Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Elite wannabe (Старт на една трка во Елит група од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 2987.12 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Chew Kai WenEliteСезона 84, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Twig FahajiEliteСезона 84, Трка 11, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele BontempoEliteСезона 84, Трка 8, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MouraEliteСезона 84, Трка 4, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GattulliEliteСезона 83, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julien PradoPro - 24Сезона 82, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca MolendiMaster - 1Сезона 81, Трка 13, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh ClarkMaster - 4Сезона 81, Трка 8, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ania PiekarskaEliteСезона 81, Трка 4, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro CasagrandeMaster - 5Сезона 80, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ignacio BelattiMaster - 1Сезона 80, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo FernandezEliteСезона 80, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ville PohjanenAmateur - 69Сезона 80, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo BellottoMaster - 1Сезона 79, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano SilettoRetiredСезона 79, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gyuri SzékelyEliteСезона 79, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kuba SzajbelMaster - 4Сезона 79, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-marc BoissinotPro - 9Сезона 78, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harsh ShethMaster - 2Сезона 78, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ethan LittlejohnsAmateur - 8Сезона 77, Трка 12, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lee HardingEliteСезона 76, Трка 14, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joachim Rang2RetiredСезона 76, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas RamannPro - 6Сезона 75, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert HuylebroeckEliteСезона 75, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alix MartinRetiredСезона 75, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos EsparzaAmateur - 69Сезона 74, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George Slater1EliteСезона 74, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmet SonverdiPro - 13Сезона 73, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jasper Coosemans1EliteСезона 73, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Božidar TopčićAmateur - 10Сезона 73, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan Velske3RetiredСезона 72, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nevzat KasapogluAmateur - 14Сезона 71, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wouter TeuwenMaster - 3Сезона 71, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas AndreouPro - 11Сезона 71, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomek KiełpińskiAmateur - 80Сезона 70, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David Jones-WinkleyRetiredСезона 70, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matt KasarRetiredСезона 69, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo AlvarezAmateur - 49Сезона 68, Трка 15, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk JanczakEliteСезона 68, Трка 6, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin BedoyaRetiredСезона 68, Трка 4, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jens FrostrupMaster - 4Сезона 68, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mika PekkarinenPro - 12Сезона 68, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yug Desai3Master - 1Сезона 67, Трка 14, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz OleśRetiredСезона 67, Трка 12, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael KeeneyRetiredСезона 67, Трка 4, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juha KorhonenAmateur - 54Сезона 65, Трка 11, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark WrightRetiredСезона 65, Трка 6, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin BritainMaster - 4Сезона 65, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł ZaburskiMaster - 5Сезона 65, Трка 4, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martynas BražėnasRookie - 64Сезона 64, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal SzopinskiMaster - 3Сезона 64, Трка 6, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz Dudek1Amateur - 39Сезона 64, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato ChichiAmateur - 23Сезона 64, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radek Czech2Amateur - 64Сезона 63, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miel SoeterbroekEliteСезона 63, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radek SusRetiredСезона 63, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Theodosis VogiatzisAmateur - 73Сезона 62, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafal CelejewskiEliteСезона 62, Трка 15, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alpo Kaakinen1RetiredСезона 62, Трка 13, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guy SmetsRetiredСезона 62, Трка 12, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo BongiMaster - 1Сезона 62, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek HajnrychRetiredСезона 62, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergő CsernátoniPro - 15Сезона 62, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bráulio MonteiroRetiredСезона 62, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David Rolleston1EliteСезона 61, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakab ZoltanRookie - 68Сезона 61, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Róbert László2Amateur - 60Сезона 61, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilkka MoisioRetiredСезона 60, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex HollandMaster - 5Сезона 60, Трка 4, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam WainwrightRetiredСезона 59, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Veres TamásMaster - 1Сезона 59, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robin GoodeyRetiredСезона 58, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni SöyrinkiAmateur - 53Сезона 58, Трка 6, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max WatsonMaster - 5Сезона 58, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jarosław NowackiAmateur - 37Сезона 58, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolay IvanovRookie - 126Сезона 57, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ayman DaherAmateur - 65Сезона 57, Трка 15, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián VeinperlMaster - 5Сезона 57, Трка 11, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwin VerkadeAmateur - 23Сезона 57, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gino ZernaniMaster - 5Сезона 56, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał WilczyńskiMaster - 5Сезона 56, Трка 12, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel BuhharinRetiredСезона 56, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduard GindullinMaster - 1Сезона 56, Трка 4, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey OdegovMaster - 2Сезона 55, Трка 12, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim Kotov2Pro - 14Сезона 55, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin ŻakEliteСезона 55, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitri NadkhoRetiredСезона 54, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexey ManukalovRetiredСезона 53, Трка 14, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail MorozovPro - 14Сезона 53, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danny BaylissRetiredСезона 53, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marc De JongRetiredСезона 52, Трка 14, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry ShevelMaster - 1Сезона 52, Трка 13, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stanislav FrolovPro - 25Сезона 52, Трка 6, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jukka Sireni2Rookie - 145Сезона 51, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrej BorsukRetiredСезона 49, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Abi JaudiPro - 19Сезона 48, Трка 14, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan Pavlicek2RetiredСезона 48, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kiran PatelRetiredСезона 47, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sujay WarrierRetiredСезона 47, Трка 8, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel ComaladaMaster - 4Сезона 46, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 » Брзо оди на страница: