Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Brno (Победа на една трка во Brno)
(Раритетна придобивка: 1 од 69.89 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 64 65 66 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Tomas DederleAmateur - 50Сезона 92, Трка 1, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris WilliamsRookie - 35Сезона 92, Трка 1, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dariusz BorysiewiczAmateur - 35Сезона 92, Трка 1, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dima ZorinRookie - 83Сезона 92, Трка 1, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ainis MargalikasRookie - 84Сезона 92, Трка 1, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonathan BeaglesPro - 15Сезона 92, Трка 1, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aaron HughesAmateur - 20Сезона 92, Трка 1, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rolas ButkusAmateur - 56Сезона 92, Трка 1, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott BostwickRookie - 24Сезона 92, Трка 1, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ian BichoAmateur - 13Сезона 92, Трка 1, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stéphane WillaertRookie - 150Сезона 92, Трка 1, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emanuel GoguAmateur - 6Сезона 92, Трка 1, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose FilipePro - 12Сезона 92, Трка 1, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz WieczorekAmateur - 23Сезона 92, Трка 1, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lewis StephensRookie - 142Сезона 92, Трка 1, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Teemu AnderssonRookie - 49Сезона 92, Трка 1, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaspars VanagsRookie - 101Сезона 92, Трка 1, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jozef LesayRookie - 31Сезона 92, Трка 1, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark FullerRookie - 73Сезона 92, Трка 1, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giorgos KostopoulosRookie - 104Сезона 92, Трка 1, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro Da SilvaAmateur - 72Сезона 92, Трка 1, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benu MariusRookie - 105Сезона 92, Трка 1, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter HeidneRookie - 4Сезона 92, Трка 1, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ady BibiRookie - 98Сезона 92, Трка 1, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnas PeikstenisPro - 20Сезона 92, Трка 1, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hiteshwar JindalRookie - 85Сезона 92, Трка 1, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaur SirelPro - 16Сезона 92, Трка 1, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Colbey ParsonsAmateur - 36Сезона 92, Трка 1, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo MenciaRookie - 68Сезона 92, Трка 1, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Don DavidRookie - 158Сезона 92, Трка 1, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike KreiszPro - 8Сезона 92, Трка 1, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David DontsiosRookie - 28Сезона 92, Трка 1, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Luis NavarroAmateur - 47Сезона 92, Трка 1, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan StojkovicPro - 10Сезона 92, Трка 1, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcel HartenhofRookie - 34Сезона 92, Трка 1, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franco CarugattiRookie - 77Сезона 92, Трка 1, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Balázs HorváthAmateur - 62Сезона 92, Трка 1, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter WillmorePro - 7Сезона 92, Трка 1, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milko YovchevAmateur - 5Сезона 92, Трка 1, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel PanadeiroAmateur - 39Сезона 92, Трка 1, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pál LedzényiRookie - 11Сезона 92, Трка 1, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eimantas GrigonisAmateur - 73Сезона 92, Трка 1, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin PolkowskiRookie - 135Сезона 92, Трка 1, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz WolakAmateur - 42Сезона 92, Трка 1, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey KholdinRookie - 113Сезона 92, Трка 1, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miroslav BlahaRookie - 112Сезона 92, Трка 1, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin BautzmannRookie - 132Сезона 92, Трка 1, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabien MassardPro - 24Сезона 92, Трка 1, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andres DuffeyAmateur - 32Сезона 92, Трка 1, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo GuarimRookie - 130Сезона 92, Трка 1, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enzo EulerRookie - 90Сезона 92, Трка 1, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frédéric FrèreRookie - 1Сезона 92, Трка 1, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio ZambettaAmateur - 63Сезона 92, Трка 1, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ashley SmithRookie - 168Сезона 92, Трка 1, R-168Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Klaus KostnerPro - 6Сезона 92, Трка 1, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz GłuszakPro - 13Сезона 92, Трка 1, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szymon KutRetiredСезона 92, Трка 1, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István VargaAmateur - 21Сезона 92, Трка 1, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan-Lucas LuscalovAmateur - 27Сезона 92, Трка 1, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wojciech SachajRookie - 29Сезона 92, Трка 1, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasil DangovRookie - 92Сезона 92, Трка 1, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Osvaldo GutierrezRookie - 110Сезона 92, Трка 1, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł ŁadziakRookie - 126Сезона 92, Трка 1, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Crescenzo PezoneAmateur - 69Сезона 92, Трка 1, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel AndradePro - 19Сезона 92, Трка 1, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alois KavaRookie - 118Сезона 92, Трка 1, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vito SpizzicoRookie - 18Сезона 92, Трка 1, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kenny WallaceRookie - 53Сезона 92, Трка 1, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafał HermanowiczAmateur - 29Сезона 92, Трка 1, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franck SmithRookie - 134Сезона 92, Трка 1, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BoylanPro - 14Сезона 92, Трка 1, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesus MedinaRookie - 60Сезона 92, Трка 1, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vlado RadujkoAmateur - 65Сезона 92, Трка 1, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivo IvanovPro - 25Сезона 92, Трка 1, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrao PretoRookie - 50Сезона 92, Трка 1, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dario SinnigeRookie - 21Сезона 92, Трка 1, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonathan SouzaRookie - 108Сезона 92, Трка 1, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cleyton MacedoRookie - 136Сезона 92, Трка 1, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José CarlosRookie - 42Сезона 92, Трка 1, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin SaratovskyAmateur - 48Сезона 92, Трка 1, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott LavertyRookie - 114Сезона 92, Трка 1, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sándor NógrádiRookie - 103Сезона 92, Трка 1, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pascal MeocciRetiredСезона 92, Трка 1, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mladen StošićPro - 4Сезона 92, Трка 1, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lenilson SantosRookie - 39Сезона 92, Трка 1, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco DomingosAmateur - 7Сезона 92, Трка 1, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitor IkarugiAmateur - 18Сезона 92, Трка 1, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pelayo RodríguezRookie - 62Сезона 92, Трка 1, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephan SchlautkötterRookie - 78Сезона 92, Трка 1, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurizio SiracusaPro - 11Сезона 92, Трка 1, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter BittighoferRookie - 25Сезона 92, Трка 1, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dragos CiprianRookie - 138Сезона 92, Трка 1, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge SoaresRookie - 87Сезона 92, Трка 1, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rocco BriaRookie - 55Сезона 92, Трка 1, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Louis BoyerRookie - 124Сезона 92, Трка 1, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo AbdallaMaster - 2Сезона 92, Трка 1, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrique ReisRookie - 12Сезона 92, Трка 1, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco MiceliRookie - 123Сезона 92, Трка 1, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Armando FerreiraRookie - 61Сезона 92, Трка 1, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MejiaRookie - 121Сезона 92, Трка 1, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 64 65 66 » Брзо оди на страница: