Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Yas Marina (Направи најбрзи круг во групата во Yas Marina круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 41 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 103 104 105 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Vale RioAmateur - 51Сезона 83, Трка 16, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cesar RomanoRookie - 145Сезона 83, Трка 16, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anthony PowellAmateur - 52Сезона 83, Трка 16, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefanie MeuslichRookie - 14Сезона 83, Трка 16, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Al CararaistRookie - 83Сезона 83, Трка 16, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel RibeiroAmateur - 64Сезона 83, Трка 16, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał KoperRetiredСезона 83, Трка 16, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Monika StasiakAmateur - 39Сезона 83, Трка 16, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fülöp CsorbaAmateur - 62Сезона 83, Трка 16, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hristo GatevRookie - 68Сезона 83, Трка 16, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Corentin OlartPro - 22Сезона 83, Трка 16, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimondas KalpokasAmateur - 22Сезона 83, Трка 16, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter Dalla VecchiaAmateur - 7Сезона 83, Трка 16, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kyle NelsonAmateur - 26Сезона 83, Трка 16, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christos GkagkasAmateur - 52Сезона 83, Трка 16, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vojtěch NováčekRookie - 33Сезона 83, Трка 16, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ralf KutowskyPro - 20Сезона 83, Трка 16, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josip KraljićRookie - 132Сезона 83, Трка 16, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sándor György NagyAmateur - 70Сезона 83, Трка 16, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leila ZittoAmateur - 79Сезона 83, Трка 16, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Heino MareeAmateur - 4Сезона 83, Трка 16, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariano GiustiRookie - 80Сезона 83, Трка 16, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike ChatzikonstantinouPro - 2Сезона 83, Трка 16, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juampi VodoAmateur - 58Сезона 83, Трка 16, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland FilepAmateur - 36Сезона 83, Трка 16, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthew JonesRookie - 127Сезона 83, Трка 16, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael EvansAmateur - 75Сезона 83, Трка 16, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Addy van der StamRookie - 54Сезона 83, Трка 16, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David HozPro - 2Сезона 83, Трка 16, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edgar PinhoAmateur - 31Сезона 83, Трка 16, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nico FabianoAmateur - 58Сезона 83, Трка 16, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas MilanAmateur - 8Сезона 83, Трка 16, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radu RogerAmateur - 33Сезона 83, Трка 16, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea CasadeiAmateur - 57Сезона 83, Трка 16, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Przemek ŁukaszRookie - 6Сезона 83, Трка 16, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anyo G.Amateur - 58Сезона 83, Трка 16, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrique Miguel GarciaAmateur - 57Сезона 83, Трка 16, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin StasiakAmateur - 14Сезона 83, Трка 16, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustav VelkyAmateur - 1Сезона 83, Трка 16, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan OlofssonPro - 17Сезона 83, Трка 16, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alvin ToledoAmateur - 73Сезона 83, Трка 16, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József BacsaRookie - 137Сезона 83, Трка 16, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oliver AgotaiAmateur - 2Сезона 83, Трка 16, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fausto FurioRetiredСезона 83, Трка 16, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir SimaginAmateur - 57Сезона 83, Трка 16, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harald HaiderAmateur - 3Сезона 83, Трка 16, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo ConessaAmateur - 6Сезона 83, Трка 16, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diaconu AdrianAmateur - 41Сезона 83, Трка 16, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sobral PerezAmateur - 71Сезона 83, Трка 16, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aurora BentivoglioAmateur - 29Сезона 83, Трка 16, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niels BekkemaAmateur - 59Сезона 83, Трка 16, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Janek AbašinRookie - 82Сезона 83, Трка 16, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dwi KurniawanAmateur - 7Сезона 83, Трка 16, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno PicadoPro - 7Сезона 83, Трка 16, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joscha BüllesbachMaster - 2Сезона 83, Трка 16, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marta RibeiroPro - 11Сезона 83, Трка 16, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaroslav KrenželákRookie - 56Сезона 83, Трка 16, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan WeraRookie - 87Сезона 83, Трка 16, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrzej MarkiefkaAmateur - 58Сезона 83, Трка 16, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Takács BálintAmateur - 26Сезона 83, Трка 16, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulius PaulenasAmateur - 73Сезона 83, Трка 16, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael SalazarRookie - 73Сезона 83, Трка 16, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo BrandaoRookie - 104Сезона 83, Трка 16, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe SantosAmateur - 32Сезона 83, Трка 16, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kai RiddickAmateur - 47Сезона 83, Трка 16, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Luis NavarroAmateur - 33Сезона 83, Трка 16, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John De CourcyRookie - 69Сезона 83, Трка 16, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David JacksonAmateur - 73Сезона 83, Трка 16, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giordano VieiraMaster - 3Сезона 83, Трка 16, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tobias HabbelAmateur - 70Сезона 83, Трка 16, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Liam DelayAmateur - 66Сезона 83, Трка 16, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico CasadeiAmateur - 2Сезона 83, Трка 16, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rytis AstrauskasAmateur - 41Сезона 83, Трка 16, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo DadoneAmateur - 77Сезона 83, Трка 16, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shaldon NeyschensRookie - 134Сезона 83, Трка 16, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alcides Fabian Santa CruzRookie - 57Сезона 83, Трка 16, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrizio MaurizioRookie - 61Сезона 83, Трка 16, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicola BalboRookie - 117Сезона 83, Трка 16, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian PirkerAmateur - 28Сезона 83, Трка 16, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro HenriqueRookie - 50Сезона 83, Трка 16, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard BylesRookie - 15Сезона 83, Трка 16, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bidala AyallaAmateur - 62Сезона 83, Трка 16, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José SerranoPro - 1Сезона 83, Трка 16, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enric GubernPro - 10Сезона 83, Трка 16, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juliette DominéAmateur - 73Сезона 83, Трка 16, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam DoreRookie - 20Сезона 83, Трка 16, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo SityáAmateur - 78Сезона 83, Трка 16, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaime Andres Forero FlorezRookie - 20Сезона 83, Трка 16, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey VasilevichAmateur - 71Сезона 83, Трка 16, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro CoelhoAmateur - 52Сезона 83, Трка 16, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wojciech BekierzAmateur - 68Сезона 83, Трка 16, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro EnriqueRookie - 59Сезона 83, Трка 16, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mátyás KovácsAmateur - 32Сезона 83, Трка 16, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas AndreouPro - 11Сезона 83, Трка 16, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrius KondratjevasRetiredСезона 83, Трка 16, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel MuenchAmateur - 46Сезона 83, Трка 16, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William LockeRookie - 17Сезона 83, Трка 16, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian ManninoAmateur - 7Сезона 83, Трка 16, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George DascaluAmateur - 25Сезона 83, Трка 16, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lourens WurzRookie - 92Сезона 83, Трка 16, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 103 104 105 » Брзо оди на страница: