16, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimondas KalpokasRookie - 149Сезона 83, Трка 16, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitrios TsantsarisAmateur - 18Сезона 83, Трка 16, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David JacksonPro - 8Сезона 83, Трка 16, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josef DrhlíkAmateur - 80Сезона 83, Трка 16, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesca SabbadiniPro - 1Сезона 83, Трка 16, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Teo PechiPro - 2Сезона 83, Трка 16, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Margeir GuðbjörnssonAmateur - 35Сезона 83, Трка 16, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro CoelhoRookie - 77Сезона 83, Трка 16, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matej MatrtajEliteСезона 83, Трка 16, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrik LauterkrantzRookie - 146Сезона 83, Трка 16, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfeu SantannaAmateur - 23Сезона 83, Трка 16, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christos GkagkasAmateur - 52Сезона 83, Трка 16, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirko AntoniniPro - 23Сезона 83, Трка 16, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfredo RuggeriPro - 22Сезона 83, Трка 16, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sardar KhanPro - 15Сезона 83, Трка 16, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre JardimPro - 3Сезона 83, Трка 16, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ben De BeusAmateur - 16Сезона 83, Трка 16, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romain LebretonPro - 17Сезона 83, Трка 16, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alain RouthierPro - 16Сезона 83, Трка 16, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 102 103 104 » Брзо оди на страница: