Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Irungattukottai (Победа на една трка во Irungattukottai)
(Раритетна придобивка: 1 од 61.55 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 69 70 71 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Šarūnas ValinevičiusAmateur - 28Сезона 85, Трка 2, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alvaro Criado EspejoPro - 21Сезона 85, Трка 2, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Keith StuartAmateur - 31Сезона 85, Трка 2, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ján ObuchAmateur - 45Сезона 85, Трка 2, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin HörAmateur - 62Сезона 85, Трка 2, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petri MattilaRookie - 91Сезона 85, Трка 2, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pawel BakRetiredСезона 85, Трка 2, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel KohPro - 18Сезона 85, Трка 2, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tan S LakeMaster - 2Сезона 85, Трка 2, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike SarraPro - 10Сезона 85, Трка 2, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maik HirschbergPro - 14Сезона 85, Трка 2, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimo RahuorgRookie - 48Сезона 85, Трка 2, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltan PallRookie - 78Сезона 85, Трка 2, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal OkulskiAmateur - 12Сезона 85, Трка 2, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco SmoljanovicRetiredСезона 85, Трка 2, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio CuratolaAmateur - 44Сезона 85, Трка 2, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar CukarskiAmateur - 57Сезона 85, Трка 2, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vagelis FragiadakisRookie - 95Сезона 85, Трка 2, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrique AdamePro - 12Сезона 85, Трка 2, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno ScarlataPro - 21Сезона 85, Трка 2, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando MendonçaAmateur - 5Сезона 85, Трка 2, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasilis KarapialisAmateur - 15Сезона 85, Трка 2, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karolis PavilionisAmateur - 11Сезона 85, Трка 2, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sylvain BallestraRetiredСезона 85, Трка 2, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cameron KingRetiredСезона 85, Трка 2, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris AdleyRookie - 25Сезона 85, Трка 2, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luiz LeiteAmateur - 61Сезона 85, Трка 2, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide MagniAmateur - 8Сезона 85, Трка 2, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juraj BuksarAmateur - 13Сезона 85, Трка 2, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo MartinsRetiredСезона 85, Трка 2, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel SvobodaAmateur - 56Сезона 85, Трка 2, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike OsintsevMaster - 2Сезона 85, Трка 2, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elias MontañoRookie - 11Сезона 85, Трка 2, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł NowakAmateur - 36Сезона 85, Трка 2, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alastair BaldwinAmateur - 15Сезона 85, Трка 2, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo MonteiroPro - 13Сезона 85, Трка 2, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edmundas UrbonasMaster - 4Сезона 85, Трка 2, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petr ValíčekMaster - 4Сезона 85, Трка 2, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dan AnthonyAmateur - 8Сезона 85, Трка 2, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilson NetoAmateur - 75Сезона 85, Трка 2, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Imre AntosMaster - 3Сезона 85, Трка 2, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CarvalhoAmateur - 18Сезона 85, Трка 2, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jánosné TóthMaster - 5Сезона 85, Трка 2, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael SantosPro - 7Сезона 85, Трка 2, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Auke HaarsmaMaster - 4Сезона 85, Трка 2, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geraldas JurkevičiusAmateur - 4Сезона 85, Трка 2, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin IrlaPro - 16Сезона 85, Трка 2, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar MijajlovicAmateur - 14Сезона 85, Трка 2, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Armando ŽgelaRetiredСезона 85, Трка 2, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franco SandovalAmateur - 3Сезона 85, Трка 2, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar AleksandrovMaster - 2Сезона 85, Трка 2, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos GarcíaAmateur - 16Сезона 85, Трка 2, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel KrálAmateur - 45Сезона 85, Трка 2, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos ForjaAmateur - 73Сезона 85, Трка 2, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis PiedraAmateur - 20Сезона 85, Трка 2, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-luc AstiéRookie - 91Сезона 85, Трка 2, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dalibor BučekRookie - 96Сезона 85, Трка 2, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rytis AstrauskasRetiredСезона 85, Трка 2, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dodi SütőRetiredСезона 85, Трка 2, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vicente MirandaRookie - 69Сезона 85, Трка 2, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Algirdas ArlauskasPro - 14Сезона 85, Трка 2, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago SouzaAmateur - 13Сезона 85, Трка 2, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom SalvinoAmateur - 14Сезона 85, Трка 2, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan CabelloRookie - 59Сезона 85, Трка 2, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Willian MouraAmateur - 27Сезона 85, Трка 2, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frank MaasdijkPro - 7Сезона 85, Трка 2, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bojan NikolicRookie - 98Сезона 85, Трка 2, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George ClarkeAmateur - 29Сезона 85, Трка 2, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alisson VieiraRetiredСезона 85, Трка 2, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz Dudek1Master - 1Сезона 85, Трка 2, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shane LarsenAmateur - 3Сезона 85, Трка 2, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Víctor ManuelRookie - 41Сезона 85, Трка 2, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco PerazzoRetiredСезона 85, Трка 2, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio InglesmithAmateur - 78Сезона 85, Трка 2, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tibor NagyPro - 5Сезона 85, Трка 2, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Samuel MesianoAmateur - 26Сезона 85, Трка 2, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian AunkoferPro - 18Сезона 85, Трка 2, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ondrej KincsesRookie - 132Сезона 85, Трка 2, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno RodriguesRetiredСезона 85, Трка 2, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neil JonesAmateur - 72Сезона 85, Трка 2, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gerardo BerissoAmateur - 56Сезона 85, Трка 2, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dario PareraRetiredСезона 85, Трка 2, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max RookerAmateur - 72Сезона 85, Трка 2, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor FloresAmateur - 28Сезона 85, Трка 2, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mael GrosjeanPro - 19Сезона 85, Трка 2, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evandro MacedoRookie - 31Сезона 85, Трка 2, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David PreeceRookie - 72Сезона 85, Трка 2, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andi VanselowAmateur - 69Сезона 85, Трка 2, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Twig FahajiPro - 14Сезона 85, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard LorencRookie - 9Сезона 85, Трка 2, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kenny Anderson PeresRookie - 98Сезона 85, Трка 2, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukáš RychlíkPro - 14Сезона 85, Трка 2, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valdemaras StankeviciusAmateur - 54Сезона 85, Трка 2, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciek ParuchMaster - 3Сезона 85, Трка 2, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis SantosAmateur - 32Сезона 85, Трка 2, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier TeixidóPro - 16Сезона 85, Трка 2, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin JandaAmateur - 13Сезона 85, Трка 2, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Áron NógrádiPro - 10Сезона 85, Трка 2, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro Pablo Martinez GranellRookie - 68Сезона 85, Трка 2, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Biagio SavinoRookie - 5Сезона 85, Трка 2, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 69 70 71 » Брзо оди на страница: