Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Yas Marina (Старт на една трка во Yas Marina од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 42.4 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 101 102 103 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Leo AdamRookie - 93Сезона 85, Трка 3, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tan S LakeMaster - 2Сезона 85, Трка 3, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul WhittleAmateur - 11Сезона 85, Трка 3, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltan PallRookie - 78Сезона 85, Трка 3, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriano PretoAmateur - 60Сезона 85, Трка 3, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vagelis FragiadakisRookie - 95Сезона 85, Трка 3, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matej HlavatýAmateur - 78Сезона 85, Трка 3, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juraj BuksarAmateur - 13Сезона 85, Трка 3, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovann DimaRookie - 65Сезона 85, Трка 3, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan DaengAmateur - 56Сезона 85, Трка 3, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nando NetoAmateur - 49Сезона 85, Трка 3, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alihan ZorAmateur - 53Сезона 85, Трка 3, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felix TorralvoRookie - 79Сезона 85, Трка 3, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eugene JonesRookie - 73Сезона 85, Трка 3, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edmundas UrbonasMaster - 4Сезона 85, Трка 3, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott WildenPro - 5Сезона 85, Трка 3, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig KirwanAmateur - 33Сезона 85, Трка 3, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viktor KocsiAmateur - 16Сезона 85, Трка 3, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jordy BattelloPro - 8Сезона 85, Трка 3, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anthony BattelloRetiredСезона 85, Трка 3, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dario VogelRookie - 140Сезона 85, Трка 3, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin IrlaPro - 16Сезона 85, Трка 3, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iivan CruzaltaAmateur - 52Сезона 85, Трка 3, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe SavanelliAmateur - 39Сезона 85, Трка 3, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary MartynRookie - 84Сезона 85, Трка 3, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel KrálAmateur - 45Сезона 85, Трка 3, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam QuesPro - 7Сезона 85, Трка 3, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jari DusRookie - 56Сезона 85, Трка 3, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Didier MeyvischRookie - 32Сезона 85, Трка 3, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego RostagnoRetiredСезона 85, Трка 3, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rares HarceagaRetiredСезона 85, Трка 3, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon Van MeegdenburgRetiredСезона 85, Трка 3, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dodi SütőRetiredСезона 85, Трка 3, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco AmicoAmateur - 80Сезона 85, Трка 3, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo ConessaAmateur - 76Сезона 85, Трка 3, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saba TavelishviliRetiredСезона 85, Трка 3, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László TóthAmateur - 53Сезона 85, Трка 3, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anderson PicagliPro - 6Сезона 85, Трка 3, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John PsichoyiosRetiredСезона 85, Трка 3, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Willian MouraAmateur - 27Сезона 85, Трка 3, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sándor NógrádiAmateur - 48Сезона 85, Трка 3, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián BaranyákRookie - 6Сезона 85, Трка 3, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alisson VieiraRetiredСезона 85, Трка 3, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David OláhRookie - 11Сезона 85, Трка 3, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dávid BodnárRetiredСезона 85, Трка 3, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CarvalhoAmateur - 16Сезона 85, Трка 3, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Samuel MesianoAmateur - 26Сезона 85, Трка 3, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Douglas PachecoMaster - 4Сезона 85, Трка 3, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos LoroRookie - 1Сезона 85, Трка 3, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauro SaccocciaPro - 8Сезона 85, Трка 3, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neil JonesAmateur - 72Сезона 85, Трка 3, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Théophile SirjacquesAmateur - 64Сезона 85, Трка 3, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David WickensRookie - 144Сезона 85, Трка 3, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anders SandbergAmateur - 36Сезона 85, Трка 3, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco CavazzoliPro - 7Сезона 85, Трка 3, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evgeny RafalskyRookie - 103Сезона 85, Трка 3, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John De CourcyRetiredСезона 85, Трка 3, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maximilian PetreRetiredСезона 85, Трка 3, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás FehérMaster - 3Сезона 85, Трка 3, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduard AlcobePro - 5Сезона 85, Трка 3, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filipe PelouroPro - 1Сезона 85, Трка 3, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo RodriguesRetiredСезона 85, Трка 3, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kenny Anderson PeresRookie - 98Сезона 85, Трка 3, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukáš RychlíkPro - 14Сезона 85, Трка 3, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rares BogdanPro - 4Сезона 85, Трка 3, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriele VinciguerraPro - 7Сезона 85, Трка 3, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier TeixidóPro - 16Сезона 85, Трка 3, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Markus PrommerAmateur - 74Сезона 85, Трка 3, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yusuf DumanAmateur - 18Сезона 85, Трка 3, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide PasquiniPro - 16Сезона 85, Трка 3, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis Vidal PérezRetiredСезона 85, Трка 3, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cezary SkoniecznyMaster - 4Сезона 85, Трка 3, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael CatoireRookie - 148Сезона 85, Трка 3, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tihomir VaramezovPro - 13Сезона 85, Трка 3, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George KavathasPro - 25Сезона 85, Трка 3, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raffaele BevacquaPro - 5Сезона 85, Трка 3, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Santiago Sánchez ChiappeAmateur - 48Сезона 85, Трка 3, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos RodriguezRookie - 35Сезона 85, Трка 3, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo BernardiPro - 16Сезона 85, Трка 3, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel CauRetiredСезона 85, Трка 3, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ufuk YasayanAmateur - 8Сезона 85, Трка 3, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian KristiansenRookie - 133Сезона 85, Трка 3, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Torbjorn RingAmateur - 4Сезона 85, Трка 3, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ausra JuozelskieneAmateur - 43Сезона 85, Трка 3, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dex ViciRetiredСезона 85, Трка 3, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin SynolekAmateur - 12Сезона 85, Трка 3, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Caswan DocariRookie - 27Сезона 85, Трка 3, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 François ParmentierPro - 8Сезона 85, Трка 3, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas GötzAmateur - 73Сезона 85, Трка 3, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre CostaMaster - 2Сезона 85, Трка 3, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose DelgadoRookie - 149Сезона 85, Трка 3, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stratos FilalithisAmateur - 28Сезона 85, Трка 3, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano GaleottiRookie - 127Сезона 85, Трка 3, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ermenegildo MorelliRetiredСезона 85, Трка 3, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rudi EspertshuberAmateur - 47Сезона 85, Трка 3, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo LopesAmateur - 30Сезона 85, Трка 3, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luke IsidroRookie - 113Сезона 85, Трка 3, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iordan NikolovRookie - 64Сезона 85, Трка 3, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niko NikodemusRetiredСезона 85, Трка 3, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro HernándezRetiredСезона 85, Трка 3, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 101 102 103 » Брзо оди на страница: