Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Brno (Направи најбрзи круг во групата во Brno круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 68.11 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 62 63 64 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Kis IstvanPro - 18Сезона 87, Трка 12, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas SantiagoMaster - 4Сезона 87, Трка 12, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adamo SilvaAmateur - 80Сезона 87, Трка 12, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon JonesAmateur - 71Сезона 87, Трка 12, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksander SilvaAmateur - 4Сезона 87, Трка 12, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone GrassiAmateur - 33Сезона 87, Трка 12, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas MouraRookie - 114Сезона 87, Трка 12, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Deives CostaAmateur - 63Сезона 87, Трка 12, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman IzutovRookie - 59Сезона 87, Трка 12, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam WójcikAmateur - 36Сезона 87, Трка 12, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toomas VilloAmateur - 55Сезона 87, Трка 12, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel MirandaRookie - 55Сезона 87, Трка 12, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcus JonesAmateur - 36Сезона 87, Трка 12, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan StojkovicPro - 15Сезона 87, Трка 12, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nazir AliRookie - 146Сезона 87, Трка 12, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonçalo FernandesPro - 20Сезона 87, Трка 12, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafał HermanowiczRookie - 105Сезона 87, Трка 12, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iordan NikolovRookie - 64Сезона 87, Трка 12, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo BonattoAmateur - 31Сезона 87, Трка 12, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Melvin de HaasPro - 18Сезона 87, Трка 12, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brendon AveryPro - 11Сезона 87, Трка 12, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott WildenPro - 5Сезона 87, Трка 12, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomi ValtanenRookie - 149Сезона 87, Трка 12, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan GoncalvezAmateur - 67Сезона 87, Трка 12, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge RodríguezAmateur - 70Сезона 87, Трка 12, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitor AfonsoAmateur - 24Сезона 87, Трка 12, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szende MilánAmateur - 10Сезона 87, Трка 12, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo A CenicerosPro - 3Сезона 87, Трка 12, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rico La TorreRookie - 111Сезона 87, Трка 12, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robbie GeertsAmateur - 57Сезона 87, Трка 12, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexsander TassevAmateur - 50Сезона 87, Трка 12, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard GonçalvesAmateur - 45Сезона 87, Трка 12, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio CiaAmateur - 59Сезона 87, Трка 12, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio LeonardiAmateur - 27Сезона 87, Трка 12, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk SiekierskiPro - 12Сезона 87, Трка 12, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorrit BoerPro - 20Сезона 87, Трка 12, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian CattaneoMaster - 1Сезона 87, Трка 12, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo RavasiAmateur - 47Сезона 87, Трка 12, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim DerAmateur - 39Сезона 87, Трка 12, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim AstrynskiAmateur - 44Сезона 87, Трка 12, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kenny Anderson PeresRookie - 98Сезона 87, Трка 12, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert HendricksAmateur - 45Сезона 87, Трка 12, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge Luis MuñozAmateur - 34Сезона 87, Трка 12, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emiliano ZaleskiAmateur - 31Сезона 87, Трка 12, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter WestermannAmateur - 60Сезона 87, Трка 12, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daley AtkinsonAmateur - 57Сезона 87, Трка 12, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicholas FrancoRookie - 99Сезона 87, Трка 12, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone BlasiAmateur - 52Сезона 87, Трка 12, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel SotoAmateur - 79Сезона 87, Трка 12, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig JonesAmateur - 58Сезона 87, Трка 12, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ankush GuptaPro - 9Сезона 87, Трка 12, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto FerriAmateur - 50Сезона 87, Трка 12, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan KarpukovRookie - 142Сезона 87, Трка 12, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis SmirnovRookie - 22Сезона 87, Трка 12, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dianamitzuki FerinAmateur - 70Сезона 87, Трка 12, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotrek SiekierkaPro - 24Сезона 87, Трка 12, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko KoivistoRookie - 103Сезона 87, Трка 12, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Onur GuardianRookie - 34Сезона 87, Трка 12, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan DaengAmateur - 56Сезона 87, Трка 12, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MirandaAmateur - 56Сезона 87, Трка 12, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo AllegrettiPro - 25Сезона 87, Трка 12, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zlatko VlastaAmateur - 37Сезона 87, Трка 12, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Semiha TürkyılmazAmateur - 52Сезона 87, Трка 12, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marisa SimonePro - 13Сезона 87, Трка 12, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rui DuarteRookie - 78Сезона 87, Трка 12, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandr FedyukAmateur - 27Сезона 87, Трка 12, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas SousaPro - 10Сезона 87, Трка 12, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriele VinciguerraPro - 7Сезона 87, Трка 12, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alin UtzuAmateur - 66Сезона 87, Трка 12, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaime SantosPro - 17Сезона 87, Трка 12, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno OurivesPro - 19Сезона 87, Трка 12, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Samuel HudsonAmateur - 57Сезона 87, Трка 12, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaud JacquotAmateur - 40Сезона 87, Трка 12, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos TzivasPro - 13Сезона 87, Трка 12, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boris ZaharovRookie - 54Сезона 87, Трка 12, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Quentin LevasseurMaster - 1Сезона 87, Трка 12, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charles ShawPro - 8Сезона 87, Трка 12, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aniel CastañedaRookie - 104Сезона 87, Трка 12, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim Kotov2Master - 3Сезона 87, Трка 12, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MejiaAmateur - 26Сезона 87, Трка 12, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio RuizPro - 2Сезона 87, Трка 12, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juca SantosRookie - 81Сезона 87, Трка 12, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mickael WasselinAmateur - 40Сезона 87, Трка 12, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László OlláriRookie - 58Сезона 87, Трка 12, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł KowolikMaster - 2Сезона 87, Трка 12, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rudy SzafraniecPro - 19Сезона 87, Трка 12, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chicco AltomareAmateur - 46Сезона 87, Трка 12, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pietro BarbettiAmateur - 43Сезона 87, Трка 12, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilmantas IždūnasRookie - 25Сезона 87, Трка 12, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mattia CasadeiPro - 21Сезона 87, Трка 12, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis SinkoAmateur - 26Сезона 87, Трка 12, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pete BramhallAmateur - 51Сезона 87, Трка 12, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johnny FoubertRookie - 83Сезона 87, Трка 12, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ben De LeeuwRookie - 110Сезона 87, Трка 12, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Víctor DiéguezAmateur - 10Сезона 87, Трка 12, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jovan MajstorovicAmateur - 55Сезона 87, Трка 12, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor BrezhnevMaster - 4Сезона 87, Трка 12, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander TarasovRookie - 30Сезона 87, Трка 12, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-marc BoissinotEliteСезона 87, Трка 12, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo NavarroPro - 24Сезона 87, Трка 12, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 62 63 64 » Брзо оди на страница: