Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Poznan (Победа на една трка во Poznan)
(Раритетна придобивка: 1 од 65.57 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 65 66 67 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Jeroen MichielAmateur - 23Сезона 87, Трка 1, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Audrius MuraskaAmateur - 35Сезона 87, Трка 1, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabor GajáryPro - 14Сезона 87, Трка 1, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ovidijus MiliauskasAmateur - 50Сезона 87, Трка 1, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Glen LockwoodAmateur - 51Сезона 87, Трка 1, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomi ValtanenRookie - 149Сезона 87, Трка 1, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erikas PopoviciusAmateur - 23Сезона 87, Трка 1, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Quentin LevasseurMaster - 1Сезона 87, Трка 1, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Esa MäntyRookie - 13Сезона 87, Трка 1, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Girts GriestinsRookie - 87Сезона 87, Трка 1, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotrek SiekierkaPro - 24Сезона 87, Трка 1, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel DonovanRookie - 55Сезона 87, Трка 1, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Berbecaru TomaAmateur - 43Сезона 87, Трка 1, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kis IstvanPro - 18Сезона 87, Трка 1, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Waldemar JasińskiPro - 10Сезона 87, Трка 1, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julian ThornberAmateur - 10Сезона 87, Трка 1, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge BentoPro - 15Сезона 87, Трка 1, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anders WallinAmateur - 28Сезона 87, Трка 1, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos CaraballoPro - 23Сезона 87, Трка 1, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro Da SilvaPro - 6Сезона 87, Трка 1, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel DiasAmateur - 42Сезона 87, Трка 1, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary AshdownAmateur - 39Сезона 87, Трка 1, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandr FedyukAmateur - 27Сезона 87, Трка 1, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrique AdamePro - 12Сезона 87, Трка 1, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Víctor DiéguezAmateur - 10Сезона 87, Трка 1, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł JaremekAmateur - 52Сезона 87, Трка 1, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando JimenezAmateur - 73Сезона 87, Трка 1, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raivo NurjaPro - 8Сезона 87, Трка 1, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex CronhalRookie - 94Сезона 87, Трка 1, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Virmantas PabrinkisAmateur - 32Сезона 87, Трка 1, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luiz LeiteAmateur - 61Сезона 87, Трка 1, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel NikolovAmateur - 37Сезона 87, Трка 1, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petr ŠťastnýMaster - 3Сезона 87, Трка 1, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario VladimirovMaster - 5Сезона 87, Трка 1, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas SousaPro - 10Сезона 87, Трка 1, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frank WaandersRookie - 93Сезона 87, Трка 1, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lance DiazAmateur - 47Сезона 87, Трка 1, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark ParsonsAmateur - 14Сезона 87, Трка 1, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renat AbdrahimovPro - 15Сезона 87, Трка 1, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrique FortAmateur - 35Сезона 87, Трка 1, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre Lucas MoraisAmateur - 64Сезона 87, Трка 1, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin SkowronekAmateur - 27Сезона 87, Трка 1, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juha PykälinenAmateur - 9Сезона 87, Трка 1, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iván ZumaAmateur - 15Сезона 87, Трка 1, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabien MassardMaster - 2Сезона 87, Трка 1, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz MazepaAmateur - 25Сезона 87, Трка 1, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario AciernoRookie - 95Сезона 87, Трка 1, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daley AtkinsonAmateur - 57Сезона 87, Трка 1, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel CidlinaRookie - 80Сезона 87, Трка 1, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian MottaAmateur - 32Сезона 87, Трка 1, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pieterjan StaessenEliteСезона 87, Трка 1, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Calem CarrellAmateur - 45Сезона 87, Трка 1, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel MassucattiAmateur - 79Сезона 87, Трка 1, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas LabordaAmateur - 70Сезона 87, Трка 1, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide BianchiAmateur - 33Сезона 87, Трка 1, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João CastadelliAmateur - 62Сезона 87, Трка 1, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wayne AdamsAmateur - 17Сезона 87, Трка 1, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul SeguroAmateur - 21Сезона 87, Трка 1, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krešo BrzovićAmateur - 65Сезона 87, Трка 1, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sébastien BoulangerAmateur - 38Сезона 87, Трка 1, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mickaël KaiserPro - 8Сезона 87, Трка 1, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David GarridoAmateur - 63Сезона 87, Трка 1, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikola JancicPro - 20Сезона 87, Трка 1, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe SavanelliAmateur - 39Сезона 87, Трка 1, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boldizsár TelekiAmateur - 6Сезона 87, Трка 1, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaiko KellMaster - 5Сезона 87, Трка 1, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rubens FilhoPro - 23Сезона 87, Трка 1, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franco SonattiAmateur - 77Сезона 87, Трка 1, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bostjan SmiglAmateur - 69Сезона 87, Трка 1, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor BesenyiAmateur - 56Сезона 87, Трка 1, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ádám CsehRookie - 142Сезона 87, Трка 1, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr NoworytaAmateur - 75Сезона 87, Трка 1, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry StarostachevPro - 13Сезона 87, Трка 1, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaromír StrohPro - 11Сезона 87, Трка 1, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Beto CavalcanteRookie - 124Сезона 87, Трка 1, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nektarios BoukouPro - 19Сезона 87, Трка 1, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anton Von GaelitzAmateur - 79Сезона 87, Трка 1, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dianamitzuki FerinAmateur - 70Сезона 87, Трка 1, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos TzivasPro - 13Сезона 87, Трка 1, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rahul GuptaRookie - 54Сезона 87, Трка 1, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio RuizPro - 2Сезона 87, Трка 1, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk RybaAmateur - 34Сезона 87, Трка 1, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jivko TenevAmateur - 26Сезона 87, Трка 1, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zalán TóthRetiredСезона 87, Трка 1, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Linas MasiliunasAmateur - 15Сезона 87, Трка 1, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan LeinsingerPro - 18Сезона 87, Трка 1, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marília ToscanoPro - 2Сезона 87, Трка 1, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José CarlosRookie - 107Сезона 87, Трка 1, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksander SilvaAmateur - 4Сезона 87, Трка 1, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hernan TorresAmateur - 31Сезона 87, Трка 1, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sahil ChandnaniAmateur - 15Сезона 87, Трка 1, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yiánnis GripárisMaster - 3Сезона 87, Трка 1, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luciano KirstPro - 9Сезона 87, Трка 1, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo AlvarezMaster - 3Сезона 87, Трка 1, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Apostolis SakellariouPro - 4Сезона 87, Трка 1, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian MurphyAmateur - 66Сезона 87, Трка 1, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex AlonsoPro - 19Сезона 87, Трка 1, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sidney LimaPro - 8Сезона 87, Трка 1, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Douglas PachecoMaster - 4Сезона 87, Трка 1, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian BlagdonPro - 4Сезона 87, Трка 1, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 65 66 67 » Брзо оди на страница: