Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Poznan (Старт на една трка во Poznan од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 66.91 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 65 66 67 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Alexandru CristescuAmateur - 49Сезона 91, Трка 4, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen ClancyRookie - 38Сезона 91, Трка 4, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dino BosanacRookie - 102Сезона 91, Трка 4, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dejan BrkicRookie - 86Сезона 91, Трка 4, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrien CosteAmateur - 14Сезона 91, Трка 4, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael ArmbrusterPro - 22Сезона 91, Трка 4, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David RossRookie - 63Сезона 91, Трка 4, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dan MoldovanRookie - 47Сезона 91, Трка 4, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthew KempRookie - 97Сезона 91, Трка 4, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris ShawPro - 3Сезона 91, Трка 4, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David Rolleston1Amateur - 67Сезона 91, Трка 4, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edimon EmeriqueRookie - 60Сезона 91, Трка 4, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David PanovPro - 7Сезона 91, Трка 4, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jasiek KornetAmateur - 69Сезона 91, Трка 4, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christophe DumontPro - 23Сезона 91, Трка 4, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew AndersonRookie - 51Сезона 91, Трка 4, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phil SymondsAmateur - 1Сезона 91, Трка 4, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary AshdownRookie - 33Сезона 91, Трка 4, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrjunja KassAmateur - 66Сезона 91, Трка 4, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan StoevRookie - 129Сезона 91, Трка 4, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erki MullamaaRookie - 111Сезона 91, Трка 4, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mattias SvenssonPro - 4Сезона 91, Трка 4, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anup KadamRookie - 90Сезона 91, Трка 4, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davis BiksisRookie - 100Сезона 91, Трка 4, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeff-rey LorenzoAmateur - 74Сезона 91, Трка 4, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcio KlausPro - 5Сезона 91, Трка 4, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrius ČerkesasRookie - 4Сезона 91, Трка 4, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose AntonioRookie - 99Сезона 91, Трка 4, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Natale CarusoRookie - 93Сезона 91, Трка 4, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis BukasRookie - 101Сезона 91, Трка 4, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco SalauAmateur - 65Сезона 91, Трка 4, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike OsintsevAmateur - 41Сезона 91, Трка 4, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grega KvasPro - 16Сезона 91, Трка 4, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael WöhrlRookie - 137Сезона 91, Трка 4, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel ÁlvarezRookie - 13Сезона 91, Трка 4, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filippo GinoAmateur - 23Сезона 91, Трка 4, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arturo ZapateroAmateur - 11Сезона 91, Трка 4, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim DautovRookie - 82Сезона 91, Трка 4, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose DevassyAmateur - 48Сезона 91, Трка 4, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz ŚwiątekRookie - 17Сезона 91, Трка 4, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josever Martins De MoraesAmateur - 33Сезона 91, Трка 4, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo JorgeAmateur - 39Сезона 91, Трка 4, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eugene JonesRookie - 73Сезона 91, Трка 4, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tibor CsábiAmateur - 34Сезона 91, Трка 4, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Loïc BulinRookie - 83Сезона 91, Трка 4, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MolinaRookie - 76Сезона 91, Трка 4, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrique NunesAmateur - 51Сезона 91, Трка 4, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erika CsomayAmateur - 80Сезона 91, Трка 4, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba BaumingerRookie - 132Сезона 91, Трка 4, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo HoepersRookie - 8Сезона 91, Трка 4, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul SeguroRookie - 103Сезона 91, Трка 4, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor RamirezAmateur - 2Сезона 91, Трка 4, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco Matteo FerriereRookie - 7Сезона 91, Трка 4, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miroslav MikovRookie - 77Сезона 91, Трка 4, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geraldas JurkevičiusAmateur - 4Сезона 91, Трка 4, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás SchivánovitsAmateur - 32Сезона 91, Трка 4, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariano AgustiRookie - 80Сезона 91, Трка 4, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex TothillRookie - 118Сезона 91, Трка 4, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valery DovgopoliiRookie - 123Сезона 91, Трка 4, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas HaendelAmateur - 44Сезона 91, Трка 4, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abdulai DialloRookie - 120Сезона 91, Трка 4, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karol CherekAmateur - 73Сезона 91, Трка 4, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vencislav MitevRookie - 119Сезона 91, Трка 4, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 André SimõesRookie - 121Сезона 91, Трка 4, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 János BakóRookie - 19Сезона 91, Трка 4, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ciccio PappalardoAmateur - 62Сезона 91, Трка 4, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo Di BuonoMaster - 2Сезона 91, Трка 4, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gyuri SzékelyMaster - 5Сезона 91, Трка 4, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jürgen PflugAmateur - 59Сезона 91, Трка 4, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lajosné NémethRookie - 54Сезона 91, Трка 4, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivica MaričevićAmateur - 54Сезона 91, Трка 4, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Volodymyr StanislavskyRookie - 91Сезона 91, Трка 4, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason MathersRookie - 127Сезона 91, Трка 4, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ryan KnyvettRookie - 53Сезона 91, Трка 4, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valdas GruselionisRookie - 36Сезона 91, Трка 4, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elias ArandaAmateur - 22Сезона 91, Трка 4, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcus WardRookie - 94Сезона 91, Трка 4, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea ForgioneRookie - 55Сезона 91, Трка 4, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damian MaryniokRookie - 112Сезона 91, Трка 4, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joshua GreenRookie - 65Сезона 91, Трка 4, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sidilon RodriguesRookie - 139Сезона 91, Трка 4, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timotej AndonovskiRookie - 18Сезона 91, Трка 4, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emi FuertesRookie - 84Сезона 91, Трка 4, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jens JäschkeAmateur - 28Сезона 91, Трка 4, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel SquerlimRookie - 92Сезона 91, Трка 4, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jackie ConnollyAmateur - 31Сезона 91, Трка 4, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John HunterRookie - 67Сезона 91, Трка 4, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karel SlavíčekRookie - 46Сезона 91, Трка 4, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dariya TkachenkoAmateur - 75Сезона 91, Трка 4, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio JuniorRookie - 150Сезона 91, Трка 4, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jácint SzalaiAmateur - 55Сезона 91, Трка 4, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto LorenteRookie - 15Сезона 91, Трка 4, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco ContiAmateur - 17Сезона 91, Трка 4, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele TommasiRookie - 40Сезона 91, Трка 4, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dalalau DanRookie - 110Сезона 91, Трка 4, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MarchoRookie - 115Сезона 91, Трка 4, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitri SayutinskiRookie - 27Сезона 91, Трка 4, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matilde AlbertonRookie - 43Сезона 91, Трка 4, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo MarinoAmateur - 61Сезона 91, Трка 4, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filip DimitrovAmateur - 37Сезона 91, Трка 4, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 65 66 67 » Брзо оди на страница: