Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Relay (Помогни на екипата да го освои екипниот куп со освојување на екипни бодови)
(Раритетна придобивка: 1 од 1517.81 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Herve ImbertMaster - 1Сезона 87, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincent DouchezMaster - 3Сезона 87, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike OsintsevPro - 21Сезона 85, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail MorozovEliteСезона 85, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin SobolevPro - 13Сезона 85, Трка 17, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman LizogubMaster - 3Сезона 85, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor PerervaPro - 1Сезона 85, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex IlushenkoPro - 17Сезона 85, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry NechitailoPro - 21Сезона 85, Трка 17, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo BellottoMaster - 1Сезона 83, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aigars VitolinsEliteСезона 83, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikael BrostromEliteСезона 83, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert Huylebroeck1EliteСезона 82, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João AntónioRetiredСезона 79, Трка 17, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel MateusAmateur - 73Сезона 79, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo ReisRookie - 86Сезона 79, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emmanuel ManfrePro - 22Сезона 78, Трка 17, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Farcy GénelPro - 8Сезона 78, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo Fernandez1Pro - 24Сезона 77, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaud FerrarisPro - 4Сезона 76, Трка 17, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaud de MarneffeMaster - 3Сезона 76, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamal NaouiMaster - 1Сезона 76, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philippe LaudeAmateur - 15Сезона 76, Трка 17, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-françois CharbinatMaster - 3Сезона 76, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillaume DelamarrePro - 23Сезона 76, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frédéric PierretPro - 6Сезона 76, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brice MeyerMaster - 1Сезона 76, Трка 17, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-marc BoissinotMaster - 4Сезона 76, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Quentin GonzalezPro - 4Сезона 76, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wouter TeuwenMaster - 4Сезона 75, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harsh ShethMaster - 2Сезона 75, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robin GoodeyRetiredСезона 70, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Theodosis VogiatzisAmateur - 73Сезона 68, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmet SonverdiPro - 2Сезона 68, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas BertolinoPro - 16Сезона 67, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christophe DumontPro - 23Сезона 67, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Collin ClémentPro - 9Сезона 67, Трка 17, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jérôme DuluardPro - 23Сезона 67, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julien PradoAmateur - 25Сезона 67, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rémy PointetPro - 23Сезона 67, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrice EtcheverryRetiredСезона 67, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam Le MeurPro - 11Сезона 67, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laurent QuinetAmateur - 33Сезона 67, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joss GiraudPro - 22Сезона 67, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomek KiełpińskiAmateur - 80Сезона 66, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin ŻakAmateur - 49Сезона 66, Трка 17, A-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radek Czech2Amateur - 64Сезона 66, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radek SusRetiredСезона 66, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek HajnrychRetiredСезона 66, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jarosław NowackiRetiredСезона 66, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Waldemar MorawiecRetiredСезона 66, Трка 17, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz Dudek1RetiredСезона 66, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz OleśRetiredСезона 66, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joaquín QuintanaAmateur - 48Сезона 65, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael KeeneyRetiredСезона 65, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam WainwrightRetiredСезона 65, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hans MörtsjöMaster - 4Сезона 65, Трка 17, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof MalikRetiredСезона 65, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander KunzeMaster - 5Сезона 65, Трка 17, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viktor DyankovPro - 17Сезона 65, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexei MalkinMaster - 2Сезона 65, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joan CentellasPro - 25Сезона 65, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo Di BuonoMaster - 2Сезона 65, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo AntunesRetiredСезона 64, Трка 17, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro NazaréPro - 1Сезона 64, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao CarlosPro - 15Сезона 64, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao BarbosaRetiredСезона 64, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo NevesPro - 22Сезона 64, Трка 17, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro CorreiaPro - 25Сезона 64, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario SendimPro - 14Сезона 64, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo MerlinRetiredСезона 64, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel JoãoPro - 18Сезона 64, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rui MoraisMaster - 2Сезона 64, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marlon MirandaRetiredСезона 63, Трка 17, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gideon RosaPro - 11Сезона 63, Трка 17, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renan HenriquePro - 25Сезона 63, Трка 17, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre RodriguesRetiredСезона 63, Трка 17, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sidney LimaPro - 8Сезона 63, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel BainPro - 13Сезона 63, Трка 17, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos RodriguesMaster - 5Сезона 63, Трка 17, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor AugustoMaster - 2Сезона 63, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charles KurzPro - 15Сезона 63, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodolfo SoaresRetiredСезона 63, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christoph SeifriedsbergerPro - 15Сезона 62, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesús PérezMaster - 4Сезона 62, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo NavarreteRetiredСезона 62, Трка 17, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko SuhonenPro - 24Сезона 62, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geoff AtkinEliteСезона 62, Трка 17, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego MahechaRetiredСезона 62, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos EsparzaAmateur - 69Сезона 62, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edwin SilvaRetiredСезона 62, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nevzat KasapogluAmateur - 14Сезона 62, Трка 17, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ania PiekarskaMaster - 1Сезона 62, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jens FrostrupAmateur - 25Сезона 61, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ignacio BelattiPro - 4Сезона 61, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alpo Kaakinen1RetiredСезона 61, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno VicentePro - 17Сезона 58, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 António PereiraRetiredСезона 58, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago MeirelesRetiredСезона 58, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João Monteiro2RetiredСезона 58, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 » Брзо оди на страница: