Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Brno (Старт на една трка во Brno од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 70.25 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 60 61 62 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Maxim Kotov2Master - 3Сезона 87, Трка 12, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor RamosAmateur - 22Сезона 87, Трка 12, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ernestas KalašinskasPro - 15Сезона 87, Трка 12, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomi ValtanenRookie - 149Сезона 87, Трка 12, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sylwester SysakAmateur - 73Сезона 87, Трка 12, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ján ObuchAmateur - 45Сезона 87, Трка 12, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael MonacoMaster - 2Сезона 87, Трка 12, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pawel DyrkaAmateur - 59Сезона 87, Трка 12, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kis IstvanPro - 18Сезона 87, Трка 12, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wayne EdwardsPro - 9Сезона 87, Трка 12, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel FortierAmateur - 51Сезона 87, Трка 12, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario OcampoPro - 13Сезона 87, Трка 12, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaime SantosPro - 17Сезона 87, Трка 12, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allen NelsonAmateur - 4Сезона 87, Трка 12, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe ScofieldAmateur - 23Сезона 87, Трка 12, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jun HoPro - 14Сезона 87, Трка 12, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard GonçalvesAmateur - 45Сезона 87, Трка 12, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos CaraballoPro - 23Сезона 87, Трка 12, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary AshdownAmateur - 39Сезона 87, Трка 12, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ant CrossPro - 17Сезона 87, Трка 12, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Víctor DiéguezAmateur - 10Сезона 87, Трка 12, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reinaldo BarcelosAmateur - 69Сезона 87, Трка 12, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor BrezhnevMaster - 4Сезона 87, Трка 12, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timo TyrväinenAmateur - 58Сезона 87, Трка 12, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario OliveiraPro - 9Сезона 87, Трка 12, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas SousaPro - 10Сезона 87, Трка 12, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis SinkoAmateur - 26Сезона 87, Трка 12, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szabolcs KincsRookie - 115Сезона 87, Трка 12, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre Lucas MoraisAmateur - 64Сезона 87, Трка 12, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan DaengAmateur - 56Сезона 87, Трка 12, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Błażej CzekałaAmateur - 4Сезона 87, Трка 12, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ludvík PilzAmateur - 69Сезона 87, Трка 12, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juha PykälinenAmateur - 9Сезона 87, Трка 12, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reimo KochwatschPro - 15Сезона 87, Трка 12, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edward KrajewskiAmateur - 73Сезона 87, Трка 12, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam WójcikAmateur - 36Сезона 87, Трка 12, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José NunesMaster - 5Сезона 87, Трка 12, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daley AtkinsonAmateur - 57Сезона 87, Трка 12, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco MerteMaster - 1Сезона 87, Трка 12, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio SzynkierMaster - 3Сезона 87, Трка 12, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miky BassiAmateur - 16Сезона 87, Трка 12, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas LabordaAmateur - 70Сезона 87, Трка 12, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark De La MontagneAmateur - 54Сезона 87, Трка 12, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Skirmantas DaukšaAmateur - 75Сезона 87, Трка 12, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz SzymczakPro - 13Сезона 87, Трка 12, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lychezar StoyanovPro - 5Сезона 87, Трка 12, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrej FülöpAmateur - 3Сезона 87, Трка 12, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio ConvitoPro - 21Сезона 87, Трка 12, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mickaël KaiserPro - 8Сезона 87, Трка 12, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David GarridoAmateur - 63Сезона 87, Трка 12, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel Angel LópezAmateur - 26Сезона 87, Трка 12, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikola JancicPro - 20Сезона 87, Трка 12, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe SavanelliAmateur - 39Сезона 87, Трка 12, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romet MerisaluAmateur - 68Сезона 87, Трка 12, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boldizsár TelekiAmateur - 6Сезона 87, Трка 12, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian LochmannMaster - 1Сезона 87, Трка 12, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan ŠaracAmateur - 72Сезона 87, Трка 12, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vinicio SouzaMaster - 4Сезона 87, Трка 12, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo BonettiAmateur - 56Сезона 87, Трка 12, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin PariettiAmateur - 10Сезона 87, Трка 12, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitalij PetrovAmateur - 60Сезона 87, Трка 12, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafał HermanowiczRookie - 105Сезона 87, Трка 12, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adamir Marum CuryAmateur - 44Сезона 87, Трка 12, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert MašekAmateur - 65Сезона 87, Трка 12, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Veijo SorvojaAmateur - 1Сезона 87, Трка 12, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David FavierRookie - 1Сезона 87, Трка 12, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos TzivasPro - 13Сезона 87, Трка 12, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran MilenkovicAmateur - 71Сезона 87, Трка 12, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo LucianoPro - 6Сезона 87, Трка 12, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boris RisAmateur - 6Сезона 87, Трка 12, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan LeinsingerPro - 18Сезона 87, Трка 12, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor GutierrezPro - 2Сезона 87, Трка 12, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pino De SalvoPro - 11Сезона 87, Трка 12, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksander SilvaAmateur - 4Сезона 87, Трка 12, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo FantinPro - 12Сезона 87, Трка 12, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hernan TorresAmateur - 31Сезона 87, Трка 12, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gladstone CamardelliAmateur - 60Сезона 87, Трка 12, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luciano KirstPro - 9Сезона 87, Трка 12, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kshitij SharmaMaster - 1Сезона 87, Трка 12, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan GrysikAmateur - 61Сезона 87, Трка 12, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian MurphyAmateur - 66Сезона 87, Трка 12, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex AlonsoPro - 19Сезона 87, Трка 12, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitalis EzinerPro - 23Сезона 87, Трка 12, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael BeltramelliPro - 8Сезона 87, Трка 12, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian BlagdonPro - 4Сезона 87, Трка 12, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurício JacksonMaster - 3Сезона 87, Трка 12, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Uilton SantosAmateur - 25Сезона 87, Трка 12, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valter MedeirosAmateur - 17Сезона 87, Трка 12, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ladislav TrakovickyAmateur - 3Сезона 87, Трка 12, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig DimmickPro - 17Сезона 87, Трка 12, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Salvatore AggiatoAmateur - 21Сезона 87, Трка 12, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Quentin GonzalezPro - 4Сезона 87, Трка 12, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David PanićPro - 22Сезона 87, Трка 12, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toomas VilloAmateur - 55Сезона 87, Трка 12, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco AlbertiniPro - 4Сезона 87, Трка 12, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gangadhar AbhyankarAmateur - 68Сезона 87, Трка 12, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo HigorAmateur - 30Сезона 87, Трка 12, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele LamorettiAmateur - 14Сезона 87, Трка 12, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico García VillagómezAmateur - 72Сезона 87, Трка 12, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirco BaldiniPro - 11Сезона 87, Трка 12, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 60 61 62 » Брзо оди на страница: